A Real Madrid csorgatja lefelé a meccseket, Zidane nézelődik, vizsgálgatja a jelenlegi keretet, kísérletezget, hogy mi is lehet, igazából vegetál a Madrid. Ez a 2-3 hónap igazából már a felkészülés időszaka. Legutóbb a Villarreal ellen tolt egy gálameccset a Madrid, nem volt igazán sok gól, de amit a Real 'védekezés' címszó alatt bemutatott az utolsó 20 percben, kész csoda, hogy kettővel megúszta. Tényleg lajbizás volt, akik elöl ragadtak, nem zártak vissza, nem nagyon érdekelte, ha gólt kap. Most sem fogja. A Sociedad azért otthon tuti győzelemre játszik, hallgatva a nyilatkozatokat, kifejezettenörülnek a meccsnek a hazaiak, már mint annak, hogy a Real neve alapján nagy, de azért idén nem akkora. Igazi jó kis szezonzáróra készülnek, ahol a Sociedadnak azért még a hetedik hely is összejöhet, ha a hátra lévő két körben minden jól alakul.

Sangalli kiesett, így egy pitbull a pályáról hiányzik, nem baj az. A Real Madrid védelme fix, hisz a keretbe négy védőt nevezett Zizou, Carvajal és MArcelo között Vallejo és Nacho játszik majd. Szóval no Ramos és no Varane. A középpályát és a csatársort azért tudja variálni, megtippelni sem lehet, kik leszek ott, ami biztos, Bale és Benzema nem. Vinicius játszhat már egy félidőt, két lábon járó gólhelyzet a srác, befejezésekhez kell neki kis mák. Mariano sokszor bizonyít, nem lesz ez rossz. Azt várom a Madridtól, amit előző héten, igazi nyílt foci, és igazából a Sociedad is arra készül, hogy játszik egy jót, megkeni a Madridot. Nyílt, adok-kapok meccset várok, és remélem, meg is kapom.

Real Sociedad - Real Madrid: Gólok száma - Felett/alatt tipp