Foci

Németország - 2. Bundesliga tippek

Németország - 2. Bundesliga eredmények

H E V
nov 11. 20:30 Karlsruher SC 1 : 1 Erzgebirge Aue
nov 10. 13:30 1. FC Nürnberg 1 : 5 Arminia Bielefeld
nov 10. 13:30 1. FC Heidenheim 4 : 0 Hannover 96
nov 10. 13:30 Darmstadt 98 2 : 2 Jahn Regensburg
nov 9. 13:00 Holstein Kiel 1 : 1 Hamburger SV
nov 9. 13:00 VfL Osnabrück 1 : 0 VfB Stuttgart
nov 9. 13:00 SV Sandhausen 3 : 2 Greuther Fürth
nov 8. 18:30 FC St. Pauli 1 : 1 VfL Bochum
nov 8. 18:30 Dynamo Dresden 1 : 0 SV Wehen Wiesbaden
nov 4. 20:30 VfL Bochum 3 : 1 1. FC Nürnberg
nov 3. 13:30 VfB Stuttgart 3 : 1 Dynamo Dresden
nov 3. 13:30 SV Wehen Wiesbaden 1 : 1 Hamburger SV
nov 3. 13:30 Arminia Bielefeld 2 : 1 Holstein Kiel
nov 2. 13:00 FC St. Pauli 2 : 2 Karlsruher SC
nov 2. 13:00 Greuther Fürth 3 : 1 Darmstadt 98
nov 2. 13:00 Erzgebirge Aue 1 : 1 1. FC Heidenheim
nov 1. 18:30 Jahn Regensburg 3 : 3 VfL Osnabrück
nov 1. 18:30 Hannover 96 1 : 1 SV Sandhausen
okt 28. 20:30 SV Sandhausen 0 : 0 SV Wehen Wiesbaden
okt 27. 13:30 1. FC Nürnberg 1 : 1 Jahn Regensburg
okt 27. 13:30 VfL Osnabrück 0 : 0 Greuther Fürth
okt 27. 13:30 1. FC Heidenheim 1 : 0 FC St. Pauli
okt 26. 13:00 Karlsruher SC 3 : 3 Hannover 96
okt 26. 13:00 Hamburger SV 6 : 2 VfB Stuttgart
okt 26. 13:00 Dynamo Dresden 0 : 1 Arminia Bielefeld
okt 25. 18:30 Holstein Kiel 2 : 1 VfL Bochum
okt 25. 18:30 Darmstadt 98 1 : 0 Erzgebirge Aue
okt 21. 20:30 Arminia Bielefeld 1 : 1 Hamburger SV
okt 20. 13:30 VfB Stuttgart 0 : 1 Holstein Kiel
okt 20. 13:30 VfL Bochum 3 : 3 Karlsruher SC
okt 20. 13:30 Hannover 96 0 : 0 VfL Osnabrück
okt 19. 13:00 SV Wehen Wiesbaden 0 : 0 1. FC Heidenheim
okt 19. 13:00 FC St. Pauli 0 : 1 Darmstadt 98
okt 19. 13:00 Jahn Regensburg 1 : 0 SV Sandhausen
okt 18. 18:30 Erzgebirge Aue 4 : 3 1. FC Nürnberg
okt 18. 18:30 Greuther Fürth 2 : 0 Dynamo Dresden
okt 7. 20:30 VfL Osnabrück 0 : 1 Arminia Bielefeld
okt 6. 13:30 Holstein Kiel 1 : 2 Jahn Regensburg
okt 6. 13:30 1. FC Heidenheim 2 : 3 VfL Bochum
okt 6. 13:30 1. FC Nürnberg 1 : 1 FC St. Pauli
okt 5. 13:00 SV Sandhausen 2 : 2 Erzgebirge Aue
okt 5. 13:00 Dynamo Dresden 0 : 2 Hannover 96
okt 5. 13:00 Hamburger SV 2 : 0 Greuther Fürth
okt 4. 18:30 Darmstadt 98 1 : 1 Karlsruher SC
okt 4. 18:30 VfB Stuttgart 1 : 2 SV Wehen Wiesbaden
szept 30. 20:30 Hannover 96 0 : 4 1. FC Nürnberg
szept 29. 13:30 Greuther Fürth 0 : 3 Holstein Kiel
szept 29. 13:30 FC St. Pauli 2 : 0 SV Sandhausen
szept 29. 13:30 Erzgebirge Aue 4 : 1 Dynamo Dresden
szept 28. 13:00 Karlsruher SC 1 : 1 1. FC Heidenheim
szept 28. 13:00 Jahn Regensburg 2 : 2 Hamburger SV
szept 28. 13:00 VfL Bochum 2 : 2 Darmstadt 98
szept 27. 18:30 SV Wehen Wiesbaden 2 : 0 VfL Osnabrück
szept 27. 18:30 Arminia Bielefeld 0 : 1 VfB Stuttgart
szept 22. 13:30 Hamburger SV 4 : 0 Erzgebirge Aue
szept 22. 13:30 VfL Osnabrück 1 : 1 FC St. Pauli
szept 22. 13:30 Dynamo Dresden 2 : 1 Jahn Regensburg
szept 21. 13:00 SV Wehen Wiesbaden 2 : 5 Arminia Bielefeld
szept 21. 13:00 SV Sandhausen 1 : 1 VfL Bochum
szept 21. 13:00 VfB Stuttgart 2 : 0 Greuther Fürth
szept 21. 13:00 1. FC Nürnberg 1 : 1 Karlsruher SC
szept 20. 18:30 Holstein Kiel 1 : 2 Hannover 96
