Dupla!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kezdődik a buli! A haladó naplók között a méltán népszerű OAKLAND naplójában indult a kezdeményezés. Pofon egyszerű a dolog, 5, vagy 10 ezer forintról indulva minden hónapban meg kell dupláznunk a pénzünket.

Ez nem egymás elleni verseny! Na jó, talán egy picit igen, de nincsenek pénzdíjak. Itt elsősorban a fogadóirodák, és persze magunk legyőzése a cél.
Ha 10.000 Ft-ról indulunk, és 12 hónapon keresztül megduplázzuk a 'bankot', akkor a 12. hónap végére 40 milla fölé jutunk.

Ez az alapötlet. De itt semmi sincs kőbe vésve, többen 3, vagy 5 ezerrel akarnak kezdeni, van , aki 500-ig, van, aki 1 millióig akar duplázni.

Vannak a károgó varnyúk, akik be fognak ide írni, amikor valamelyikünk elbukik, de nem foglalkozunk velük. Egymást bíztatjuk az úton, és ha valamelyikőnk elbukik, vígaszt nyújtunk neki  :)

Nem akarom én, hogy ez egy sablon napló legyen, telebaszva tipekkel. Persze, ez is fontos. De itt nem kötelező előre tippeket beírni (ha valaki mégis így vezeti, annak respect, és örülünk majd neki). De én annak is örülök, hogy ha valaki csak alkalmanként ír ide. Engem a pszichológiája is érdekel, gondolok itt olyanra, hogy tudod, hogy lesz egy meccs 14-én, amit nagyon érzel, de még csak 7-e van, és nem akarod elszórni addig a pénzt félig erős tippre. De tényleg, minden jöhet, tipp, vélemény, kérés, kérdés, stb....

Bármikor lehet csatlakozni, egy dologra kérnék mindenkit. Írjuk be ide a napló első oldalaira, hogy mennyi a kezdőtőke, és hová szeretnénk eljutni. tisztában vagyok, sőt szerintem mindannyian tisztában vagyunk vele, mennyi a reális esélye annak, hogy 12 hónapon keresztül bankot duplázzunk, de még mindig nagyobb az esélye, mint egy lottó ötösnek.

Mindenki nyugodtan írhat a naplóba, akár részt vesz a buliban, akár nem. A dolog amúgy sem most válik érdekessé, mert mindenkivel fordult már elő, hogy 10K-ból csinált 20-at, vagy 20-ból negyvenet. Majd aki eljut a VB-ig duplázva, és jönnek a bundák, ott váli majd érdekessé a dolog, de ne szaladjunk előre.

Ennyit elöljáróban, duplázásra fel!

#1 október 09, 2013, 11:52:59, oakland23
Résztvevők:

oakland23
Kezdő bank: 10.000 Ft
Kitűzött cél: 12 duplázás, azaz 40.960.000 Ft

Rézmalac
Kezdő bank: 10.000 Ft
Kitűzött cél: -

szumos
Kezdő bank: 10000 Huf
Kitűzött cél: ~7 duplázás, ~1.3 milla

Pyriel
Kezdő bank: 5000 Ft
Cél: 1.000.000 Ft

Pozzato
Kezdő bank: 10000 HUF
Cél: 10 dupla = 10 millió
Iroda: Willhill vagy Paddypower

Alk
Kezdő bank: 50 €
Cél: 2000 €
Személyes határidő: dec. 31.

preimayer
Kezdő bank: 40 000 HUF
Cél: 1 200 800 HUF

hurkabalint
Kezdő bank: 10.000 Ft
Kitűzött cél: 10 duplázás, azaz 10.024.000 Ft

Cipolla
Kezdő bank: 10 000 Ft
Kitűzött cél: 1 200 800 Ft, 7 duplázás

RedMunchen2013

Induló: 30€
cél: 7 dupla ~ 3.500.- €

davixxx
Induló tőke: 5€
Cél: 160€ (6 dupla)

Priest
Bank: 5,000 HUF
Cél:    1,000,000 HUF

Wonder68
Kezdő 47f00 Ft.
Cél:Mininimálbér 50%/hó...

MarkoPolo
Kezdő: 10.000 Ft
Cél:10.000.000 Ft

baseballfan
Kezdőbank: 5000 Ft
Cél: 1.000.000 Ft

hardcore
Kezdő bank: 10.000 HUF
Cél: 10.240.000 HUF (10 dupla)







Akkor kezdjük!

Én 10k-val kezdek, ezt tegnap elutaltam a BetClic-re (sajna az MKB-s Mastercardom továbbra sem szereti a gambling-et). A cél az egy jó kérdés, nem tudom még hol fog megremegni a kezem. Jelenleg kizártnak tartom, hogy hatszámjegyű összeggel fogadjak, bár pl. akár egy 1 milliós bank sem jelenti azt, hogy rögtön 100k-val kell fogadni.

Stratégiám nem lesz, mármint tippekre, azokat igyekszem majd játszani, amiket érzek.
Mivel a Betclic-en van ilyen lehetőség, az első fogadás all in lesz, megpróbálom majd egyből kábé megduplázni a bankot.

