Éves összesítő 2024 - elemzés beküldése
Ezekre a mérkőzésekre tippelhetsz ebben a versenyben. Elemzés beküldéséhez klikkelj a kiválasztott kimenetelre, vagy az esemény nevére, ahol elérheted a további fogadási piacokat is.
Összes foci
Algeria - Liga 1
- Ma, 17:00
Anglia - Liga 1
- Ma, 20:45
Anglia - Premier Liga
- Ma, 18:30
Angola - Girabola
- Ma, 17:00
Argentína - Femenino (W)
- Ma, 17:00
- Ma, 20:00
Argentína - Primera B Nacional
- Ma, 18:30
- Ma, 19:00
- Ma, 20:30
- Ma, 20:30
- Ma, 20:30
- Ma, 20:30
- Ma, 20:30
- Ma, 20:30
- Ma, 21:00
- Ma, 21:00
- Ma, 22:35
Ausztria - Bundesliga
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
Azerbaijan - Premier Liga
- Ma, 17:30
Bahrain - Premier Liga
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
Belgium - Eerste Klasse Amateurs
- Ma, 19:30
- Ma, 20:00
- Ma, 20:00
- Ma, 20:00
- Ma, 20:00
- Ma, 20:00
- Ma, 20:00
Belgium - Elite Liga (n)
- Ma, 17:00
- Ma, 19:00
Belgium - Jupiler Pro League
- Ma, 18:15
- Ma, 20:45
Brazília - Série A
- Ma, 21:00
- Ma, 23:30
Brazília - Série B
- Ma, 22:00
- Ma, 23:00
Chile - Primera
- Ma, 21:00
Chile - Primera B
- Ma, 18:30
- Ma, 18:30
- Ma, 21:00
- Ma, 23:30
Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság
- Ma, 18:00
Csehország - MSFL
- Ma, 19:00
Csehország - National Football League
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
Csehország - ČFL
- Ma, 17:00
- Ma, 18:00
Ecuador - Primera A
- Ma, 20:00
- Ma, 22:30
Egyiptom - Premier Liga
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
Ethiopia - Premier League
- Ma, 17:00
Faroe Islands - Premier Liga
- Ma, 19:30
Finnország - 3-ik Divízió
- Ma, 18:00
Finnország - Kakkonen Lohko C
- Ma, 17:00
Finnország - Veikkausliiga
- Ma, 18:00
Franciaország - Championnat National
- Ma, 18:00
Franciaország - Liga 1
- Ma, 17:00
- Ma, 19:00
- Ma, 21:00
Franciaország - Liga 2
- Ma, 19:00
Franciaország - National 2 Group B
- Ma, 18:00
Guatemala - Primera Division de Ascenso
- Ma, 19:00
Hollandia - Derde Divisie
- Ma, 17:00
Horvátország - 1. HNL Liga
- Ma, 17:00
- Ma, 19:30
Izrael - Ligat Ha'Al
- Ma, 17:00
- Ma, 19:00
Jordánia - Jordan Liga
- Ma, 19:45
Lengyelország - Ekstraklasa
- Ma, 17:30
- Ma, 20:00
Lengyelország - I Liga
- Ma, 17:30
- Ma, 20:00
Lengyelország - II Liga
- Ma, 17:00
- Ma, 17:30
Lengyelország - Liga III
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
Magyarország - NB I
- Ma, 19:15
Marokkó - Botola 2
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
Mexikó - Segunda Divízió
- Ma, 19:00
- Ma, 19:00
Mexikó - U23-as liga
- Ma, 17:00
Norvégia - Eliteserien
- Ma, 18:00
Norvégia - Regionsligaen avd. 5
- Ma, 19:00
Németország - 2. Bundesliga
- Ma, 20:30
Németország - Bundesliga
- Ma, 18:30
Németország - Oberliga Bayern Süd
- Ma, 18:00
Németország - Oberliga Niederrhein
- Ma, 18:00
Németország - Oberliga Westfalen
- Ma, 19:00
Olaszország - Campionato Primavera U19
- Ma, 17:00
Olaszország - Serie A
- Ma, 18:00
- Ma, 20:45
Peru - Primera Division
- Ma, 20:00
- Ma, 22:30
- Ma, 22:30
Portugália - Campeonato Nacional Feminino
- Ma, 17:00
Portugália - Liga 3
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 19:00
Portugália - Primeira Liga
- Ma, 19:00