szept 20. 18:30 1. FC Heidenheim 1 : 0 Darmstadt 98
szept 16. 20:30 FC St. Pauli 2 : 0 Hamburger SV
szept 15. 13:30 Erzgebirge Aue 1 : 0 VfL Osnabrück
szept 15. 13:30 VfL Bochum 2 : 2 Dynamo Dresden
szept 15. 13:30 Darmstadt 98 3 : 3 1. FC Nürnberg
szept 14. 13:00 1. FC Heidenheim 3 : 0 Holstein Kiel
szept 14. 13:00 Jahn Regensburg 2 : 3 VfB Stuttgart
szept 14. 13:00 Hannover 96 0 : 2 Arminia Bielefeld
szept 13. 18:30 Karlsruher SC 1 : 0 SV Sandhausen
szept 13. 18:30 Greuther Fürth 2 : 1 SV Wehen Wiesbaden
szept 2. 20:30 VfB Stuttgart 2 : 1 VfL Bochum
szept 1. 13:30 Hamburger SV 3 : 0 Hannover 96
szept 1. 13:30 Holstein Kiel 1 : 1 Erzgebirge Aue
szept 1. 13:30 VfL Osnabrück 3 : 0 Karlsruher SC
aug 31. 13:00 Arminia Bielefeld 2 : 2 Greuther Fürth
aug 31. 13:00 Dynamo Dresden 3 : 3 FC St. Pauli
aug 31. 13:00 SV Wehen Wiesbaden 0 : 5 Jahn Regensburg
aug 30. 18:30 1. FC Nürnberg 2 : 2 1. FC Heidenheim
aug 30. 18:30 SV Sandhausen 1 : 0 Darmstadt 98
aug 26. 20:30 FC St. Pauli 2 : 1 Holstein Kiel
aug 25. 13:30 1. FC Heidenheim 0 : 2 SV Sandhausen
aug 25. 13:30 1. FC Nürnberg 1 : 0 VfL Osnabrück
aug 25. 13:30 Karlsruher SC 2 : 4 Hamburger SV
aug 24. 13:00 VfL Bochum 3 : 3 SV Wehen Wiesbaden
aug 24. 13:00 Hannover 96 1 : 1 Greuther Fürth
aug 24. 13:00 Jahn Regensburg 1 : 3 Arminia Bielefeld
aug 23. 18:30 Erzgebirge Aue 0 : 0 VfB Stuttgart
aug 23. 18:30 Darmstadt 98 0 : 0 Dynamo Dresden
aug 19. 20:30 VfL Osnabrück 4 : 0 Darmstadt 98
aug 18. 13:30 Greuther Fürth 1 : 0 Jahn Regensburg
aug 18. 13:30 Holstein Kiel 2 : 1 Karlsruher SC
aug 18. 13:30 Dynamo Dresden 2 : 1 1. FC Heidenheim
aug 17. 13:00 VfB Stuttgart 2 : 1 FC St. Pauli
aug 17. 13:00 Wehen Wiesbaden 0 : 3 Hannover 96
aug 17. 13:00 Arminia Bielefeld 3 : 1 Erzgebirge Aue
aug 16. 18:30 SV Sandhausen 3 : 2 1. FC Nürnberg
aug 16. 18:30 Hamburger SV 1 : 0 VfL Bochum
aug 5. 20:30 1. FC Nürnberg 0 : 4 Hamburger SV
aug 4. 15:30 Darmstadt 98 2 : 0 Holstein Kiel
aug 4. 15:30 Erzgebirge Aue 3 : 2 Wehen Wiesbaden
aug 4. 13:30 1. FC Heidenheim 2 : 2 VfB Stuttgart
aug 3. 15:30 Hannover 96 1 : 1 Jahn Regensburg
aug 3. 13:00 Karlsruher SC 4 : 2 Dynamo Dresden
aug 2. 20:30 FC St. Pauli 1 : 3 Greuther Fürth
aug 2. 18:30 VfL Bochum 3 : 3 Arminia Bielefeld
aug 2. 18:30 SV Sandhausen 0 : 1 VfL Osnabrück
júl 29. 20:30 Arminia Bielefeld 1 : 1 FC St. Pauli
júl 28. 15:30 Jahn Regensburg 3 : 1 VfL Bochum
júl 28. 15:30 Greuther Fürth 0 : 2 Erzgebirge Aue
júl 28. 15:30 Wehen Wiesbaden 1 : 2 Karlsruher SC
júl 28. 13:30 Hamburger SV 1 : 1 Darmstadt 98
júl 27. 15:30 Holstein Kiel 1 : 1 SV Sandhausen
júl 27. 15:30 VfL Osnabrück 1 : 3 1. FC Heidenheim
júl 27. 13:00 Dynamo Dresden 0 : 1 1. FC Nürnberg
júl 26. 20:30 VfB Stuttgart 2 : 1 Hannover 96
máj 19. 15:30 FC Magdeburg 1 : 1 1. FC Köln
máj 19. 15:30 Arminia Bielefeld 1 : 0 Holstein Kiel
máj 19. 15:30 Darmstadt 98 1 : 0 Erzgebirge Aue
máj 19. 15:30 Dynamo Dresden 3 : 1 SC Paderborn 07
máj 19. 15:30 Greuther Fürth 2 : 1 FC St. Pauli
máj 19. 15:30 Hamburger SV 3 : 0 MSV Duisburg
máj 19. 15:30 VfL Bochum 2 : 2 1. FC Union Berlin
máj 19. 15:30 Jahn Regensburg 2 : 2 SV Sandhausen
máj 19. 15:30 1. FC Heidenheim 4 : 2 FC Ingolstadt

