Tegnap elpártolt tőlem a szerencse, mert az rendben, hogy a lettek és a moldávok kiszakították a gólzsákot, még lenyeltem. De az, hogy az Andorra-Liechtenstein meccsen 68. percig nagyon sima nulla, és már szinte pipa a 2 gól alatt AH tipp, erre megvadulnak, és mi a vége? 2-1. Persze még a 93. percben durr egyet vág Liechtenstein, mikor, ha nem akkor, amikor behúzom underbe. Egyébként egy évig semmi...

De minden meccs meccs, tartja a mondás, és ez igaz. Főleg igaz, amikor egyik meccsnek a másikhoz semmi köze, aztán hogy az én karmám milyen, megint más lapra tartozik...

Múltkor belenéztem a románok és a bosnyákok meccsébe, 1-0 lett a vége, tökéletes under, ahogy azt vártam. Igazából pont azt a semmit hozta a meccs, a bosnyákok nem játszottak jól, sőt rosszul de bemákoltak egy gólt, utána meg főleg nem mentek előre. Romániának volt 2-3 komolyabb ziccere, de ahogy nekem, úgy nekik sem volt szerencséjük a befejezésnél. Egy-gólos meccs, max. ennyit várok most is.

A Finnek a csoport élén állnak 4 ponttal, 1-1-es remi a bosnyákokkal, aztán hazai pályán 2-0-ás siker Montenegró ellen. Ott mondjuk rám hozták a frászt a finnek, mert két lövésből hoztak gyors két gólt, de aztán befagyott az állás. Egyébként ott sem volt sok helyzet, sem lövés (összesen 6-6 löket), szóval nem a joga bonito jellemzi ezt a csoportot. Ill. ezt sem. A finneknek idegenben nyílván nem lenne rossz a döntetlen, nem fognak kockáztatni semmit. A románok meg megint gyömöszölik majd a labdát, de a finnek ellen nehéz focizni, mert fizikálisan erős csapat, taktikailag érett. Szóval jó esélyt látok rá, hogy akár 90 perc lecsorog úgy, hogy e meccsen nem születik gól.

Románia - Finnország: Gólok száma - Ázsiai - Asian Over/Under tipp