Nem mindennapi meccset hozott a Red Star Belgrade (van vagy 4 neve ennek a csapatnak) és a Maccabi Haifa együtteseinek első mérkőzése a BL selejtezők utolsó, úgynevezett play off körében. Az első félidőben Pierrot góljára a szerbeknél Pesic és Kanga válaszolt. talán túlzottan is megnyugodott a fordítás után a Zvezda, mert a második játékrész elején az izraeliek tanulva a hibájukból nem egy, de két gólt vágtak. 'Nesze nektek' -gondolhatták, erre válaszoljatok. Nem is jött a szerb válasz, így az odavágón meglepő módon 3-2 lett a végeredmény, óvatos focinak semmiképp se nevezzük, amit prezentáltak. Atipikus első meccs, és lehet, hogy a visszavágó sem lesz megszokott. Általában a visszavágók őrültebbek többet kockáztatnak, de sok olyan meccset és párharcot láttam én, ahol az első meccsen őrült góleső volt, a visszavágón semmi. A két edző nyílván éveket öregedett, az itt a főtábla kapujában ilyen adok-kapok jellegű odavágó tényleg ritka. Sok a két kapott gól, és még több a három, így Stankovic és Bakhar is szól a sajátjainak, hogy hohó srácok, nem felkészülési meccs ez! Sokkal óvatosabb focit várok, és a Red Star sem rohan majd az első perctől, hisz mindössze egy gólt kell ledolgozni. Azt meg le lehet dolgozni a hajrában is, szóval közel sem várok annyira nyílt focit, mint az 5-gólos odavágó sejtetné. A Haifának pedig megan az előnye, csak tartani kell. Egyébként a Maccabi e 3-2-esmeccset megelőzően 1 gólt kapott 4 BL-selejtezőn, míg a Zvezda kettőn egyet sem. Szóval tudnak védekezni ezen csapatok, és ma meg is mutatják.

Red Star Belgrade - Maccabi Haifa: Gólok száma - Felett/alatt tipp