Kosárlabda tippek és mérkőzések

2019 február 17.

Mérkőzés E Oddsok
ABL ASEAN Liga
8:00 Formosa Dreamers v Westports Malaysia Dragons
 
13:00 Pilipinas Basketball Club v Zhuhai Wolf Warriors
 
Argentína - LNB
1:00 La Unión de Formosa - Quimsa
Ausztria - Basketball Bundesliga
18:00 Graz UBSC - Vienna Basket Clubs  
Ausztrália - NBL
4:50 Melbourne United - Perth Wildcats
Belga Kosárlabda liga
15:00 Brussels Basketball v Leuven Bears
 
15:00 Kangoeroes Basket v Okapi Aalstar
 
Brit BBL Trophy
18:00 Glasgow Rocks v London City Royals
 
Brit kosárlabda liga
15:00 Surrey Scorchers v Sheffield Sharks
 
16:00 Plymouth Raiders v Worcester Wolves
 
18:00 Manchester Giants v Newcastle Eagles
 
18:30 Cheshire Phoenix v London Lions
 
Franciaország - Pro A W
15:00 Landerneau Bretagne - Lille Villeneuve ESB  
15:30 Charleville - Landes Basket  
15:30 Lyon - Union Hainaut  
15:30 Reze - Tarbes Gespe Bigorre  
15:30 Roche Vendee - Montpellier AB  
Görögország - Kupa
16:00 PAOK Thessaloniki BC - Panathinaikosz
 
Izrael - 1st League M
18:25 Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem  
19:00 Galil Elyon - Hapoel Holon  
19:15 Maccabi Ashdod - Nahariya  
19:30 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Rishon Le Zion  
20:15 Maccabi Tel Aviv - Bnei Hasharon  
Izraeli Szuperliga
18:25 Hapoel Eilat v Hapoel Jerusalem
 
19:00 Gilboa Galil v Hapoel Holon
 
19:15 Maccabi Ashdod v Ironi Nahariya
 
19:30 Hapoel Tel Aviv v Maccabi Rishon Lezion
 
20:15 Maccabi Tel Aviv v Bnei Herzliya
 
Japán 3x3 EXE Premier
3:40 Bele 3x3 v Blast 3x3
 
3:50 SCC 3x3 v Re Chambre 3x3
 
4:05 Underdog 3x3 v Koganei park Ballers 3x3
 
4:15 UCMC 3x3 v Phoenix legends 3x3
 
4:35 Mextr 3x3 v Blast 3x3
 
4:45 Real 3x3 v Re Chambre 3x3
 
5:00 MAD 3x3 v Koganei park Ballers 3x3
 
5:10 TMC 3x3 v Phoenix legends 3x3
 
5:30 Bele 3x3 v Mextr 3x3
 
5:40 SCC 3x3 v Real 3x3
 
5:55 Underdog 3x3 v MAD 3x3
 
6:05 UCMC 3x3 v TMC 3x3
 
Koreai KBL
7:00 Mobis Phoebus v Anyang KGC
7:00 Seoul Knights v Busan Sonicboom
9:00 Dongbu Promy v Goyang Orions
Koreai WKBL
9:00 OK Savings Bank - nők v KB Stars - nők
 
Lengyelország - Ekstraklasa W
16:00 Wisla Krakow TS - Siedlce MKK  
Lengyelország - Puchar Polski
18:00 Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Arka Gdynia
 
Magyarország - 1st League W
17:00 Bajai NKK - Budapest BSE  
Mexikó - Liga Nacional
1:00 Capitanes de la Ciudad de México - Aguacateros De Michoacan  
NCAA
0:00 Alabama State Hornets - Alabama A&M Bulldogs
 
0:00 Duke Blue Devils - North Carolina State Wolfpack
 
0:00 Savannah State Tigers - Florida A&M Rattlers  
0:00 Georgia Bulldogs - LSU Tigers  
0:00 Grambling State Tigers - Texas Southern Tigers
 
