Foci

Németország - 2. Bundesliga tippek

Németország - 2. Bundesliga eredmények

H E V
szept 16. 20:30 FC St. Pauli 2 : 0 Hamburger SV
szept 15. 13:30 Erzgebirge Aue 1 : 0 VfL Osnabrück
szept 15. 13:30 Darmstadt 98 3 : 3 1. FC Nürnberg
szept 15. 13:30 VfL Bochum 2 : 2 Dynamo Dresden
szept 14. 13:00 Jahn Regensburg 2 : 3 VfB Stuttgart
szept 14. 13:00 1. FC Heidenheim 3 : 0 Holstein Kiel
szept 14. 13:00 Hannover 96 0 : 2 Arminia Bielefeld
szept 13. 18:30 Greuther Fürth 2 : 1 SV Wehen Wiesbaden
szept 13. 18:30 Karlsruher SC 1 : 0 SV Sandhausen
szept 2. 20:30 VfB Stuttgart 2 : 1 VfL Bochum
szept 1. 13:30 Hamburger SV 3 : 0 Hannover 96
szept 1. 13:30 Holstein Kiel 1 : 1 Erzgebirge Aue
szept 1. 13:30 VfL Osnabrück 3 : 0 Karlsruher SC
aug 31. 13:00 Arminia Bielefeld 2 : 2 Greuther Fürth
aug 31. 13:00 Dynamo Dresden 3 : 3 FC St. Pauli
aug 31. 13:00 SV Wehen Wiesbaden 0 : 5 Jahn Regensburg
aug 30. 18:30 SV Sandhausen 1 : 0 Darmstadt 98
aug 30. 18:30 1. FC Nürnberg 2 : 2 1. FC Heidenheim
aug 26. 20:30 FC St. Pauli 2 : 1 Holstein Kiel
aug 25. 13:30 1. FC Nürnberg 1 : 0 VfL Osnabrück
aug 25. 13:30 Karlsruher SC 2 : 4 Hamburger SV
aug 25. 13:30 1. FC Heidenheim 0 : 2 SV Sandhausen
aug 24. 13:00 Hannover 96 1 : 1 Greuther Fürth
aug 24. 13:00 Jahn Regensburg 1 : 3 Arminia Bielefeld
aug 24. 13:00 VfL Bochum 3 : 3 SV Wehen Wiesbaden
aug 23. 18:30 Erzgebirge Aue 0 : 0 VfB Stuttgart
aug 23. 18:30 Darmstadt 98 0 : 0 Dynamo Dresden
aug 19. 20:30 VfL Osnabrück 4 : 0 Darmstadt 98
aug 18. 13:30 Dynamo Dresden 2 : 1 1. FC Heidenheim
aug 18. 13:30 Holstein Kiel 2 : 1 Karlsruher SC
aug 18. 13:30 Greuther Fürth 1 : 0 Jahn Regensburg
aug 17. 13:00 Arminia Bielefeld 3 : 1 Erzgebirge Aue
aug 17. 13:00 VfB Stuttgart 2 : 1 FC St. Pauli
aug 17. 13:00 Wehen Wiesbaden 0 : 3 Hannover 96
aug 16. 18:30 SV Sandhausen 3 : 2 1. FC Nürnberg
aug 16. 18:30 Hamburger SV 1 : 0 VfL Bochum
aug 5. 20:30 1. FC Nürnberg 0 : 4 Hamburger SV
aug 4. 15:30 Darmstadt 98 2 : 0 Holstein Kiel
aug 4. 15:30 Erzgebirge Aue 3 : 2 Wehen Wiesbaden
aug 4. 13:30 1. FC Heidenheim 2 : 2 VfB Stuttgart
aug 3. 15:30 Hannover 96 1 : 1 Jahn Regensburg
aug 3. 13:00 Karlsruher SC 4 : 2 Dynamo Dresden
aug 2. 20:30 FC St. Pauli 1 : 3 Greuther Fürth
aug 2. 18:30 VfL Bochum 3 : 3 Arminia Bielefeld
aug 2. 18:30 SV Sandhausen 0 : 1 VfL Osnabrück
júl 29. 20:30 Arminia Bielefeld 1 : 1 FC St. Pauli
júl 28. 15:30 Jahn Regensburg 3 : 1 VfL Bochum
júl 28. 15:30 Greuther Fürth 0 : 2 Erzgebirge Aue
júl 28. 15:30 Wehen Wiesbaden 1 : 2 Karlsruher SC
júl 28. 13:30 Hamburger SV 1 : 1 Darmstadt 98
júl 27. 15:30 Holstein Kiel 1 : 1 SV Sandhausen
júl 27. 15:30 VfL Osnabrück 1 : 3 1. FC Heidenheim
júl 27. 13:00 Dynamo Dresden 0 : 1 1. FC Nürnberg
júl 26. 20:30 VfB Stuttgart 2 : 1 Hannover 96
máj 19. 15:30 Jahn Regensburg 2 : 2 SV Sandhausen
máj 19. 15:30 Greuther Fürth 2 : 1 FC St. Pauli
máj 19. 15:30 FC Magdeburg 1 : 1 1. FC Köln
máj 19. 15:30 Dynamo Dresden 3 : 1 SC Paderborn 07
máj 19. 15:30 VfL Bochum 2 : 2 1. FC Union Berlin
máj 19. 15:30 1. FC Heidenheim 4 : 2 FC Ingolstadt
máj 19. 15:30 Hamburger SV 3 : 0 MSV Duisburg
máj 19. 15:30 Arminia Bielefeld 1 : 0 Holstein Kiel
máj 19. 15:30 Darmstadt 98 1 : 0 Erzgebirge Aue