Amiben én egyébként a "hibát" látom az az, hogy valószínűleg lesz olyan, hogy nem jön össze egy hónapra a duplázás, tehát elmaradásban leszek. Ezért is jó, hogy nincs konkrét végcél.
Egyelőre játék.  :)

szumos

Kezdő bank: 10000 Huf
Kitűzött cél: ~7 duplázás, ~1.3 milla

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 04, 2013, 09:30:10
...A haladó naplók között a méltán népszerű OAKLAND naplójában indult a kezdeményezés...

Ez meg mán' mi?  ;D
Senki nem simogatott meg reggel, vagy mi fene?  :D
Tiszta gönczi lettél.  :'(

Idézetet írta: szumos Dátum október 04, 2013, 09:46:25
Tiszta gönczi lettél.  :'(

Ez sértés, vagy dícséret  ;D
De jól esik, hogy a legnagyobbakhoz hasonlítasz, ezek szerint jó úton járok  :ok:

Na de más: Most nézem, hogy ez a köcsög kis Granada már hét meccset játszott, de még nem kapott 1-nél több gólt. 1-et már ötször is, de 1-nél többet még egyzser se. tény, hogy stabilak, de ma talán beszopnak kettőt. Várok egy kezdőt, és ha olyan, amilyet én összeállítanék a hazaiaknál, akkor egy ezrest tolok arra, hogy a Villarreal minimum kettőt lő. (1.61-es odds bet365-ön)

Sziasztok!

Csatlakoznék én is. Unibet - 5.000 HUF

Cél 1 millió HUF, ehhez ha jól számolom minimum 7 dupla kell.

Csatlakoznék!

Kezdő bank: 10000 HUF
Cél: 10 dupla = 10 millió
Iroda: Willhill vagy Paddypower

Mi történik akkor ha valakinek annyira jó hónapja van hogy megtriplázza a pénzét, mert nem bír magával, és annyi jó fogadást talál? ;D 

Idézetet írta: Pozzato Dátum október 04, 2013, 10:26:05
Csatlakoznék!
Mi történik akkor ha valakinek annyira jó hónapja van hogy megtriplázza a pénzét, mert nem bír magával, és annyi jó fogadást talál? ;D
Egyéni szociális probléma. Oldd meg  ;D Én nőkre, vagy banánra költeném a 'felesleget'.

Csatlakozom én is!  :ok: Heti néhány fogadásom amúgy is szokott lenni, most legalább akkor némi rendszer keretében fogom tenni őket!

Kezdő bank: 50 €
Cél: 2000 €
Iroda: odds függvényében
Személyes határidő: dec. 31.

"Kicsit" lejjebb vettem az időintervallumot, és ebből következően a kitűzött cél is szolidabb lett, de 3 hónap alatt így is 40-szereznem kell a tőkét, szóval, remélem úgy-ahogy beleillik az alapelképzelésbe! Sok sikert mindenkinek! :ok:

Premi

Kezdő bank: 40 000 HUF
Cél: 1 200 800 HUF
Iroda: Unibet

Első tipp:
Malaga - Osasuna /1/ 1,55
Villareal - Granada /gólok száma: over 1,5/ 1,24

Tét: 1 666 HUF
Leh. nyeremény: 3 198 HUF

Tudtam, hogy nem bírom ki! :)

Kezdő bank: 10.000 Ft
Kitűzött cél: 10 duplázás, azaz 10.024.000 Ft

1. Tipp

Ronnie O'Sullivan - Ross Muir (snooker)
Tipp: O'Sullivan nyer 1,10
Tét: 10.000 Ft

Mindenkinek sok sikert! :beerchug:

Kezdő bank: 10 000 Ft
Kitűzött cél: 1 200 800 Ft, 7 duplázás

Annyi kérdésem lenne, hogy a tippeket hogy írjuk be? Pl Ezt a kezdő bank + célt mindig tegyük bele az aljára, vagy adjunk sorszámot a tippeknek, vagy pedig valami más mondjuk az aktuális bankot írjuk le pl a nap végén ha aznap sokat tettél.


1. Tipp

Hannover 96 0.0   Hannover 96 v Hertha Berlin
(További ázsiai hendikep)   10/04/2013   Egyik sem   1.65   

Man City   Man City v Everton
(Játékidő eredménye)   10/05/2013   Egyik sem   1.66

2-es gyűjtő   1   20,00   20,00   55,00

Hannover meccstől kicsit tartok az elhúzódó sikeres hazai szereplés miatt (+ péntek van) ;D ,de bízom benne, hogy döntetlennél nem megy kijjebb a tippem. City nyerés kényszerben, a múlt heti Aston Villa fordítás és a BL-ben mutatott, vagy inkább be nem mutatott játék után jogos elvárás az eddig még veretlen Everton legyőzése. Lassan fogyna a türelmem az arabok helyében, így Pellegrini jobban teszi, ha kellőképp feltüzeli a City-t, ha nem akar néhány hét múlva sorban állni a helyi munkaügyi központban! ;D

Induló: 30.- € cél: 7 dupla ~ 3.500.- €