Bajnokok Ligája 2023/24 selejtezők

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2023/24 selejtezők

Itt lehet beszélgetni az UEFA Bajnokok Ligájának aktuális selejtezőiről.  :topbet_125:

A tegnapi sorsoláson megtudtuk, hogy a magyar bajnok Ferencváros ellenfele a Feröer-szigeteki Klaksvíkar lesz.

Az első meccs idegenben (július 11.), visszavágó meg Budapesten (július 18-án).

Továbbjutás esetén a második fordulóban a Häcken (SWE) / The New Saints (WAL) párharc győztese ellen léphet pályára a zöld-fehér alakulat.

A BL-csoportkörbe való jutásért 4 fordulót kell megnyernie a Fradinak.

Az FTC a svéd bajnokkal játszhat.

Winners of match 6: KÍ Klaksvík (FRO) / Ferencváros (HUN) vs Winners of match 9: Häcken (SWE) / The New Saints (WAL)

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/0282-1844a80fdba5-3bf1e4441363-1000--second-qualifying-round-draw/

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 21, 2023, 13:53:18Az FTC a svéd bajnokkal játszhat.

Winners of match 6: KÍ Klaksvík (FRO) / Ferencváros (HUN) vs Winners of match 9: Häcken (SWE) / The New Saints (WAL)

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/0282-1844a80fdba5-3bf1e4441363-1000--second-qualifying-round-draw/


Köszi a pontosítást. A Wikipédián akkor valami nagyon el volt baszva, de nyilván ez a hitelesebb.

Ez milyen csoportkör lehet? Vagy csak elírták?

Idézetet írta: TiB Dátum június 27, 2023, 09:01:41Ez milyen csoportkör lehet? Vagy csak elírták?

Picit furcsán fordították. Kieséses rendszerben zajlik az első selejtezőkör.


Astana - Dinamo Tbilisi tipp: A győztes jutalma egy sokkal nehezebb ellenfél lesz

Két olyan csapat mérkőzését rendezik a BL-selejtőzben, akik csak arra várnak, hogy búcsúzzanak a sorozattól.  Olvasd tovább


Shamrock Rovers - Breidablik tipp: Gyenge vendégek a BL-selejtezőn

Kedd este hazai pályán fogadja az ír Shamrock Rovers együttese, az izlandi Breidablikot. Mindkét csapat játékban van, hiszen zajlanak a saját nemzeti bajnokságaik. Olvasd tovább


Hamrun - Maccabi Haifa tipp: Esélytelen a máltai együttes

Nehéz feladat előtt áll a Hamrun csapata, ha tovább szeretne jutni a Bajnokok Ligája selejtezőben. Ellenfelük sokkal jobbnak tűnik. Olvasd tovább


Häcken - TNS tipp: Hazaiak DNS-ében a győzelem

A vendégek igazi szentek, de ez sem menti meg őket a majdani kieséstől, annyira esélytelenek.  Olvasd tovább



Maccabi Haifa - Hamrun tipp: Eldőlt már az első találkozón

Simán kimondtam és leírtam, hogy esélytelen a máltai együttes a BL-párharcban. Sok gólos vendég siker született, méghozzá 4:0-s Maccabi győzelem. Olvasd tovább


TNS - Hacken tipp: Walesi gól tartotta életben a reményt

Az első meccsen mintha eldőlt volna a párharc, de a walesi gól életben tartotta végül is a reményeket. Olvasd tovább


Breidablik - Shamrock Rovers tipp: Izlandi erőt néztem be csúnyán

Messze nem azt történt, mint amit vártam a első meccsen. Gyengének tartottam az izlandiakat, de mégis tudtak nyerni. Olvasd tovább