Nehezen engedtem volna el ezt a találkozót, pedig vannak jelek, amik alapján szabadulni kéne tőle.

A Chicago nem igazán szeret pihenni, mert akkor a csapat teljesítménye romlásnak indul.

NBA Tipp

2023 jan 29. 00:34

Portland Trail Blazers - Toronto Raptors tipp

A Toronto jó csapat es most a félidőben vezetni fog mert sz első 2 negyedben megszorjak az ellenfeleket általában mindig vezetéssel mennek pihenőre A portland inkább a meccsek vége felé lép rá a gázra Mindkét csapat a rajatszasra hajt így elég szoros meccsre lehet számítani Még a döntetlen is reális rendes jatekidobe

NBA Tipp
Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs Hendikep - Hosszabbítással - Hendikep
Vendég +9.51.83

2023 jan 23. 12:45

Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs tipp

Egy országos egyes mérkőzésre fogadnánk, de kerülnénk a sablont, ugyanis mi egy meglepetésben bízunk.

Mekkora potenciál van még a Cavs szezonjában (528997852) Előzetes

2023 jan 11. 20:19

Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers: Mekkora potenciál van még a Cavs szezonjában?

Megvizsgáljuk, hogyan teljesített idén a Cleveland és még mi várható tőlük, illetve a legközelebbi Portland elleni meccsükre is kitérünk.

Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers NBA kosárlabda Előzetes

2022 nov 29. 13:28

Ki fog pontot dobni a Blazers - Clippers meccsen?

Két fegyelmezetten védekező csapat meccsét rendezik Portland, mi sülhet ki ebből?

Los Angeles Clippers vs San Antonio Spurs NBA kosárlabda Előzetes

2022 nov 19. 12:02

Hazai győzelmeket favorizáljuk az NBA-ben

A Clippers és a Blazers jó védekezésében bízunk.

Kezükbe vették a sorsukat

Blazers vagy a Lakers kerül egyenes ágon a rájátszásba?

Nba kosárlabda főoldali csere 02 Előzetes

2021 ápr 16. 12:00

Nem szabad hibáznia a Portlandnek

Egy fontos mérkőzés előtt Gregg Popovich és Damian Lillard.

2021 febr 9. 10:30

Sérülések döntenek majd?

Sem a Portland, sem az Orlando részéről nem érkeztek jó hírek. Kire fogadjunk?

James Harden Előzetes

2020 aug 17. 16:03

Mennyit segít a bosszú?

Szakállnak megint egyedül kell megoldania a nehezét.

NBA Tipp
Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers Pontok száma - Hosszabbítással - Felett/alatt
Felett 227.51.83

2020 aug 16. 14:21

Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers tipp

A szombati play-in meccsen a Portland legyőzte a Grizzlies-t, McCollumék 126-122 arányban győztek.

NBA Tipp
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies Total Points by Portland Trail Blazers - Including Overtime - Felett/alatt
Felett 119.51.90

2020 aug 15. 11:20

Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies tipp

A NBA-ben egy rendhagyó meccs jön, a Portland és a Memphis játszik egy ún play-in meccset, vagy esetleg párharcot, hogy a play off-ba kerüljön.

NBA 2020 Előzetes

2020 júl 24. 12:52

Jó okkal tippelünk egy héttel a rajt előtt az NBA meccseire

Most kell lecsapni az NBA tippekre, mert változhat a piaci helyzet!

Micimackó 001 Előzetes

2020 febr 12. 10:18

NBA: Nem bírsz a Medvékkel!

A Memphis Grizzlies bőven az elvárásokon felül teljesít idén, de csak most jön a java!

Carmelo Anthony 007 Előzetes

2019 dec 5. 17:22

NBA: Osztálytalálkozó

Az utolsó mohikánok csatája a legendás 2003-as draftról.

Damian Lillard Portland 001 Előzetes

2019 máj 17. 14:02

NBA-rájátszás: Nincs szükségük a legjobbra

Irány Portland, ahol eldől, van-e még kraft a Blazersbe vagy a Warriors gyorsan lerendezi a konferencia döntő?

Russell Westbrook Oklahoma 008 Előzetes

2019 ápr 21. 18:14

NBA-rájátszás: Magához tért a Thunder?

Sorsdöntő meccsre kerül sor a Portland ellen Russell Westbrook és az Oklahoma City Thunder szempontjából.