Lufu 2.0

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pár hónapos pihenő után visszatérek. A kézi vb-re beizzítottam a rakétákat. Nem volt kedvem leporolni a régi naplóm ezért nyitottam egy újat, ahol próbálok jobb tippeket beírni, mint az előzőben.

Magamhoz képest nem kezdek túl nagy bankkal. Sportingbeten az sftoto pénzt forgatom, míg bet365-ön próbálok minél nagyobb bankot összeszedni a rajtig.
Amiért megnyitottam a naplót már most az egy szavazás. Akit érint a téma és néha írna is bele az nyomjon rá.

Pár dolog még:
- Majd ha beindul a napló, akkor ha netán lesznek kérdések az privátba jöjjön(csak amiatt, hogy átlássam a tippeket). Mindig szoktam válaszolni egyből, ha fent vagyok.
- Amelyik tipphez nem írok indoklást, ahhoz nincs hozzáfűznivalóm.
- Továbbra is kézi, foci, kosár a fő profil. Viszont ettől az évtől elkezdem követni az NFL-t és a teniszt, valamint a vizilabdát is jobban.
- Ha netán tippet lopok valakitől azt nem írom ki, hogy kié, úgyis tudja az illető. Több, mint 1 év tagság után már letisztult teljesen a kép bennem, hogy kitől érdemes "lopni".

Sok sikert mindenkinek! :cya:

#1 január 08, 2011, 22:07:42, Lufu
sportingbet

Lengyelország - Magyarország 31-31
1(1.40)

Izland - Németország 31-27
1
(1,55)


Tét: 1200 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat: 2,17
Lehetséges kifizetés: 2604 HUF


Lengyel - Magyar: Az Újév-kupa döntője. Mindkét válogatott verte a szlovák és cseh csapatot. A lengyel odds viszont elég magas. Lengyelországban van a torna, legutóbb 7 góllal kikaptunk tőlük. Nálunk tartalékos csapat van kint (Fazekas, Iváncsik Gergő, Eklemovics, Perez és Laluska sincs). A lengyeleknél ott van mindenki, aki számít(K. Lijewski sérült, de ugye valószínűleg a vb-re sem lesz). A másik dolog, hogy most találkozunk igazán kemény lövősorral elsőnek. A cseheknek nem volt valamirevaló átlövőjük ellenünk. A szlovákok legjobb lövője Szűcs Csaba is hiányzott. Itt meg, ha nem tartalékolnak Wentáék, akkor olyan lövők lépnek pályára, mint Bielecki, M. Lijewski, Jurecki, Jurasik vagy Zaremba. Szóval itt mindenképpen lengyel sikert várok, ilyen oddsért ajándék. Az egyetlen hátulütője, hogy felkészülési meccs.

Izland - Németország: Tegnap játszották ennek a meccsnek az első felvonását Reykjavikban. Az izlandiak végig vezetve hozták a meccset(27-23). Ma megint Reykjavik a helyszín. 1 nap alatt pedig nem fordul a világ. Sokkal egységesebb a hazai gárda. A németek még azzal vannak elfoglalva, hogy ki legyen az első számú kapus a Bitter, Lichtlein, Heinevetter trióból, valamint, hogy Glandorf térde mennyire jött rendbe. Jobb lövőbe egyébként sem tartom sokra a németeket. Ami probléma, hogy tegnap 3 bal átlövőjük mindössze 1 gólt szerzett...Beállóban is messze Izland mögött vannak. Bár igazából szinte minden poszton. Szóval, ha a szigetlakók nem veszik félvállról a mai meccset, akkor nem kérdés, hogy lehozzák.

#2 január 08, 2011, 22:08:39, Lufu
sportingbet

Szerbia - Ausztria 39-27
1 (1.30)

Izland - Németország 31-27
1
(1,55)


Tét: 1800 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat: 2,015
Lehetséges kifizetés: 3627 HUF


A lengyelek támadtak a végén a győzelemért, de kimaradt. Egyébként úgy játszottunk, mint az álom, ha a VB-n is hozzuk ezt, akkor jók leszünk. Izland marad, szerbek Belgrádban jóval esélyesebbek, mint az osztrákok. Felkészülés alatt is brillíroztak, míg az osztrákok kétszer is megszenvedtek Portugáliával. Meg egyébként is jóval erősebbek.

#3 január 15, 2011, 02:23:06, Lufu
bet365

Dél-Korea - Argentína 25-25
1 (1.20)

Lengyelország - Szlovákia 35-33
1 (1,15)
Horvátország - Románia 27-21
1 (1,05)
Franciaország - Tunézia 32-19
1 (1,01)
Németország - Egyiptom 30-25
1 (1,02)


Tét: 5000 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat: 1,49
Lehetséges kifizetés: 7450 HUF


Korea a Bercyben verte pár nappal a vb előtt 7-el az argentinokat. Ennek a fele itt is meglesz minimum. Szét fogják futni a dél-amerikai csapatot. Talán az első félidőbe szoros lehet.
A lengyelek is pár nappal ezelőtt verték 8-al a szlovákokat. Egyszerűen nincs átlövőjük északi szomszédainknak. A lengyel falat, pedig nehéz lesz átlövöldözni Valokkal és Tumidalskykkal. Szélekről lőhetnének sokat, de Martin Stranovsky pocsék formában. Egyedül Antl fogja őket meccsben tartani. 10 percig..
Horvátoktól én nem várok vb döntőt, de azért ezt a hulladék román csapatot kisujjból verniük kell.
Az utolsó két tipp az egyértelmű.


