Vegas Golden Knights

Colorado-Avalanche-001 Előzetes

2024 jan 9. 12:41

Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights: Gólok számára tippelünk

Van miért visszavágnia a hazai együttesnek, hiszen nem is olyan régen, tavaly év végén komoly vereségbe szaladt bele aktuális ellenfelével szemben.

NHL Tipp
Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights Rendes játékidő - Mérkőzés
Vendég1.81

2023 jan 22. 13:14

Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights tipp

Nem számíthat sok jóra az Arizona a Vegastól hajnalban.

NHL Tipp
Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks Összes gól: Vegas Golden Knights - rendes játékidõ - Felett/alatt
Felett 31.50

2022 jan 8. 21:46

Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks tipp

A Las Vegas vezeti a Nyugati Konferenciát, annak ellenére, hogy kisebb hullámvölgybe kerültek és hazai környezetben a Winnipeg ellen hosszabbításban (4-4 után 4-5), míg a Nashville Predatorssal szemben 2-3 -ra buktak el.

NHL Tipp
Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks Rendes játékidő - Mérkőzés
Hazai1.70

2019 dec 31. 14:28

Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks tipp

Magyar idő szerint az év utolsó napján is lesz jégkorong, 3 találkozó tárul a szurkolók elé.

NHL Tipp
Anaheim Ducks - Vegas Golden Knights Rendes játékidő - Mérkőzés
Vendég1.87

2019 dec 27. 18:48

Anaheim Ducks - Vegas Golden Knights tipp

Az Anaheim a főcsoport utolsó helyén áll holtversenyben a Kins és Sharks együtteseivel.

Ovechkin-Alex-Washington-Capitals-003 Hír

2018 jún 3. 06:08

NHL: Hazai sikerével előnybe került a Washington a döntőben

A Washington Capitals 3-1-re nyert a vendég újonc Vegas Golden Knights ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének harmadik mérkőzésén magyar idő szerint vasárnap hajnalban, így 2-1-re vezet az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

Ovechkin-Alex-Washington-Capitals-005 Hír

2018 máj 31. 05:35

NHL: Egyenlített a Washington a döntőben

A Washington Capitals 3-2-re nyert az újonc Vegas Golden Knights otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének második mérkőzésén magyar idő szerint csütörtök hajnalban, így 1-1-re áll az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc. A vendégek kapusa, Braden Holtby 37 védéssel járult hozzá a sikerhez.

Tom-Wilson-Washington-Capitals-NHL-002 Hír

2018 máj 29. 10:41

NHL: Az újonc Vegas nyerte a döntő első mérkőzését

Fordulatokban, gólokban és védelmi hibákban gazdag mérkőzésen az újonc Vegas Golden Knights 6-4-re legyőzte a vendég Washington Capitals együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének első mérkőzésén magyar idő szerint kedd hajnalban.