- Ma, 21:30
Románia - Liga I
- Ma, 19:00
Spanyolország - Honor Juvenil Divízió
- Ma, 17:00
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
Spanyolország - LaLiga
- Ma, 18:30
- Ma, 21:00
Spanyolország - LaLiga2
- Ma, 18:30
- Ma, 21:00
Spanyolország - Primera RFEF 1
- Ma, 17:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 19:00
- Ma, 20:00
Spanyolország - Segunda B-2
- Ma, 18:30
Spanyolország - Superliga - Nők
- Ma, 18:00
Svájc - 1.Liga
- Ma, 17:00
- Ma, 20:00
Svájc - Promotion League
- Ma, 17:30
Svájc - Super League
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 20:30
Svédország - 2 NS Divízió
- Ma, 17:00
Svédország - Allsvenskan
- Ma, 17:30
Szaúd-Arábia - Premier Liga
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 20:00
Szlovákia - 2.Liga
- Ma, 17:00
Szlovákia - 3.Liga
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
Szlovákia - Super Liga
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
Szlovénia - Prva Liga
- Ma, 17:30
- Ma, 20:15
Szlovénia - SNL 2
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
Törökország - 1. Liga
- Ma, 18:00
Törökország - Süper Lig
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
USA - USL
- Ma, 22:00
Uruguay - Primera Divízió
- Ma, 20:00
Észtország - Esiliiga
- Ma, 18:00
Észtország - Meistriliiga
- Ma, 18:00
Összes kosárlabda
Ausztria - ÖBL
- Ma, 18:00
- Ma, 19:00
Brazília - NBB
- Ma, 22:10
Franciaország - LNB Pro A
- Ma, 18:30
- Ma, 18:30
- Ma, 18:30
- Ma, 18:30
- Ma, 20:00
Franciaország - LNB Pro B
- Ma, 20:00
Izrael - Super Liga
- Ma, 20:00
Lengyelország - PLK
- Ma, 18:00
- Ma, 20:00
Lettország - LBL 1. Divízió
- Ma, 19:00
Németország - BBL
- Ma, 18:30
- Ma, 18:30
- Ma, 20:00
- Ma, 20:00
Olaszország - Serie A2
- Ma, 20:30
- Ma, 20:30
- Ma, 21:00
Spanyolország - Leb Oro
- Ma, 17:00
- Ma, 19:00
- Ma, 20:00
Spanyolország - Liga ACB
- Ma, 18:00
- Ma, 20:45
- Ma, 20:45
Szlovénia - 1. SKL
- Ma, 20:00
Törökország - Super League
- Ma, 17:00
United Kingdom - BBL
- Ma, 19:45
Összes tenisz
Challenger - Porto Alegre
- Ma, 17:20
- Ma, 18:40
ITF Men - Anapoima
- Ma, 17:30
- Ma, 18:30
ITF Men - Orange Park
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
ITF Nők - Anapoima
- Ma, 17:00
ITF Nők - Boca Raton
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
ITF Nők - Bonita Springs, FL
- Ma, 17:30
- Ma, 19:00
ITF Nők - Yecla
- Ma, 17:30
WTA - Madrid
- Ma, 18:30
Összes kézilabda
Ausztria - HLA
- Ma, 17:00
- Ma, 17:15
- Ma, 19:00
- Ma, 20:20
Bajnokok Ligája (n)
- Ma, 18:00
Franciaország - LNH D1
- Ma, 20:00
- Ma, 21:00
Magyarország - NB1 - Férfiak
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
Magyarország - NB1 nők
- Ma, 17:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
Németország - 2.Bundesliga
- Ma, 17:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 19:30
Németország - Bundesliga
- Ma, 19:00
- Ma, 20:30
Németország - Bundesliga - Nők
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:30
- Ma, 19:00
- Ma, 19:00
Spanyolország - Liga ASOBAL
- Ma, 17:00
- Ma, 18:30
- Ma, 20:00
Összes e-sport
CS2 - CCT European Series 2
- Ma, 17:00
- Ma, 20:00
CS2 - ESL Pro League
- Ma, 19:30
Call of Duty - CDL Major kval.