#4 január 15, 2011, 02:23:22, Lufu
sportingbet

Izland - Magyarország 32-26
Magyarország +3 (2,00)


Tét: 1000 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat: 2,00
Lehetséges kifizetés: 2000 HUF


Nem lesz ez, olyan egyértelmű meccs, mint ahogy sokan várják. Az is benne van a pakliban, hogy nyerünk, de azt meg nem hiszem, hogy simán vernének minket.

#5 január 15, 2011, 02:24:28, Lufu
bet365

Izland - Magyarország 32-26
Magyarország +3,5 (1,66)

Lengyelország - Szlovákia 35-33
Lengyelország -3,5 (1,57)

Norvégia - Japán 35-29
Japán +13,5 (1,68)

Ausztria - Brazília 34-24
Brazília +6,5 (1,28)


Tét: 260 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat: 5,60
Lehetséges kifizetés: 1215 HUF


A két új meccsről: Norvégia túl van hypeolva, 10 lehet lesz közte, de azért Japán tartani fogja magát úgy, ahogy. Az osztrákok meg nagyon gyengék szerintem, még abban sem vagyok biztos, hogy a meccset megnyerik.

#6 január 15, 2011, 02:45:33, Lufu
bet365

Dél-Korea - Chile
Chile +7,0
(2,92)

Tét: 3300 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat: 2,92
Lehetséges kifizetés: 9636 HUF

Nane. Látva tegnap Korea meccsének utolsó 15 percét, azt kell mondjam, hogy ez ajándék. Az argentin fal ellen teljesen tanácstalanok voltak. Átlövésből nem is mertek próbálkozni. Igaz Schulz remekül védett. De, ami az erősségük azaz a rohanás az sem ment. Koreára volt hízelgő az iksz. Chile a nyitómeccsen nagyon tetszett. Jó persze a svédeknek laza meccs volt, de azért lehetett látni, hogy nem rossz játékosok vannak a dél-amerikai csapatban. A Feuchtmann testvérek és Salinas, olyan technikai képzettséggel rendelkeznek, hogy vb után biztos viszik őket, mint a cukrot. Az volt az ember érzése a svédek ellen, hogyha +5 cm-el és +10 kg lett volna a chileieken, akkor 4-5 gólos vereségre tudták volna redukálni a különbséget. Most, ilyen gondjaik nem lesznek, hiszen fizikailag egy szinten vannak a koreaiakkal. Ráadásul Oneto két svéd védővel a nyakán befordult(az már más kérdés, hogy nem dobta be), de akkor vajon mennyit tudnak rajta fogni majd az ázsiaiak. Semmit. Tőle minimum 5 gólt várok, ha van esze Luis Capurro kapitánynak rá játsszák ki figurákat. Valószínűleg azért Korea behúzza a meccset, de hogy a 8 gólos siker közelében sem lesznek az is biztos.


#7 január 15, 2011, 10:10:29, Lufu
bet365

Svédország - Szlovákia
1
(1,25)
Almeria - Real Madrid
2
(1,25)
Avellino - Enel Brindisi
1
(1,20)
Valencia - Estudiantes
1
(1,16)

Tét: 5000 HUF
Teljes nyereményszorzó táblázat: 2,17
Lehetséges kifizetés: 10.850 HUF

1. A szlovák válogatott meglepően jól játszott a lengyelek ellen. Egészen az utolsó percekig meccsben voltak, de végül győzött az erősebb. Igaz Szmalt, ilyen rosszul védeni ritkán látni. A másik oldalun Pramuk viszont remekelt. Az ő behozatala Stochl helyett hatalmas húzás volt Heister Zoltántól. A probléma az lehet, hogy ez a meccs rengeteget kivehetett az egyébként is rövid paddal rendelkező szlovák csapatból. A svédek pedig végig pihenhették ezt a napot, valamint a Chile elleni meccs sem volt megerőltető Carlenéknek. Göteborgban ezúttal nagyobb erőbedobást kell kifejteniük, de nem hinném, hogy gondot okozna nekik északi szomszédunk. Két lyukas posztra lehetett számítani náluk a torna előtt. Beállóban Gustafsson és Arrhenius a komolyabb csapatok ellen semmit nem fog érni az már most látszik. A szlovák beállósok jobbnak tűnnek. Tényleg valaki megmondána mennyit fizet a Kecskemét Petronak, hogy még mindig náluk játszik?Tongue out A  jobb átlövő poszton viszont úgy tűnik, hogy Ekdahl személyében megtalálták a megfelelő megoldást. Az Ekdahl-Doder-Carlen/Andersson belső trojka azért sokra hivatott. Egy szó, mint száz egy 4-5 gólos svéd siker benne van a meccsben, de a sima hazai 1,20-ért(azóta 1,25) több, mint baráti.

A svéd oddsot nem, akartam otthagyni, de kénytelen voltam 3 holnapi eseményt mellé rakni, mert a mai kínálatból más nem tetszett a biztosabb meccsek közül.

2. A Real győzelmét felesleges is indokolni. Amit idén láttam eddig az Almeriától az kevés lesz.
3. Az Avellino az utolsó Birindisit fogadja ezért nem is értem ezt az oddsot. 1 körrel ezelőtt a Siena csak 4-el nyert itt. A Birindisi ráadásul még nem nyert idegenben. Szóval közte 10-15 meglesz.
4. A Valencia Pesic mester megérkezése óta szárnyal, az Estudiantes házon kívül gyenge, Valenciába, amúgy sem nyerni járnak a csapatok