Az egyik kedvenc sorozata a Galatasaraynak a török kupa, hiszen már 18 alkalommal húzták be ezt a trófeát. Utoljára 2019-ben sikerült ez, így itt az idő hogy újra megpróbáljanak felérni a csúcsra. A kupa csak későbbi szakaszába csatlakoztak be erőnyerőként a sorozatba, így már csupán négy mérkőzést kéne nyerniük az üdvösséghez. Az előző körben egy végtelenül sima 4:1-es sikerrel nyitottak. Azon a találkozón is elég kemény kezdő 11-et vezényelt a pályára mesterük és az előzetes kezdők alapján ma sem lesz túlságosan tartalékos az együttes, azaz végtelenül komolyan veszik a találkozót. Ez nagyon rossz hír az alsóbb ligás vendég csapatnak, akik már három csapaton is túlverekedték magukat a Galata elleni meccsig. Az a Galatasaray ellen akik ellen nem egy leányálom idén megmérkőzni hiszen egészen elképesztő szezont futnak. A bajnokságban ugyanis 24 meccsen mindössze egyetlen vereséget elszenvedve 63(!) ponttal állnak. Óriási pech, hogy a Fenerbache is hasonlóan kiemelkedőt nyújt de ez már más tészta. A jövő évi Bajnokok Ligája indulás így már most kijelenthető hogy megvan, egyedül a bajnoki cím vagy ezüstérem megszerzése a kérdés. A remek játékukhoz így végtelen önbizalom és magabiztosság is társul, és nyugodtan koncentrálhatnak a hazai kupasorozatra is.. A várható kezdőjükben elég sok támadószellemű játékos kapott helyet, így joggal merem remélni hogy bedarálják jóval gyengébb ellenfelüket. Csatár poszton Icardi pihenhet, viszont minden szem Carlos Viniciusra szegeződik aki friss igazolásként első meccsén készül nagyot alkotni. Vélhetően a társak tömni fogják labdákkal, hogy máris az első találkozóján góllal debütálhasson, szerintem 3-4 gól alatt nem ússza meg a Bandirmaspor.

Egymás elleni meccsük a közelmúltban nem volt.

A hazaiak mestere Buruk már három alkalommal összecsapott viszont a vendégek mesterével és mindig legyőzte őt. Mindkét félidőben gólt várok a Galatától, a bátrabbak nyomhatják a mindkét félidőt nyer opciót is (1.90).

Tipp: 4-0

Galatasaray A.Ş. - Bandirmaspor: Galatasaray A.Ş. mindkét félidõben gólt szerez - Igen/Nem tipp