- Ma, 21:00
- Ma, 22:30
Dota 2 - RES LATAM Series
- Ma, 19:00
Valorant - VCT: Americas League
- Ma, 23:00
Összes asztalitenisz
Czech Republic - Czech Liga Pro
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:00
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 17:30
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:00
- Ma, 18:30
- Ma, 18:30
- Ma, 18:30
- Ma, 18:30
- Ma, 20:00
- Ma, 20:00
- Ma, 20:00
- Ma, 20:30
- Ma, 20:30
- Ma, 20:30
- Ma, 20:30
WTT Saudi Smash - Men Singles
- Ma, 17:10
- Ma, 17:45
- Ma, 18:05
- Ma, 18:30
- Ma, 19:05
- Ma, 19:15
- Ma, 19:40
-
Ma, 17:00
1° Dezembro - Caldas Sport Clube
Foci / Portugália - Liga 3 -
Ma, 17:00
AFC Nove Mesto - Kovo Belusa
Foci / Szlovákia - 3.Liga -
Ma, 17:00
Al Shabab - Al Raed
Foci / Szaúd-Arábia - Premier Liga -
Ma, 17:00
Al Taee Hail - Al Khaleej Saihat
Foci / Szaúd-Arábia - Premier Liga -
Ma, 17:00
Aliaga Petkim Spor - Cagdas Bodrum Spor
Kosárlabda / Törökország - Super League -
Ma, 17:00
Alves, Carolina Meligeni Rodrigues - Tona, Miriana
Tenisz / ITF Nők - Anapoima -
Ma, 17:00
AS Monaco - Clermont
Foci / Franciaország - Liga 1 -
Ma, 17:00
Balonmano Sinfin Go Fit - Recoletas Atlético Valladolid
Kézilabda / Spanyolország - Liga ASOBAL -
Ma, 17:00
Berdych, Pavel - Buric, Roman
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 17:00
Blau-Weiss Linz - WSG Swarovski Tirol
Foci / Ausztria - Bundesliga -
Ma, 17:00
Blejchar, Marek - Vedmoch, Michal
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 17:00
Bozovic, Alexandra - Rinaldo Persson, Kajsa
Tenisz / ITF Nők - Boca Raton -
Ma, 17:00
Brinje Grosuplje - NK Krka
Foci / Szlovénia - SNL 2 -
Ma, 17:00
Canelas 2010 - Fafe
Foci / Portugália - Liga 3 -
Ma, 17:00
Česká Lípa - FK Baník Most
Foci / Csehország - ČFL -
Ma, 17:00
Cruz Azul U23 - Pumas UNAM U23
Foci / Mexikó - U23-as liga -
Ma, 17:00
Dunaújvárosi Kohász KA (n) - MTK-Budapest (n)
Kézilabda / Magyarország - NB1 nők -
Ma, 17:00
EHV Aue - Dessau-Roßlauer HV
Kézilabda / Németország - 2.Bundesliga -
Ma, 17:00
Enköpings SK - Hudiksvalls Förenade FF
Foci / Svédország - 2 NS Divízió -
Ma, 17:00
FC Petržalka 1898 - Tatran Prešov
Foci / Szlovákia - 2.Liga -
Ma, 17:00
Ferro Carril Oeste (n) - Newell's Old Boys (W)
Foci / Argentína - Femenino (W) -
Ma, 17:00
GKS Pniowek Pawlowice - Gwarek Tarnowskie Gory
Foci / Lengyelország - Liga III -
Ma, 17:00
Hadiya Hosaena - Fasil Kenema SC
Foci / Ethiopia - Premier League -
Ma, 17:00
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva
Foci / Izrael - Ligat Ha'Al -
Ma, 17:00
Kabuscorp S.C.P. - CD Sao Salvador
Foci / Angola - Girabola -
Ma, 17:00
Kelme CF U19 - Albacete Balompié U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:00
Kiick, Allie - Crossley, Mayu
Tenisz / ITF Nők - Boca Raton -
Ma, 17:00
KV Mechelen (W) - Dames Zulte Waregem (n)
Foci / Belgium - Elite Liga (n) -
Ma, 17:00
Lechia Zielona Gora - Warta Gorzow Wielkopolski
Foci / Lengyelország - Liga III -
Ma, 17:00
Menorca Bàsquet - Real Betis Baloncesto
Kosárlabda / Spanyolország - Leb Oro -
Ma, 17:00
Meyrin - La Chaux-de-Fonds
Foci / Svájc - 1.Liga -
Ma, 17:00
Monterosi Tuscia U19 - US Ancona 1905 U19
Foci / Olaszország - Campionato Primavera U19 -
Ma, 17:00
MŠK Námestovo - Rimavská Sobota
Foci / Szlovákia - 3.Liga -
Ma, 17:00
Olimpia Elbląg - Hutnik Krakow
Foci / Lengyelország - II Liga -
Ma, 17:00
Oliveira Hospital - Pêro Pinheiro
Foci / Portugália - Liga 3 -
Ma, 17:00
OTP FC - JPS
Foci / Finnország - Kakkonen Lohko C -
Ma, 17:00
Partizán Bardejov - MFK Vranov Nad Topľou
