athlon4 naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok, az elmúlt napok, hetek naplóolvasása után én is kedvet kaptam, hogy írjak, remélhetőleg sok-sok jó tippet, amivel kifoszthatjuk őket!

Indításképpen egy kis F1-et nyomnék. Nem önfényezésként, de elöljáróban csak annyit, hogy 2002 óta nézem a sportot, nagyon sok hozzákapcsolódó kiadványt (többek között az összes F1 Racinget) megvettem, valamit külföldi weboldalakon is érdeklődök, ráadásul a Twitteren vannak bennfentes ismerőseim is.

Két frontról érdemes támadni, az Unibeten a csapattársak közötti eredményt, míg a Sportingbeten a versenyzők közötti jobb helyezést lehet megtenni.

A Spanyol GP szabadedzéséről csak annyi a konklúzióm, hogy továbbra is a Red Bull, első sorban Vettel irányítja az egészet, a McLaren viszont altatott. Kellemes meglepetés volt végre Schumachert is elöl látni.

Ennek alapján, bár még hozzáteszem, hogy egy edzés még lesz az időmérő előtt, a tippjeim:
Unibeten:
Schumacher-Rosberg 1 1,65
Vettel-Webber 1 1,35
Button-Hamilton 2 1,35

Eredő odds: 3,00

(Sportingbeten csak késő délelőtt fogják feltölteni a kínálatot).

Akik szeretik a speciális kínálatot: az én tippem 2,10-es (Sportingbet) szorzójú esemény: lesz Safety Car a meccs folyamán. Egyrészt eső lehet (erről az időjárás jelentések majd csak holnap mondanak jó képet, a Mercedes hivatalos weboldala szerint lesz eső), másrészt az első kanyar okozhat kellemetlen meglepetéseket a 24 autónak.



 :cya:

Én rendszeres olvasója leszek a naplódnak az biztos. Egyébként is nagyon szeretem a Forma 1-et és jó hogy van aki plusz információval eltud látni :) Fogadni ritkán fogadok rá mert motorsport az meg mindig nagyon kockázatos, de azért 1-2 tippet szoktam dobni a nagyobb izgalom kedvéért.

Amiket leírtál tippeket azok a futam végi eredmények alapján vagy az edzés végeredményére vonatkoznak? Amúgy ezeket vettem ki én is csak még mellé megraktam azt is hogy Sutil veri Liuzzit. Egyelőre csak az időmérőre tippelek...

Sok szerencséd a naplódhoz és így van, fosszuk ki őket  :)  :ok:  :beerchug:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 08, 2010, 10:05:40
:cya:

Én rendszeres olvasója leszek a naplódnak az biztos. Egyébként is nagyon szeretem a Forma 1-et és jó hogy van aki plusz információval eltud látni :) Fogadni ritkán fogadok rá mert motorsport az meg mindig nagyon kockázatos, de azért 1-2 tippet szoktam dobni a nagyobb izgalom kedvéért.

Amiket leírtál tippeket azok a futam végi eredmények alapján vagy az edzés végeredményére vonatkoznak? Amúgy ezeket vettem ki én is csak még mellé megraktam azt is hogy Sutil veri Liuzzit. Egyelőre csak az időmérőre tippelek...

Sok szerencséd a naplódhoz és így van, fosszuk ki őket  :)  :ok:  :beerchug:

Köszi,

igen, az időmérőre vonatkozik :)

Az időmérőre kitérve: számítottam egyfajta Red Bull előnyre, de hogy ennyire, az azért nem mondanám. A statisztikák szerint az elmúlt 9 évben mindig az nyert itt, aki a poleból rajtolt, szóval elvileg Webbernek áll a zászló, viszont miért ne szakadna meg pont idén ez a tendencia? Ha nem lesz technikai, mechanikai, vagy vezető hiba, akkor ezt a két Red Bull fogja eldönteni, méghozzá (szerintem) Webber-Vettel sorrendben.
Még sikerült megtenni jó oddszal Webber győzelmét Hamilton ellen, a sportingbetes szelvényemet Kubica vitte el, aki ismét átlagon felüli teljesítményt nyújtott, míg Rosbergnek nem igazán jött ki a lépés. Az Unibet szarakodása miatt sajna nem sikerült még 1,80-as oddson megtenni Schumacher dominanciáját a fiatalabbik német ellen, de M.S. ilyen arányú javulása abszolút nem volt meglepő. A kínai verseny vitán felül az autónak volt köszönhető, de ez a pálya amúgy is vitathatatlanul Schumacheré. Monacóban azért mindenképpen arra számítok, hogy Nico megveri a mestert.

Este focira kéne:

1. szelvény:
Real-Madrid-Atletico Bilbao 1 1,18
Auxerre-Lens 1 1,35
Bordeaux-Sochaux 1 1,28
Valenciennes - Lyon 2 1,63
Lille - Marseille 1x 1,10

3,6-os odds, valszeg 340-es téttel rakom meg.

Valaki helpeljen mert tilten vagyok, miért van az , hogy egész héten minden szelvényem 1, azaz 1 rohadt meccsen ment el??

ez a probléma nem csak nálad áll fent:) 3-4-5ös kötésből nekem is mindig 1, nagyon szar esetbe 2 megy el:)

Az Unibeten tettem egy speciális fogadást: Karim Benzema a Manchester United játékosa lesz a következő évadtól nézve. (6x-ros pénz volt rá.)

Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy tudtok olyan fogadóirodát ajánlani, akiknél vannak ilyesfajta speciális fogadások? :)

Előre is köszi.


Mindenki! Tegyetek Alonso ellen minden sportfogadó irodánál, a twitteren kaptam egy fülest, hogy nem vesz részt az időmérőn (összetörte az autóját a harmadik szabadedzésen.)

Igen, összetörte.  Az f1 topikba betettem egy video-t róla... amúgy Tobeten már ki is vették a kínálatból.  :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 15, 2010, 13:18:00
Igen, összetörte.  Az f1 topikba betettem egy video-t róla... amúgy Tobeten már ki is vették a kínálatból.  :)

Unibeten még mindig meg lehet tenni 2,60-as oddszal.

#10 május 15, 2010, 16:22:00, athlon
Idézetet írta: athlon Dátum május 15, 2010, 13:04:32
Mindenki! Tegyetek Alonso ellen minden sportfogadó irodánál, a twitteren kaptam egy fülest, hogy nem vesz részt az időmérőn (összetörte az autóját a harmadik szabadedzésen.)

Remélem sokan megjátszottátok, én 5500-at nyertem vele :D

Majd vissza is vették :(