Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Csak bankszámla.

Apropó bet365 és befizetés. Minden gond nélkül működik az abaqoos.

Idézetet írta: markymark Dátum október 24, 2017, 15:34:07
Csak bankszámla.

Apropó bet365 és befizetés. Minden gond nélkül működik az abaqoos.

Elméletileg Paysafe-re is ki lehet kérni a pénzt.  :ok:

Ingyenes, 24 órán belül, minimum 3.000 HUF, maximum 70.000 HUF!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 24, 2017, 16:34:44
Elméletileg Paysafe-re is ki lehet kérni a pénzt.  :ok:

Ingyenes, 24 órán belül, minimum 3.000 HUF, maximum 70.000 HUF!

És úgy/ott hogy a túróban kapom meg a pénzt? Ezt a részét annyira nem ismerem dolognak. Annyit tudok, hogy bemegyek egy Relaybe, ott veszek mondjuk 30k-ért "kódot", neten feltöltöm és kész. Ezek szerint létre lehet hozni egy online számlát, mint pl Skrillnél és onnan banki átutalás? Köszi  :beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum október 25, 2017, 20:03:05
És úgy/ott hogy a túróban kapom meg a pénzt? Ezt a részét annyira nem ismerem dolognak. Annyit tudok, hogy bemegyek egy Relaybe, ott veszek mondjuk 30k-ért "kódot", neten feltöltöm és kész. Ezek szerint létre lehet hozni egy online számlát, mint pl Skrillnél és onnan banki átutalás? Köszi  :beerchug:

A bet365 azt írja a kifizetések súgóban, hogy paysafecard utalvány használata esetén bankszámlára fizetnek ki, viszont ha my paysafecard számlával fizettél be, akkor arra kérhetsz kifizetést is.

A my.paysafecard.com oldalon nyitható számla, költségekről nem találtam semmit, csak azt, hogy akár 11 munkanapot is igénybe vehet, amíg kiutalják bankszámlára.

Talán jobb megoldás befizetni ezt a pénzt máshova, egy másik irodához. (a skrillhez is lehet, de annak 7,5%-os költsége van)



Egyébként csak nekem érdekes, hogy akármilyen korlátozás van/volt az unibet az mindig működött a normális erederi linkjén.. Most meg van ez a szarakodás a MasterCardal.. és nem működik a többi fogadóoldalnál csak náluk...

Idézetet írta: Tonesz Dátum október 25, 2017, 23:20:06
Egyébként csak nekem érdekes, hogy akármilyen korlátozás van/volt az unibet az mindig működött a normális erederi linkjén.. Most meg van ez a szarakodás a MasterCardal.. és nem működik a többi fogadóoldalnál csak náluk...

Ebben csak az az érdekes, hogy ők hatékonyabban megoldják a blokkolás kikerülését. Követendő példa.  ;)

Hali
Valaki fizetett már be Trustly Bank Payment keresztül? partypokerr-e ezt az alternatívát kaptam a banki befizetés helyett.

Idézetet írta: Tonesz Dátum október 25, 2017, 23:20:06
Egyébként csak nekem érdekes, hogy akármilyen korlátozás van/volt az unibet az mindig működött a normális erederi linkjén.. Most meg van ez a szarakodás a MasterCardal.. és nem működik a többi fogadóoldalnál csak náluk...
unibeten működik még a mastercard?


"Az NFM kiemelte, hogy az illegális szerencsejátékban való részvétel a játékosok döntése és kockázata, az esetlegesen elért nyeremény bírósági úton nem érvényesíthető Magyarországon. A fogyasztók megtévesztésének ellenőrzése, az ezzel kapcsolatos eljárás lefolytatása nem tartozik a szerencsejáték-felügyeleti hatóság feladatkörébe. A játékosok figyelmét viszont felhívják arra, hogy a blokkolt honlapok semmiféle hatósági engedéllyel nem rendelkeznek."

Szóval akkor játszhatunk! :)
http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/beindult_az_onallo_szerencsejatek-felugyelet.650036.html

Idézetet írta: Larsson Dátum október 27, 2017, 08:07:46
"Az NFM kiemelte, hogy az illegális szerencsejátékban való részvétel a játékosok döntése és kockázata, az esetlegesen elért nyeremény bírósági úton nem érvényesíthető Magyarországon. A fogyasztók megtévesztésének ellenőrzése, az ezzel kapcsolatos eljárás lefolytatása nem tartozik a szerencsejáték-felügyeleti hatóság feladatkörébe. A játékosok figyelmét viszont felhívják arra, hogy a blokkolt honlapok semmiféle hatósági engedéllyel nem rendelkeznek."

Szóval akkor játszhatunk! :)
http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/beindult_az_onallo_szerencsejatek-felugyelet.650036.html

Édes faszom. Ezek mintha robotok lennének.
Elővesznek egy száz éves hírt, leporolják, oszt copy-paste. Amúgy is jön a hétvége, új témát meg keresni minek?

Fontos kiemelniük, hogy amennyiben gondunk van egy külföldi irodánál, akkor azt nem tudjuk Magyarországi bíróságon intézni. Mintha napi szinten járnánk bíróságra szerencsejáték ügyben.
Amúgy is ha gond van, ott vannak a nemzetközi szervek, pl. Máltán, amelyek segítenek ha szükséges.
Átlag magyar sportfogadók pénze meg soha nem fog veszélyben forogni egy külföldi irodánál. Annyira kis összeg, hogy nem érné meg nekik a rizikó.

Jól ismert, biztonságos irodáknál kell játszani, s akkor nincs gond.

A blokkolt honlapok valóban nem rendelkeznek magyar hatósági engedéllyel, de rendelkeznek Unióssal, ami ugyebár felülírná a magyart.   :uglystupid2::uglystupid2:
Mellesleg a blokkolás illegális, ezt kimondta az Európai Bíróság is, csak gyorsan felejtünk.

Sziasztok!Használ valaki Netellert?Frissen regeltem oda fel is töltöttem-az azonositási ceremónia kész!A BET365-ről próbálnám behivni-oda feltölteni az egyenlegem de azt irja a BET365 hogy nagyobb összeget próbálok lehivni!Mit csinálok rosszul?

Ha nem egyezik meg a Neteller és bet365 számla pénzneme, akkor átváltási dij miatt lehet kevesebbet tudsz egy picivel befizetni.

A Sportingbet ajánl most valami PAYR befizetést MC helyett. Használta ezt már valaki? Neten nem lelek róla érdemi információt. Amolyan köztes pénztárcának tűnik, mint amikor Paypalon keresztül fizetek, ha nincs is rajta pénz, de levonja a számlámról.

Az árfolyama elég jónak tűnik, mert ha próbaképp beírom, hogy 100 euró, azt 30.145 ft-nak írja. Vagy csak a számlámra tenne ennyit, tőlem meg többet vonna le? És kifizetésnél nem használható, azt írják.

Sziasztok remélem hogy jó helyre írok

Milyen pénzbefizetési/felvételi módot ajánlanátok ami olcsó? (sok kisebb összeget fizetnék be inkább)
Bwinnél van már accountom, elsősorban ott néznék valamit
Banki átutalásnál brutális jutalékokat számítanak fel. Paypal nem működik Mo-ról.
Néztem pl a Skrillt de nekem az is elég költségesnek tűnik (5 eurót írt pénz kivételénél, ami sok nekem hogy kb havonta egy 4-5 ezer forintban szeretnék játszani)

Valakinek valami tipp?