Foci / Szlovákia - 3.Liga -
Ma, 17:00
Pozarsky, Jiri - Petracek, Vratislav
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 17:00
Real Sociedad B - Celta Vigo B
Foci / Spanyolország - Primera RFEF 1 -
Ma, 17:00
Rheindorf Altach - Wolfsberger AC
Foci / Ausztria - Bundesliga -
Ma, 17:00
Roh, Tomas - Svoboda, Petr
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 17:00
RSC Hamsik Academy - Slovan Galanta
Foci / Szlovákia - 3.Liga -
Ma, 17:00
RUSH B - HAVU Gaming
E-sport / CS2 - CCT European Series 2 -
Ma, 17:00
S.C. Braga (n) - SF Damaiense (W)
Foci / Portugália - Campeonato Nacional Feminino -
Ma, 17:00
SC Vianense - Anadia FC
Foci / Portugália - Liga 3 -
Ma, 17:00
SK Líšeň - 1. Sk Prostejov
Foci / Csehország - National Football League -
Ma, 17:00
Slaven Belupo - HNK Gorica
Foci / Horvátország - 1. HNL Liga -
Ma, 17:00
Slávia Kroměříž - Sparta Praha B
Foci / Csehország - National Football League -
Ma, 17:00
Slovan Duslo Šala - MFK Lokomotíva Zvolen
Foci / Szlovákia - 3.Liga -
Ma, 17:00
Sokół Kleczew - KS Unia Solec Kujawski
Foci / Lengyelország - Liga III -
Ma, 17:00
Tabor Sezana - ND Gorica
Foci / Szlovénia - SNL 2 -
Ma, 17:00
Trofense - Sanjoanense
Foci / Portugália - Liga 3 -
Ma, 17:00
USM Khenchela - Belouizdad
Foci / Algeria - Liga 1 -
Ma, 17:00
Vöslauer HC - HSG Graz
Kézilabda / Ausztria - HLA -
Ma, 17:00
VV Una - Hoek
Foci / Hollandia - Derde Divisie -
Ma, 17:10
Kallberg, Anton - Sangsu Lee
Asztalitenisz / WTT Saudi Smash - Men Singles -
Ma, 17:15
ULZ Sparkasse Schwaz - HC Linz AG
Kézilabda / Ausztria - HLA -
Ma, 17:20
Bueno, Gonzalo - Kirkin, Ergi
Tenisz / Challenger - Porto Alegre -
Ma, 17:30
Ann Li - Lulu Sun
Tenisz / ITF Nők - Bonita Springs, FL -
Ma, 17:30
Arosa SC U19 - Club Atletico Perines U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
CD Choco U19 - CD Covadonga U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
CD Mercantil U19 - UD Cornella U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
CD Tenerife U19 - Arucas CF U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
EF Gava U19 - Huesca U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
Espanyol U18 - RCD Mallorca U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
IK Sirius FK - BK Häcken
Foci / Svédország - Allsvenskan -
Ma, 17:30
Kanok, Jaromir - Kolek, Dalibor
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 17:30
Koper - Domžale
Foci / Szlovénia - Prva Liga -
Ma, 17:30
Lechia Gdańsk - GKS Tychy '71
Foci / Lengyelország - I Liga -
Ma, 17:30
Numancia De Soria U19 - Merida U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola
Foci / Lengyelország - II Liga -
Ma, 17:30
Paleček, Josef - Kosar, Vaclav
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 17:30
Pannu, Kiranpal - Lock, Benjamin
Tenisz / ITF Men - Anapoima -
Ma, 17:30
Pros, Ondrej - Zdarsa, Pavel
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 17:30
Qarabağ - Neftçi PFC Bakı
Foci / Azerbaijan - Premier Liga -
Ma, 17:30
Rayo Vallecano U19 - CF Fuenlabrada U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
Ryser, Valentina - Kostic, Tamara
Tenisz / ITF Nők - Yecla -
Ma, 17:30
Tazler, Jakub - Bresky, Jaroslav
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 17:30
UD La Cluz Villanovense U19 - AD Alcorcon U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
UD Logrones U19 - Osasuna U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
UD San Sebastián de los Reyes U19 - Real Valladolid CF U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
