Mire megyek az sfp kupa nyereményböl

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Sikerült decemberben megnyernem az sfp kupa játékot amiért 25 eurót kaptam skrillre. Elhatároztam , hogy ezt észszerüen fogom felhasználni, megforgatni, esetlegesen egy biztos havi "fizetést" összehozni!
Tudom nem lesz egyszerü, de abban is biztos vagyok, hogy nem lehetetlen! Természetesen szigorú bankroll menedzsment mellett!
Elterveztem egy ugymond stratégiát amit kőkeményen megprobálok betartani, bár magamat ismerve nehéz lesz, de csak így van, így lehet értelme a nagy tervemnek!
A stratégiámról annyit, hogy a rollom 20%-val játszom egyszerre dupla és tripla közötti oddsszal, maximum 2 eseménnyel!
Nem napi egy tippre gondolok, mert naponta lehet 2, esetleg 3 tipp is, de a lényeg az, hogy nyitott fogadásom egyszerre csak egy lesz!
Természetesen itt a naplómban folyamatosan leírom az eseményeket a fogadásommal kapcsolatban, hisz ezért kezdtem bele a napló írásba!
És itt megkérnélek benneteket, hogy tanácsaitokat, véleményeteket irjátok le nekem, sőt tipp javaslatokat is várok tőletek, több szem többet lát alapon! Ezt előreis köszönöm!
Röviden ennyit a naplómról, terveimről. Ma indul a harc az iroda ellen!
Mivel volt bonuszom igy a nyereményemböl a befizetést úgy alakítottam hogy 10000ft-al tudjak kezdeni!

Tehát:
Iroda : bet365
Kezdő roll   : 10000huf


Akkor neki vágok! Lehet kicsit bátor lesz a tippem de sokat agyaltam rajta! Véleményem szerint meg lesz!

1.tipp

Ipswich - Derby  mindkét csapat szerez gólt   1.80
Sunderland - Liverpool mindkét csapat szerez gólt 1.80
eo.: 3.24
tét:2000ft
várhato nyeremény:6480ft

20% egy tippre túl sok 3-5% az ideális. Az odds is elég magas ha naponta több tippet is raksz akkor 20% mellett pár nap alatt el tudod bukni az egészet, ez egyáltalán nem szigorú bankroll management. A kombináció tovább rontja az esélyeket de ahogy írtad semmi sem lehetetlen.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum január 10, 2015, 13:08:14
20% egy tippre túl sok 3-5% az ideális. Az odds is elég magas ha naponta több tippet is raksz akkor 20% mellett pár nap alatt el tudod bukni az egészet, ez egyáltalán nem szigorú bankroll management. A kombináció tovább rontja az esélyeket de ahogy írtad semmi sem lehetetlen.

+1

Ahogy csinálod, annak nincs sok értelme, de mindenkinek a saját döntése.

Amúgy meg SPF ;)

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum január 10, 2015, 13:08:14
20% egy tippre túl sok 3-5% az ideális. Az odds is elég magas ha naponta több tippet is raksz akkor 20% mellett pár nap alatt el tudod bukni az egészet, ez egyáltalán nem szigorú bankroll management. A kombináció tovább rontja az esélyeket de ahogy írtad semmi sem lehetetlen.

Igazat adok, lehet türelmetlen vagyok! A szigorú bankroll menedszmetet a 20%-ra értettem, mert képes vagyok az all-in-ra is!  :laugh:

Idézetet írta: drogos Dátum január 10, 2015, 13:13:29
+1

Ahogy csinálod, annak nincs sok értelme, de mindenkinek a saját döntése.

Amúgy meg SPF ;)

Nem tudom, valoszínüleg igazad van , mivel rutinosabb fogadó vagy nálam ahogy nézegettem az oldalt! De nem gazán szeretek tökörészni! Vagy megtudom csinálni ilyen formában vagy nem! Ha nem sikerül, akkor valószinüleg a következö feltöltés után visszafogottabb leszek! Vagy megint megnyerem az sfp kupát ;D :beerchug:

Idézetet írta: 19nita74 Dátum január 10, 2015, 13:20:37
Vagy megint megnyerem az sfp kupát ;D :beerchug:

Még mindig Spf.  ;D
A Sunderland - Liverpool meccsel remélem nem lesz gond, én 5 gólt tettem. Sok sikert! :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 10, 2015, 13:27:22
Még mindig Spf.  ;D
A Sunderland - Liverpool meccsel remélem nem lesz gond, én 5 gólt tettem. Sok sikert! :beerchug:

Mindig elírom! ;D a liverpoolon nem lesz gond , de a másik izgulosabb lesz, de ez dob fel a sportfogadásban4 :great: :beerchug:

mindkét csapat betalál helyett egy ázsiaihend 2.25 over. Pláne ha jobb oddsot adnak rá ;)
Nekem ez a fogadási forma soha nem volt szimpatikus.

 1.tippsajnos lose >:( :bash:

Sajnos nem rúgott mindkét csapat gólt, a legszebb az hogy egyik mérkózésen sem!Na nem baj nem adom fel, folytatom, de ha így megy nem sokáig! ???

Annyi változás van , hogy 600ft fogadnom kellett külön a bonusz aktiválásához!

Természetesen a külön fogadás , ami egy gyors éló volt nem jött! Erröl többet nem is írok!

2. tipp

Everton - Manchester City  2  1.83
West Brom - Hull City        1  2.05

eo.: 3.75
tét:  1440
várhato ny.: 5562


Nem adom fel! Legfeljebb deposit lesz! Kicsit eltérek az oddszokat nézve, de ugy érzem ez jó lehet, !

3.tipp

Cristal P. - Tottenham  2   2.25
Celta Vigo - Valencia    2   3.00
eo.: 6.75
tét: 1200
várhato nyeremény: 8100

Egyenlöre off! Mivel a kitalált stratégiám nem müködött, vagy rossz eseményeket választottam, végülis mellényultam nagyon! EZ nem jött be!
Folytatás az e havi spf kupa megnyerése után!! ;D ;D ;D :cya: