Kedden egy újabb fordulóval folytatódnak a Bajnokok Ligája küzdelmei. Egyes csoportokban már kezdenek körvonalazódni az erőviszonyok, de bizonyos négyesekben mint például itt is még nem dőlt el semmi. A Dortmund viszont ma nagy lépést tehet a továbbjutás felé. Ha valamit nem lehet megkérdőjelezni akkor az a lehengerlő támadójátékuk így most inkább a gólokban látok értéket. Haaland egyszerűen megállíthatatlan. A norvég óriás a néhány héttel ezelőtti "odavágón" duplázni tudott amivel eldöntötte már az első félidőben a három pont sorsát (Brugge - Dortmund 0-3), majd tegnap egy laza négyest hintett a soros bajnokin amivel a Herthát gyűrték le 5:2 arányban. Mindig tudja hogy kell helyezkedni és elképesztő jó százalékban használja ki a helyzeteit. Olyan játékosok mint Hazard, Sancho be sem kellett állniuk az említett bajnokin, rápihenhettek a keddi összecsapásra ahol Favre dolga egyben kellemes de egyben nehéz is hiszen megannyi remek támadó közül válogathat kedvére.

Jó kis csapat ez a Brugge de "osztálykülönbség" van a csapatok között. Igaz csak ideiglenesen (két meccsel többet játszottak mint a Charleroi) vezetik a belga bajnokságot de a Bajnokok Ligája egy merőben más felkészültséget igénylő terep. Ez a néhány héttel ezelőtti meccsen is egészen jól látszott, ahol a második játékrészt már ellazsálta a német csapat a hétvégi Bayern elleni ütközetre készülvén. A továbbjutásra szerintem esélyü sem lesz hiszen a Lazio is nyerni fog a Zenit ellen, de az oroszok azok akik az Ő igazi ellenfeleik és jó esélyük van jelen állás szerint hogy az Európa Ligában való folytatást kiharcolják. Az ehhez szükséges pontokat viszont nem ma fogják megszerezni, szerintem a Dortmund már az első félidőben betalál és mivel a hétvégén egy könnyebb ütközetük lehet a Köln ellen szintén hazai pályán így a második játékrészt sem könnyelműsködik majd el.

Tipp: 3-1

Borussia Dortmund - Club Brugge: Borussia Dortmund mindkét félidõben gólt szerez - Igen/Nem tipp