Union Viera U19 - CD Marino U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
Verina CF U19 - Coruxo FC U19
Foci / Spanyolország - Honor Juvenil Divízió -
Ma, 17:30
Young Boys II - Cham
Foci / Svájc - Promotion League -
Ma, 17:30
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Foci / Lengyelország - Ekstraklasa -
Ma, 17:45
Pitchford, L - Filus, Ruwen
Asztalitenisz / WTT Saudi Smash - Men Singles
-
Ma, 18:00
1. FC Karlovy Vary - Králův Dvůr
Foci / Csehország - ČFL -
Ma, 18:00
Al Ahli (Manama) - Al Hidd
Foci / Bahrain - Premier Liga -
Ma, 18:00
Al Ahly Cairo - El Gounah
Foci / Egyiptom - Premier Liga -
Ma, 18:00
ASV Hamm-Westfalen - Vfl Bad Schwartau
Kézilabda / Németország - 2.Bundesliga -
Ma, 18:00
Athletic Club Bilbao (n) - Villarreal CF (n)
Foci / Spanyolország - Superliga - Nők -
Ma, 18:00
Békéscsabai ENK SE (n) - Mosonmagyaróvári KC SE (n)
Kézilabda / Magyarország - NB1 nők -
Ma, 18:00
Bilbao Basket - Chocolates Trapa Palencia
Kosárlabda / Spanyolország - Liga ACB -
Ma, 18:00
Brann - Rosenborg
Foci / Norvégia - Eliteserien -
Ma, 18:00
Bresky, Jaroslav - Petracek, Vratislav
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 18:00
Csurgói KK - Gyöngyösi FKK
Kézilabda / Magyarország - NB1 - Férfiak -
Ma, 18:00
Dabas - Pick Szeged
Kézilabda / Magyarország - NB1 - Férfiak -
Ma, 18:00
Denolly, Corentin - Maloney, Patrick
Tenisz / ITF Men - Orange Park -
Ma, 18:00
Eger-Eszterházy SzSE - Ferencvárosi Torna Club
Kézilabda / Magyarország - NB1 - Férfiak -
Ma, 18:00
El Daklyeh - Ceramica Cleopatra
Foci / Egyiptom - Premier Liga -
Ma, 18:00
Eyüpspor - Göztepe A.Ş.
Foci / Törökország - 1. Liga -
Ma, 18:00
FC Barcelona Atlètic - SD Tarazona
Foci / Spanyolország - Primera RFEF 1 -
Ma, 18:00
FC Flora Tallinn II - Welco Elekter
Foci / Észtország - Esiliiga -
Ma, 18:00
FC Pipinsried - TSV 1865 Dachau
Foci / Németország - Oberliga Bayern Süd -
Ma, 18:00
FC Rouen 1899 - Niort
Foci / Franciaország - Championnat National -
Ma, 18:00
Grasshopper - FC Stade Ouchy
Foci / Svájc - Super League -
Ma, 18:00
Győri Audi ETO KC (n) - Vipers Kristiansand (n)
Kézilabda / Bajnokok Ligája (n) -
Ma, 18:00
HSG Bensheim Auerbach (n) - SV Union Halle-Neustadt (n)
Kézilabda / Németország - Bundesliga - Nők -
Ma, 18:00
HSG Blomberg-Lippe (n) - TSV Bayer 04 Leverkusen (n)
Kézilabda / Németország - Bundesliga - Nők -
Ma, 18:00
Hyvinkään Palloseura - Puiu
Foci / Finnország - 3-ik Divízió -
Ma, 18:00
Kayserispor - Fatih Karagümrük
Foci / Törökország - Süper Lig -
Ma, 18:00
KFC Uerdingen 05 - Mulheimer FC 97
Foci / Németország - Oberliga Niederrhein -
Ma, 18:00
King Szczecin - Legia Warszawa
Kosárlabda / Lengyelország - PLK -
Ma, 18:00
Kolek, Dalibor - Vedmoch, Michal
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 18:00
Komlói Sport KC - Telekom Veszprém
Kézilabda / Magyarország - NB1 - Férfiak -
Ma, 18:00
Kosar, Vaclav - Buric, Roman
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 18:00
Manama - Muharraq Club
Foci / Bahrain - Premier Liga -
Ma, 18:00
Memphis Showboats - Birmingham Stallions
Amerikai Futball / UFL -
Ma, 18:00
Monza - Lazio
Foci / Olaszország - Serie A -
Ma, 18:00
NEKA - CYEB Budakalász
Kézilabda / Magyarország - NB1 - Férfiak -
Ma, 18:00
Olympique Dcheira - Racing Athletic Casablanca
Foci / Marokkó - Botola 2 -
Ma, 18:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
Foci / Észtország - Meistriliiga -
Ma, 18:00
PLER Budapest - Veszpremi KKFT Felsoors
Kézilabda / Magyarország - NB1 - Férfiak -
Ma, 18:00
Samsunspor - Trabzonspor A.Ş.