2019 nov 4. 10:15

Élő tv-sportközvetítések: Hétfő

A hét első napján is lett mit nézni.

2019 okt 28. 08:23

Élő tv-sportközvetítések: Hétfő

Indul a hét, indul a párizsi tenisztorna.

2019 okt 26. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Szombat

Magyarország-Nigéria az U17-es világbajnokságon!

2019 okt 21. 08:17

Élő tv-sportközvetítések: Hétfő

A Sheffield United otthonában próbálkozik az Arsenal.

2019 okt 7. 08:54

Élő tv-sportközvetítések: Hétfő

Hétfőn főleg teniszmérkőzések lesznek terítéken.

2019 júl 28. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Vasárnap

Ebéd után jöhet a Német Nagydíj.

Németország - 2. Bundesliga tabella

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt Sorozat
1 Bielefeld 13 8 4 1 29:14 +15 28 +3
2 Hamburg SV 13 7 5 1 30:12 +18 26 =2
3 Stuttgart 13 7 2 4 20:18 +2 23 -1
4 Heidenheim 1.FC 13 5 5 3 21:14 +7 20 +1
5 Aue Erzgebirge 13 5 5 3 20:19 +1 20 =2
6 Fürth 13 5 3 5 16:18 -2 18 -1
7 Regensburg SG 13 4 5 4 24:20 +4 17 =3
8 Sandhausen 13 4 5 4 14:14 0 17 +1
9 Osnabrück 13 4 4 5 14:12 +2 16 +1
10 Karlsruher 13 3 7 3 22:24 -2 16 =7
11 St. Pauli 13 3 6 4 17:17 0 15 =2
12 Holstein Kiel 13 4 3 6 15:18 -3 15 =1
13 Darmstatd 98 13 3 6 4 14:18 -4 15 =1
14 Nürnberg FC 13 3 5 5 21:27 -6 14 -2
15 Hannover 96 13 3 5 5 14:22 -8 14 -1
16 Bochum 13 2 7 4 24:26 -2 13 =1
17 Dresden 13 3 3 7 14:24 -10 12 +1
18 Wehen SV 13 2 4 7 14:26 -12 10 -1