0:00 Hampton Pirates - High Point Panthers  
0:00 Youngstown State Penguins - Illinois Chicago Flames  
0:00 Rutgers Scarlet Knights - Iowa Hawkeyes  
0:00 UCF Knights - Memphis Tigers  
0:30 Jackson State Tigers - Prairie View A&M Panthers  
0:00 South Florida Bulls - Temple Owls  
0:30 Norfolk State Spartans - Észak-Karolina Central Eagles  
1:00 San Diego State Aztecs - Boise State Broncos  
1:00 Columbia Lions - Brown Bears  
1:00 Cleveland State Vikings - IUPUI Jaguars  
1:00 Cornell Big Red - Yale Bulldogs  
1:00 UMKC Kangaroos - Cal State Bakersfield Roadrunners  
1:00 Princeton Tigers - Dartmouth Big Green  
1:00 Kent State Golden Flashes - Eastern Michigan Eagles  
1:00 Elon Phoenix - William & Mary Tribe  
1:00 New Mexico Lobos - Fresno State Bulldogs  
1:00 Pennsylvania Quakers - Harvard Crimson  
1:00 North Carolina-Wilmington Seahawks - Hofstra Pride  
1:30 Eastern Kentucky Colonels - Murray State Racers  
1:00 Wofford Terriers - UNCG Spartans  
1:00 Wisconsin-Milwaukee Panthers - Oakland Golden Grizzlies  
1:00 St. Francis (PA) Red Flash - Robert Morris Colonials
 
2:00 Illinois State Redbirds - Bradley Braves
1 tipp
 
2:00 Butler Bulldogs - DePaul Blue Demons
1 tipp
 
2:00 California Golden Bears - USC Trojans  
2:00 James Madison Dukes - Delaware Fighting Blue Hens  
2:00 Houston Baptist Huskies - Nicholls State Colonels  
2:00 Jacksonville State Gamecocks - Tennessee State Tigers  
2:00 Kentucky Wildcats - Tennessee Volunteers
1 tipp
 
2:00 Louisiana-Lafayette Ragin' Cajuns - Louisiana-Monroe Warhawks  
2:00 North Dakota Fighting Hawks - Oral Roberts Golden Eagles
1 tipp
 
2:00 UT-Rio Grande Valley Vaqueros - Utah Valley Wolverines  
2:00 Washington State Cougars - Washington Huskies  
2:30 Arkansas Razorbacks - Mississippi State Bulldogs  
2:30 Arkansas-Pine Bluff Golden Lions - Southern University Jaguars
1 tipp
 
2:30 Tennessee Tech Golden Eagles - Belmont Bruins  
2:30 Nebraska Cornhuskers - Northwestern Wildcats  
3:05 Idaho State Bengals - Montana Grizzlies  
3:00 Weber State Wildcats - Montana State Bobcats  
3:00 New Mexico State Aggies - Seattle Red Hawks  
3:00 Santa Clara Broncos - Pacific Tigers  
4:00 Utah Utes - Arizona State Sun Devils  
4:00 Cal State Northridge Matadors - Cal State Fullerton Titans  
4:00 San Diego Toreros - Gonzaga Bulldogs  
4:00 UC Davis Aggies - Long Beach State 49ers
1 tipp
 
4:00 Wyoming Cowboys - Nevada Wolf Pack
 
4:05 Sacramento State Hornets - Northern Arizona Lumberjacks  
4:00 Portland Pilots - San Francisco Dons  
4:05 Portland State Vikings - Southern Utah Thunderbirds  
4:00 Stanford Cardinal - UCLA Bruins  
4:30 Oregon State Beavers - Oregon Ducks  
5:00 Saint Mary's Gaels - Pepperdine Waves  
5:59 UC Irvine Anteaters - UC Santa Barbara Gauchos  
7:00 Hawai'i Rainbow Warriors - UC Riverside Highlanders  
Német Kupa
15:00 Brose Bamberg v Alba Berlin
Németország - BBL-Pokal
15:00 Brose Bamberg - Alba Berlin
 
Oroszország - 1st League W
8:00 Novosibirsk Dynamo-Energiya - Moskva Dynamo  
13:00 Ekaterinburg UMMC - Krasnoyarsk Shelen  
14:00 Inventa Kursk - Spartak Noginsk  
14:00 Moskovskaya obl. Dynamo - Orenburg Nadezhda  
14:00 Moskva Spartak Region - Kursk Dynamo  
Spanyolország - 1st League W
12:00 Sant Adria - Extremadura Badajoz  
13:30 Zaragoza - La Seu D'Urgell  
18:00 Girona - Lacturale Araski  
Spanyolország - Leb Oro
12:00 Bilbao Basket - Leyma Coruña  
18:00 Iberostar Palma - Real Betis Energía Plus  
Törökország - Kupa
17:00 Fenerbahçe Ülker - Anadolu Efes
 
WNCAAB
1:00 Brown - nők - Kolumbia - nők
 
2:00 Baylor - nők - Oklahoma - nők  
3:00 Cal State Fullerton - nők - CSU Northridge - nők
 

Ezen az oldalon találod a mai kosárlabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a kosárlabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes kosárlabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő kosárlabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb kosárlabda fogadás és tipp közül választhatsz.