Foci / Törökország - Süper Lig -
Ma, 18:00
Servette - Winterthur
Foci / Svájc - Super League -
Ma, 18:00
Sestao River Club - Deportivo La Coruña
Foci / Spanyolország - Primera RFEF 1 -
Ma, 18:00
SJK Seinäjoki - KuPS
Foci / Finnország - Veikkausliiga -
Ma, 18:00
Slavia Prága - Baník Ostrava
Foci / Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság -
Ma, 18:00
Slovan Bratislava - Žilina
Foci / Szlovákia - Super Liga -
Ma, 18:00
St Pryvé St Hilaire - Avoine OCC
Foci / Franciaország - National 2 Group B -
Ma, 18:00
Teruel - Unionistas de Salamanca CF
Foci / Spanyolország - Primera RFEF 1 -
Ma, 18:00
Trenčín - Zemplín Michalovce
Foci / Szlovákia - Super Liga -
Ma, 18:00
TuS N-Lübbecke - VfL Eintracht Hagen
Kézilabda / Németország - 2.Bundesliga -
Ma, 18:00
Vale, Duarte - Quan, Rudy
Tenisz / ITF Men - Orange Park -
Ma, 18:00
Vasas SC - Kozármisleny SE (W)
Kézilabda / Magyarország - NB1 nők -
Ma, 18:00
Wydad de Fes - Ittifaq Marrakech
Foci / Marokkó - Botola 2 -
Ma, 18:00
Xion Dukes Klosterneuburg - UBSC Graz
Kosárlabda / Ausztria - ÖBL -
Ma, 18:00
Zdarsa, Pavel - Svoboda, Petr
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 18:00
Zlaté Moravce - MFK Skalica
Foci / Szlovákia - Super Liga -
Ma, 18:05
Chuqin Wang - Gauzy, Simon
Asztalitenisz / WTT Saudi Smash - Men Singles -
Ma, 18:15
KV Mechelen - AA Gent
Foci / Belgium - Jupiler Pro League -
Ma, 18:30
1. FC Köln - SC Freiburg
Foci / Németország - Bundesliga -
Ma, 18:30
Baskets Oldenburg - Walter Tigers Tübingen
Kosárlabda / Németország - BBL -
Ma, 18:30
Berdych, Pavel - Paleček, Josef
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 18:30
Blejchar, Marek - Kanok, Jaromir
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 18:30
Bourg-en-Bresse - Nancy SLUC
Kosárlabda / Franciaország - LNB Pro A -
Ma, 18:30
Club Atletico Defensores Unidos - CA San Telmo
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 18:30
Crailsheim Merlins - Brose Bamberg
Kosárlabda / Németország - BBL -
Ma, 18:30
Deportes Temuco - Deportes Santa Cruz
Foci / Chile - Primera B -
Ma, 18:30
Fertiberia Puerto Sagunto - Ciudad Encantada
Kézilabda / Spanyolország - Liga ASOBAL -
Ma, 18:30
Girona - FC Barcelona
Foci / Spanyolország - LaLiga -
Ma, 18:30
Gravelines-Dunkerque - Boulogne-Levallois
Kosárlabda / Franciaország - LNB Pro A -
Ma, 18:30
HSV Solingen-Gräfrath (n) - TUS Metzingen (n)
Kézilabda / Németország - Bundesliga - Nők -
Ma, 18:30
Magallanes - Barnechea
Foci / Chile - Primera B -
Ma, 18:30
Manchester City - Wolves
Foci / Anglia - Premier Liga -
Ma, 18:30
Mejia, Nicolas - Adams, Harrison
Tenisz / ITF Men - Anapoima -
Ma, 18:30
Nanterre - Dijon JDA
Kosárlabda / Franciaország - LNB Pro A -
Ma, 18:30
Ovtcharov, Dimitrij - Lebrun, Alexis
Asztalitenisz / WTT Saudi Smash - Men Singles -
Ma, 18:30
Pozarsky, Jiri - Tazler, Jakub
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 18:30
