Thiago Silva - PSG 004 Thiago Silva (Fotó: Mitch Gunn / Shutterstock.com)

Ligue 1: Kipihenték magukat

Foci tippek PSG Ligue 1 Nantes FC

A PSG-nél ugyan akadnak sérüléssel bajlódó játékosok, de ez egy kötelező győzelem a mostanság gyengécske Nantes ellenében!

2019 dec 4. 21:05 Közvetítés: UnibetBet365
Tipp: Nantes nem szerez gólt
Unibet
1.64

PSG - Nantes

Az időjárási körülményekre hivatkozta elhalasztották az előző forduló rangadóját, a Monaco - PSG-t. A párizsiak így egy hetet tudtak pihenni a madridi 2-2-s döntetlenjük után, kellően feltöltődhettek. A Nantes ellenben pályára lépett, ráadásul győzelemmel hangolódtak a regnáló bajnok elleni szerdai találkozóra. A Nantes bajnokit október eleje óta nem nyert, majd két hónapja. Fábio kiesése érzékenyen érintette a csapatot, védekezés szétesett, támadásban sem tudták tartani a szintet.

Christian Gourcuff ezért a támadásba menekült a Toulouse ellen, gyakorlatilag egész mérkőzésen át irányítottak, folyamatos nyomás alatt tartották az ellenfelet. Ehhez mondjuk nagyban hozzájárult, hogy a Toulouse gyakorlatilag 70 percen át emberhátrányban volt. Így is egy büntető kellett Gourcuff csapatának, hogy megszerezze a vezetést. Voltak a kiállítás előtt is nagy helyzeteik (gólvonalról mentett a Toulouse játéksa), de összességében ez egy erőlködés volt a részükről, hiába próbáltak meg mindent.

Neymar. Fotó: Stefan Ugljevarevic / Shutterstock.com

A PSG idén mindössze egyszer játszott úgy mérkőzést, hogy előtte egy hetet pihenhettek és nem volt válogatott szünet sem: épp a Toulouse-t verték 4-0-ra. Hétvégén Montpellier otthonába látogatnak, utána egy tét nélküli Bajnokok Ligája találkozó következik, majd három mérkőzés a téli pihenő előtt. Thomas Tuchel együttese valószínűleg gond nélkül megnyeri ezt a találkozót is, inkább az a kérdés, hogy képes-e gólt szerezni a Nantes?

Nem megbántva a Nantes szurkolóit, de jelen helyzetben nagyon gyenge a csapatuk támadásban. Az elmúlt négy bajnokin 20 kaput eltaláló lövésből 5 gól, ami azt eredményezi, hogy minden negyedikből szereznek egyet. A Toulouse ellen is érezhető volt a tanácstalanság a büntetőig (hiába a helyzetek). Formájukról mindent elmond, hogy emberhátrányban kapufát ért el a Toulouse. Nincsen egy minőségi támadója Gourcuffnek, így pedig nehéz lesz a Parc des Princes-ben. A párizsi védelem összességében eléggé erős, vannak sérültek és eltiltottak, de ott lesz a Marquinhos - Silva - Gueye hármas, akiken nehéz átvinni a labdát.

• Paris SG - Nantes tipp

Nantes nem szerez gólt
    Unibet
    1.64

100% befizetési bónusz akár 300 RON-ig + 200 ingyenes pörgetés

Borítókép: Thiago Silva (Fotó: Mitch Gunn / Shutterstock.com)

Szólj hozzá

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Nem vagy fórumtag?

• Az új Unibet játékosok akár egy 300 RON értékű befizetési bónuszban, valamint 200 ingyenes pörgetésben is részesülhetnek.

Unibet útmutató
Unibet regisztráció
18+ Részvételi feltételek érvényesek. Játssz felelősségteljesen! BeGambleAware.org

Beszélgetés: Ligue 1 2019/20

csatarid hozzászólt
2020 aug 1. 15:38
Harmatgyenge volt a PSG, majd amikor nem számítunk rá akkor meg 3-4 gólokkal nyernek az fix.  :-X
Pozzato hozzászólt
2020 aug 1. 11:13
Az érdekel, mire megy majd a Lyon a BL-ben, nem olyan rossz csapat. Neymar most végre bizonyíthat, hiszen megkapta a vezérszerepet Mbappé nélkül. Mindössze három meccsre kéne (ha eljutnak a döntőig) összeszednie magát. Azért az nem túl meggyőző, hogy 210 perc alatt egy gólt tudtak összehozni, azt is Mbappé szólója utána.
BvB_09 hozzászólt
2020 aug 1. 10:32
A két kupadöntő bebizonyította, hogy miért volt jó döntés lezártnak tekinteni a bajnokságot.