máj 12. 15:30 Erzgebirge Aue 1 : 1 Greuther Fürth
máj 12. 15:30 1. FC Köln 3 : 5 Jahn Regensburg
máj 12. 15:30 MSV Duisburg 3 : 4 1. FC Heidenheim
máj 12. 15:30 Holstein Kiel 3 : 0 Dynamo Dresden
máj 12. 15:30 SC Paderborn 07 4 : 1 Hamburger SV
máj 12. 15:30 FC Ingolstadt 3 : 0 Darmstadt 98
máj 12. 15:30 SV Sandhausen 0 : 3 Arminia Bielefeld
máj 12. 15:30 FC St. Pauli 0 : 0 VfL Bochum
máj 12. 15:30 1. FC Union Berlin 3 : 0 FC Magdeburg
máj 6. 20:30 Greuther Fürth 0 : 4 1. FC Köln
máj 5. 13:30 Holstein Kiel 0 : 2 MSV Duisburg
máj 5. 13:30 Jahn Regensburg 1 : 3 Erzgebirge Aue
máj 5. 13:30 Darmstadt 98 2 : 1 1. FC Union Berlin
máj 4. 13:00 Hamburger SV 0 : 3 FC Ingolstadt
máj 4. 13:00 1. FC Heidenheim 2 : 3 SV Sandhausen
máj 4. 13:00 VfL Bochum 4 : 2 FC Magdeburg
máj 3. 18:30 Arminia Bielefeld 2 : 0 SC Paderborn 07
máj 3. 18:30 Dynamo Dresden 2 : 1 FC St. Pauli
ápr 29. 20:30 MSV Duisburg 2 : 2 Arminia Bielefeld
ápr 28. 13:30 1. FC Union Berlin 2 : 0 Hamburger SV
ápr 28. 13:30 SC Paderborn 07 3 : 1 1. FC Heidenheim
ápr 28. 13:30 Erzgebirge Aue 3 : 2 VfL Bochum
ápr 27. 13:00 FC Magdeburg 2 : 1 Greuther Fürth
ápr 27. 13:00 SV Sandhausen 3 : 2 Holstein Kiel
ápr 27. 13:00 FC St. Pauli 4 : 3 Jahn Regensburg
ápr 26. 18:30 1. FC Köln 1 : 2 Darmstadt 98
ápr 26. 18:30 FC Ingolstadt 1 : 0 Dynamo Dresden
ápr 21. 13:30 Arminia Bielefeld 1 : 3 FC Ingolstadt
ápr 21. 13:30 Jahn Regensburg 1 : 0 FC Magdeburg
ápr 21. 13:30 Darmstadt 98 0 : 0 VfL Bochum
ápr 21. 13:30 1. FC Heidenheim 3 : 0 FC St. Pauli
ápr 21. 13:30 Dynamo Dresden 3 : 0 1. FC Köln
ápr 20. 13:00 Greuther Fürth 1 : 1 1. FC Union Berlin
ápr 20. 13:00 MSV Duisburg 2 : 2 SV Sandhausen
ápr 20. 13:00 Holstein Kiel 1 : 2 SC Paderborn 07
ápr 20. 13:00 Hamburger SV 1 : 1 Erzgebirge Aue
ápr 15. 20:30 1. FC Köln 1 : 1 Hamburger SV
ápr 14. 13:30 FC St. Pauli 1 : 1 Arminia Bielefeld
ápr 14. 13:30 FC Ingolstadt 1 : 1 Holstein Kiel
ápr 14. 13:30 VfL Bochum 3 : 2 Greuther Fürth
ápr 13. 13:00 SV Sandhausen 3 : 1 Dynamo Dresden
ápr 13. 13:00 FC Magdeburg 0 : 1 Darmstadt 98
ápr 13. 13:00 SC Paderborn 07 4 : 0 MSV Duisburg
ápr 12. 18:30 1. FC Union Berlin 2 : 2 Jahn Regensburg
ápr 12. 18:30 Erzgebirge Aue 0 : 1 1. FC Heidenheim
ápr 10. 18:30 Duisburg 4 : 4 Köln
ápr 8. 20:30 Hamburger SV 1 : 2 FC Magdeburg
ápr 7. 13:30 Greuther Fürth 2 : 1 Darmstadt 98
ápr 7. 13:30 1. FC Heidenheim 0 : 2 1. FC Köln
ápr 7. 13:30 Dynamo Dresden 0 : 0 1. FC Union Berlin
ápr 6. 13:00 MSV Duisburg 2 : 4 FC Ingolstadt
ápr 6. 13:00 SV Sandhausen 1 : 1 SC Paderborn 07
ápr 6. 13:00 Holstein Kiel 2 : 1 FC St. Pauli
ápr 5. 18:30 Jahn Regensburg 2 : 1 VfL Bochum
ápr 5. 18:30 Arminia Bielefeld 2 : 1 Erzgebirge Aue
ápr 4. 19:00 Fürth 0 : 0 Dresden
ápr 1. 20:30 Erzgebirge Aue 1 : 3 Dynamo Dresden
márc 31. 13:30 Greuther Fürth 2 : 2 Arminia Bielefeld
márc 31. 13:30 FC Ingolstadt 1 : 2 SV Sandhausen
márc 31. 13:30 1. FC Köln 4 : 0 Holstein Kiel
márc 30. 13:00 VfL Bochum 0 : 0 Hamburger SV
márc 30. 13:00 1. FC Union Berlin 1 : 3 SC Paderborn 07
márc 30. 13:00 Darmstadt 98 1 : 1 Jahn Regensburg
márc 29. 18:30 FC Magdeburg 0 : 0 1. FC Heidenheim
márc 29. 18:30 FC St. Pauli 0 : 0 MSV Duisburg
Hír