Racing Santander - Elche
Foci / Spanyolország - LaLiga2 -
Ma, 18:30
Roh, Tomas - Pros, Ondrej
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 18:30
Strasbourg - ADA Blois Basket 41
Kosárlabda / Franciaország - LNB Pro A -
Ma, 18:30
Swiatek, Iga - Sabalenka, Aryna
Tenisz / WTA - Madrid -
Ma, 18:30
Utebo CF - UD Logroñés
Foci / Spanyolország - Segunda B-2 -
Ma, 18:40
Mena, Facundo - Dutra Da Silva, Daniel
Tenisz / Challenger - Porto Alegre
-
Ma, 19:00
Arkadia Traiskirchen Lions - Oberwart Gunners
Kosárlabda / Ausztria - ÖBL -
Ma, 19:00
BVB 09 Dortmund (n) - Sachsen Zwickau (nők)
Kézilabda / Németország - Bundesliga - Nők -
Ma, 19:00
CA Atlanta - Club Atlético Chaco For Ever
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 19:00
CD Estela - CB Tizona
Kosárlabda / Spanyolország - Leb Oro -
Ma, 19:00
Correcaminos UAT II - Mineros de Fresnillo
Foci / Mexikó - Segunda Divízió -
Ma, 19:00
Deportiva Venados - Petroleros de Salamanca C FC
Foci / Mexikó - Segunda Divízió -
Ma, 19:00
FK Hranice - Baník Ostrava B
Foci / Csehország - MSFL -
Ma, 19:00
Flensburg-Handewitt SG - TVB 1898 Stuttgart
Kézilabda / Németország - Bundesliga -
Ma, 19:00
Guingamp - Saint-Étienne
Foci / Franciaország - Liga 2 -
Ma, 19:00
HSG Bad Wildungen Vipers (n) - Thüringer HC (n)
Kézilabda / Németország - Bundesliga - Nők -
Ma, 19:00
Infinity - beastcoast
E-sport / Dota 2 - RES LATAM Series -
Ma, 19:00
Joint, Maya - Von Deichmann, Kathinka
Tenisz / ITF Nők - Bonita Springs, FL -
Ma, 19:00
Lokomotiv Oslo - Bjorkelangen
Foci / Norvégia - Regionsligaen avd. 5 -
Ma, 19:00
Maccabi Bnei Raina - Maccabi Haifa
Foci / Izrael - Ligat Ha'Al -
Ma, 19:00
Metz - Rennes
Foci / Franciaország - Liga 1 -
Ma, 19:00
New York (W) - Minnesota (W)
Jégkorong / PWHL -
Ma, 19:00
Real Unión - Cultural Leonesa
Foci / Spanyolország - Primera RFEF 1 -
Ma, 19:00
Rigas Zelli - BK Ventspils
Kosárlabda / Lettország - LBL 1. Divízió -
Ma, 19:00
Sporting Lisbon - Portimonense
Foci / Portugália - Primeira Liga -
Ma, 19:00
Standard de Liège (n) - Genk (n)
Foci / Belgium - Elite Liga (n) -
Ma, 19:00
Turkspor Dortmund 2000 - ASC 09 Dortmund
Foci / Németország - Oberliga Westfalen -
Ma, 19:00
UHC Hollabrunn - HSG Bärnbach/Köflach
Kézilabda / Ausztria - HLA -
Ma, 19:00
Universidad SC - Juventud Pinulteca FC
Foci / Guatemala - Primera Division de Ascenso -
Ma, 19:00
Universitatea Cluj - Dinamo Bucureşti
Foci / Románia - Liga I -
Ma, 19:00
Varzim - CA Felgueiras
Foci / Portugália - Liga 3 -
Ma, 19:05
New York Yankees - Detroit Tigers
Baseball / MLB -
Ma, 19:05
Quek, Izaac - Assar, O
Asztalitenisz / WTT Saudi Smash - Men Singles -
Ma, 19:15
Shinozuka, Hiroto - Alshareif, Khalid
Asztalitenisz / WTT Saudi Smash - Men Singles -
Ma, 19:15
Újpest FC - Diósgyőri VTK
Foci / Magyarország - NB I -
Ma, 19:30
Dessel Sport - Olympic Charleroi
Foci / Belgium - Eerste Klasse Amateurs -
Ma, 19:30
