A Real Madrid készül a BL-döntőjére, és a felkészülésbe ez a meccs pontosan beleillik. Ancelotti próbálja a srácokat élesen tartani, és én hasonló meccset várok, mint a Levante elleni volt. Mármint nem végeredményben, hanem őszinteségben. Azt mondjuk nem hiszem, hogy 6-0 lesz a vége, mert a Betis kvalifikáltabb csapat, mint a valenciai. Fekirék nagy célja a top4 nem jött össze, de a Király Kupát behúzta, a bajnokságban a top6-ban zár mindenképp, és az idei EL-ben is elég sokáig jutott, amíg a Frankfurt nem jött szembe, de hát a legjobbtól kikapni nem szégyen.

Sűrű idény volt, alapvetően sikeres is. Sok-sok meccs, köztük sok jó, így a Betis közel áll ahhoz, hogy a szezonban 102 gólt lőjön, azaz rekordot döntsön. A Betis legeredményesebb idénye lehet, és ezt talán Fekirék is tudják, szóval simán lehet, hogy akár a kapott gólok árán is, de gólokat akarnak lőni a Betis spílerei. Akár az említett Fekir, akár az a Juanmi, akinek pont kettő kell, hogy a egeredménysebb spanyol gólvágó legyen, és Aspast beérje. Apróbb célok, de célok. Egyébkét szerintem a Betis semmi mást nem akar, mint futballozni egy jót. A Real Madrid sportszerű csapat, lehet ellene focizni. Emlékezhetünk, a Levante elleni 6-0-nál a Levante is lőhetett volna simán 2-3 gólt, sok helyzete volt, de Moraleséknek az a meccs olyan volt, mint az egész idény. Semmi sem jött össze. Itt azért a Betis Borjával, Fekirrel, Canales-szel, akár Joaquinnal simán gólt, gólokat fog lőni félidőig. Viszont azt is nehéz elképzelni, hogy egy kockázatot vállalló, őszitne focit erőltető Betis nem kap gólt, amikor összeáll a Benzema-Vini Jr duó, akár Rodrygóval, akár Asensióval, akár Valverdével. Jó és szórakoztató várok, és azt, hogy az első játékrészben mindenképp futballt látunk, helyzetekke, gólokkal. Aztán a 2. játékrészben is ezt várom, de ott már jönnek majd le a hazai kulcsemberek, és azért Diaz nem Benzema... Szóval félidei gólokra tippelek, erre pedig szerintem kiváló a 2.00 feletti szorzó.

Real Madrid - Real Betis: Gólok száma - 1. félidő - Felett/alatt tipp