2019 júl 28. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Vasárnap

Ebéd után jöhet a Német Nagydíj.

Hír

2019 júl 27. 00:02

Élő tv-sportközvetítések: Szombat

Rengeteg élő közvetítés lesz szombaton is.

Hír

2019 júl 26. 00:02

Élő tv-sportközvetítések: Péntek

Élő közvetítéssel indul a német Bundesliga második vonala.

Németország - 2. Bundesliga tabella

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt Sorozat
1 Stuttgart 6 4 2 0 11:7 +4 14 +2
2 Hamburg SV 6 4 1 1 13:5 +8 13 -1
3 Bielefeld 6 3 3 0 14:8 +6 12 +1
4 Fürth 6 3 2 1 9:7 +2 11 +1
5 Aue Erzgebirge 6 3 2 1 8:6 +2 11 +1
6 Sandhausen 6 3 1 2 7:5 +2 10 -1
7 Osnabrück 6 3 0 3 9:5 +4 9 -1
8 Karlsruher 6 3 0 3 10:12 -2 9 +1
9 Heidenheim 1.FC 6 2 2 2 11:9 +2 8 +1
10 St. Pauli 6 2 2 2 10:10 0 8 +1
11 Nürnberg FC 6 2 2 2 9:12 -3 8 =2
12 Regensburg SG 6 2 1 3 12:9 +3 7 -1
13 Dresden 6 1 3 2 9:11 -2 6 =3
14 Darmstatd 98 6 1 3 2 6:9 -3 6 =1
15 Hannover 96 6 1 2 3 6:9 -3 5 -2
16 Holstein Kiel 6 1 2 3 5:10 -5 5 -1
17 Bochum 6 0 3 3 10:14 -4 3 =1
18 Wehen SV 6 0 1 5 7:18 -11 1 -2