Betinia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 06, 2024, 13:27:52, Admin
Betinia Infó

Ha bármilyen kérdésed van a Betinia irodával kapcsolatban, azt ebben a témában felteheted. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Betinia bemutató

Játszottál már a Betiniánál? Akkor itt értékelheted a fogadóirodát.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Akinek van Betinia számlája, ahhoz szól a kérdés: mekkora a minimum tét, forintban? Köszi előre is.

#2 március 06, 2024, 13:50:50, Admin
Idézetet írta: Admin Dátum november 23, 2023, 10:24:55Akinek van Betinia számlája, ahhoz szól a kérdés: mekkora a minimum tét, forintban? Köszi előre is.

Közben megvan: 50 Ft.

A minap frissítettük a Betiniás bemutatónkat, ahol bemutatjuk egyebek közt, hogy milyen szolgáltatást nyújt az iroda, hogyan kell regisztrálni, hogyan lehet fogadást elhelyezni, és még arról is szó esik, hogy a Betininánál vagy a Tippmixprónál jobbak az oddsok?

Alapjáraton a design nekünk bejön ennél az irodánál, a regisztrációs is piszok egyszerű volt, és a kínálat is okés.

Nektek már van tapasztalatotok a Betiniánál. Nyugodtan lehet értékelni is az irodát.

Egyébként azt tudtátok, hogy napi szinten érdemes belépni a Betinia számlátokra? A Lucky Winner ajánlatuknak köszönhetően egy szerencsés nyertes 15.000 Ft-ban részesül ha neki kedvezett Fortuna, és belépve a számlájára elfogadja a nyereményét. Sőt, ha a nap nyertese nem váltotta be a nyereményét, akkor a nyereményalap emelkedik, következő nap már 30.000 Ft lesz, és így tovább. A felső határ 1,5 millió Ft.

Ha még nincs Betiniánál számlád, akkor tudnod kell, hogy 100%-os bónuszban részesülhetsz náluk, ami akár 35.000 Ft is lehet.

Ugyanaz a ferraris promos, bonusz crab-es, 35ks bonuszos rohej, ahol forgasd meg egyszer a depo osszeget es megkapod a bonuszt, majd a bonusz es depo osszeget meg 6szor 2es oddson singleben vagy legalabb 2db 1,50es oddsos kombiban. Tehat 30k deponal ez osszesen 30+60*6=390k.
Rohejesen magas.

Aldjuk meg az eget hogy van meg unibet, ahol a penteki 10kt osszesen 60k forgatassal 1,40es oddson ki lehet valtani.

Persze a bonusztol eltekintve lehet ez meg egy jo oldal, de miert fizessek be csak ugy, bonusz nelkul. Akkor inkabb 22bet vagy unibet.
A bonusz viszont az en ingerkuszobomet meghaladja.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 06, 2024, 16:58:47Ugyanaz a ferraris promos, bonusz crab-es, 35ks bonuszos rohej, ahol forgasd meg egyszer a depo osszeget es megkapod a bonuszt, majd a bonusz es depo osszeget meg 6szor 2es oddson singleben vagy legalabb 2db 1,50es oddsos kombiban. Tehat 30k deponal ez osszesen 30+60*6=390k.
Rohejesen magas.

Aldjuk meg az eget hogy van meg unibet, ahol a penteki 10kt osszesen 60k forgatassal 1,40es oddson ki lehet valtani.

Persze a bonusztol eltekintve lehet ez meg egy jo oldal, de miert fizessek be csak ugy, bonusz nelkul. Akkor inkabb 22bet vagy unibet.
A bonusz viszont az en ingerkuszobomet meghaladja.

Semmi köze nincs a Ferraris ajánlathoz. Megnézted egyáltalán?

Idézetet írta: Admin Dátum március 06, 2024, 20:22:23Semmi köze nincs a Ferraris ajánlathoz. Megnézted egyáltalán?

Meg. A ferrarit beneztem, odakepzeltem. De a tobbi stimmel. Plusz a legnagyobb rohej ezeknel az egy kaptafara keszulo oldalaknal hogy ha adnak freebetet, annak a nyereseget meg kell forgatni 3szor. Wtf. Nekem csak ezekkel van bajom, mert egyaltalan nem ehhez vagyok szokva.

De mint mondtam, ettol meg lehet ez egy jo oldal. Powbetnel vegigcsinaltam a bonuszt, a freebet forgatast. Ott 3munkanap a kifizetes, ugy hogy a hetvege nem szamit (szinten wtf)
Ha itt mondjuk max egy naptari nap vagy kevesebb, akkor adnek neki egy eselyt.

Errol valami info?

#6 március 07, 2024, 13:46:52, vmlinuz
Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 07, 2024, 10:42:09Meg. A ferrarit beneztem, odakepzeltem. De a tobbi stimmel. Plusz a legnagyobb rohej ezeknel az egy kaptafara keszulo oldalaknal hogy ha adnak freebetet, annak a nyereseget meg kell forgatni 3szor. Wtf. Nekem csak ezekkel van bajom, mert egyaltalan nem ehhez vagyok szokva.

