Ez egy korrekt férfias line, és egy ehhez megfelelő szorzó. A párharc gyakorlatilag az odavágón eldőlt, sőt annak az első 10-15 percében, mondhatjuk picit nagyképűen is, mert a Vardar nem igazán mutatott ellenállást. Leginkább a fásultság jellemezte a macedónokat, nem voltak élesek, a Veszprém kapujában kiváló teljesítmény, elöl-hátul jó volt a magyar együttes. 10 góllal nyerte a Telekom a félidőt, 21-11, brutál különbség. A második félidőben 15 dobott gólra megint kapott 20-at a Skopje, így jött össze a 41-27, azaz 14 gólos 'fórral' vág neki a bakonyi együttes a találkozónak. Gyakorlatilag egy tétmeccs, amely edzőmeccsé szelídül. Hétvégén a Veszprém majd a Magyar Kupában érdekelt, ahol a 'füred után vélhetően a fináléban majd a Szeged lesz az ellenfél, már ha túljut a 'füreden, de vegyük úgy, hogy sikerül.

Amikor az overt húzom be, arra gondolok, hogy gólt lőni jó. akármilyen sport, akármilyen szint, profi vagy amatőr, a góllövés jó dolog. Épp ezért ha a Vardar eljön, és játszik, akkor biztos akar játszani egy jót. Már a kinti meccs 2. félidejében is jött 16 tőlük, meg Corrales sem tud azért úgy védeni mindig, mint ott a meccs elején. Én most egy könnyed meccset várok, ahol a Veszprém megint közelebb lehet a 40-hez, mint a 30-hoz, a Vardar is simán elmehet 30 fölé, annyira kemény védekezést hazai oldalon sem várok. Azért a fejekben ott van, hogy van közte 14, mi baj lehet. Az odavágón jött 68 gól, ahol főleg az első fiben Corrales remekelt, és a Vardarnak pedig semmi nem jött össze. Én egy könnyed meccset várok, a Veszprém kerete elég fullos, lehet rotálni, és jó játékos helyet a padról még jobbat behozni. Szerintem védekezésben nem fogják annyira ütni egymást a srácok, tényleg ilyen félig-meddig barátságos meccset várok, hisz mindkét oldal tudja, hogy a továbbjutás eldőlt, de azért játszanak egy jót.

Telekom Veszprém - HC Vardar Skopje: Gólok száma - Felett/alatt tipp