De mint mondtam, ettol meg lehet ez egy jo oldal. Powbetnel vegigcsinaltam a bonuszt, a freebet forgatast. Ott 3munkanap a kifizetes, ugy hogy a hetvege nem szamit (szinten wtf)
Ha itt mondjuk max egy naptari nap vagy kevesebb, akkor adnek neki egy eselyt.

Errol valami info?

Azért sem sorolnám egy tálba a Betiniát, Campot, meg a Zulabetet, mert ezeknek máltai engedélye van. A Ferrarisok (FEZBet, Powbet és társai) azok Curacao. Az más tál tészta.

Vedd úgy, hogy a manapság oly népszerű nemzeti iroda még bónuszt sem ad. Fuck yeah!  ;D

Egyébként meg lehet azzal jönni, hogy igen, de a nyeremény után nincs adózás. Ok. De a jobb oddsok valahol kompenzálhatják: Betinia odds-ok

Rakerdeztem, ugyanaz . 3munkanap hetvegek nelkul. Nevetseges. 2024ben. Amikor masok meg a kartyas kifizetest is megoldjak percek alatt

Sok sikert aki ezt bevallalja.

Idézetet írta: Admin Dátum március 07, 2024, 10:45:39Azért sem sorolnám egy tálba a Betiniát, Campot, meg a Zulabetet, mert ezeknek máltai engedélye van. A Ferrarisok (FEZBet, Powbet és társai) azok Curacao. Az más tál tészta.

Vedd úgy, hogy a manapság oly népszerű nemzeti iroda még bónuszt sem ad. Fuck yeah!  ;D
. Igen, epp ezert adtam volna eselyt bonusz nelkul ha nem 3nap a kifizetes skrillre is.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 07, 2024, 10:46:28Rakerdeztem, ugyanaz . 3munkanap hetvegek nelkul. Nevetseges. 2024ben. Amikor masok meg a kartyas kifizetest is megoldjak percek alatt

Sok sikert aki ezt bevallalja.

Alapjáraton ha munkanapokról beszélünk, akkor mi köze ennek a hétvégéhez? Meg amúgy is hova ez a sietség? Skrillre biztosan nem 3 munkanap, lehet, hogy csak félreértelmezték.  ;)

Tenni kell egy próbát, akkor majd kiderül.

Ok irtak, szorol szora ugyanazt a szoveget amit a powbet. 3munkanap hetvege kivetelevel. Raadasul munkanap is csak 10tol 18ig.
A powbetes kifizetesem penteken indult es szerdan du ert ki skrillre.


Szamomra az egyik legfontosabb a gyors kifizetes. Bizalmat ad es szeretem ha gyorsan tudom mozgatni a penzem(ha kell)

Kicsit én is meglepődtem, befizettem 35ezret, nézem mennyit kell ,megforgatni.
400ezer :D
Egy hét alatt megvoltam vele, 3-as oddszokal játszottam.
180ezer lett végül. :great:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 07, 2024, 10:55:38Ok irtak, szorol szora ugyanazt a szoveget amit a powbet. 3munkanap hetvege kivetelevel. Raadasul munkanap is csak 10tol 18ig.
A powbetes kifizetesem penteken indult es szerdan du ert ki skrillre.


Szamomra az egyik legfontosabb a gyors kifizetes. Bizalmat ad es szeretem ha gyorsan tudom mozgatni a penzem(ha kell)


OFF (és félig-meddig vicc):

A magyar nemzeti iroda mennyi idő alatt fizet ki, és milyen módon?

Idézetet írta: Admin Dátum március 08, 2024, 08:20:19OFF (és félig-meddig vicc):

A magyar nemzeti iroda mennyi idő alatt fizet ki, és milyen módon?

Ott se játszok.. (amúgy másnap bankszámlára, hétvégék kizárva)

Idézetet írta: Admin Dátum március 08, 2024, 08:20:19OFF (és félig-meddig vicc):

A magyar nemzeti iroda mennyi idő alatt fizet ki, és milyen módon?

Pont ma kezdtem el nézegetni ezt az irodát. Elsősorban a szorzókat és a fogadási kínálatot.
Éppen ezért néztem be ide a Fórumra, hogy lássam a véleményeket.
A bónusz megforgatási összege valóban nonszensz. Ez nem vitás. Ugyanakkor ami a kifizetéseket illeti, azért az nézőpont kérdése, hogy sok-e a 3 munkanap vagy sem. Az tény, hogy a Bet365 és az Unibet nagyon elkényeztetett minket, de pl. a vegas.hu-nál másfél hét (!!!) után kaptam meg a pénzem. Ráadásul három naponként küldözgették az újabbnál újabb e-maileket, hogy még milyen papírokat mutassak be. Szinte csak a nem létező Fidesz-igazolványom másolatát nem kérték. Szóval hozzájuk képest viszont ez a 3 munkanap szinte kánaán.  ;D