KI Klaksvik - 07 Vestur Sorvagur
Foci / Faroe Islands - Premier Liga -
Ma, 19:30
Magyarország - Szlovénia
Jégkorong / Világbajnokság, I. divízió -
Ma, 19:30
MOUZ - Team Liquid
E-sport / CS2 - ESL Pro League -
Ma, 19:30
Osijek - Lokomotiva Zagreb
Foci / Horvátország - 1. HNL Liga -
Ma, 19:30
VFL Potsdam - Großwallstadt
Kézilabda / Németország - 2.Bundesliga -
Ma, 19:40
Alamiyan, Noshad - Kao Cheng-Jui
Asztalitenisz / WTT Saudi Smash - Men Singles -
Ma, 19:45
FC Ma'an - Al Ramtha
Foci / Jordánia - Jordan Liga -
Ma, 19:45
Leicester Riders - Sheffield Sharks
Kosárlabda / United Kingdom - BBL
-
Ma, 20:00
Al Nassr - Al Wahda Mecca (KSA)
Foci / Szaúd-Arábia - Premier Liga -
Ma, 20:00
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard Szczeciński
Kosárlabda / Lengyelország - PLK -
Ma, 20:00
Barta, Miroslav - Sychra, Martin
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 20:00
Cappellen FC - RE Virton
Foci / Belgium - Eerste Klasse Amateurs -
Ma, 20:00
CD Los Chankas - Cusco FC
Foci / Peru - Primera Division -
Ma, 20:00
Cumbaya FC - Macará
Foci / Ecuador - Primera A -
Ma, 20:00
Dorazka, Jaroslav - Kacerovsky, Martin
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 20:00
Elan Chalon - Saint-Quentin
Kosárlabda / Franciaország - LNB Pro A -
Ma, 20:00
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Foci / Lengyelország - I Liga -
Ma, 20:00
Hamburg Towers - BV Chemnitz 99
Kosárlabda / Németország - BBL -
Ma, 20:00
Hapoel Holon - Maccabi Tel Aviv
Kosárlabda / Izrael - Super Liga -
Ma, 20:00
Hoogstraten - KSK Heist
Foci / Belgium - Eerste Klasse Amateurs -
Ma, 20:00
Kliuchuk, Rostyslav - Louda, Jiri
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 20:00
Krka Novo Mesto - Škofja Loka
Kosárlabda / Szlovénia - 1. SKL -
Ma, 20:00
KSC Lokeren-Temse - Visé
Foci / Belgium - Eerste Klasse Amateurs -
Ma, 20:00
Lausanne-Sport II - CS Chênois
Foci / Svájc - 1.Liga -
Ma, 20:00
MLP Academics Heidelberg - Ratiopharm Ulm
Kosárlabda / Németország - BBL -
Ma, 20:00
Montevideo Wanderers - CA Progreso Montevideo
Foci / Uruguay - Primera Divízió -
Ma, 20:00
MOUZ NXT - ENTERPRISE esports
E-sport / CS2 - CCT European Series 2 -
Ma, 20:00
OH Leuven Reserves - Jong Royal Antwerp FC
Foci / Belgium - Eerste Klasse Amateurs -
Ma, 20:00
Orléans Loiret Basket - Boulazac
Kosárlabda / Franciaország - LNB Pro B -
Ma, 20:00
Rosario Central (n) - UAI Urquiza (n)
Foci / Argentína - Femenino (W) -
Ma, 20:00
San Pablo Burgos - Baloncesto Fuenlabrada
Kosárlabda / Spanyolország - Leb Oro -
Ma, 20:00
SD Logroñés - Fuenlabrada
Foci / Spanyolország - Primera RFEF 1 -
Ma, 20:00
Sint-Eloois-Winkel - Tienen
Foci / Belgium - Eerste Klasse Amateurs -
Ma, 20:00
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Foci / Lengyelország - Ekstraklasa -
Ma, 20:00
UR Namur - AA Gent Reserves
Foci / Belgium - Eerste Klasse Amateurs -
Ma, 20:00
USAM Nîmes - US Ivry HB
Kézilabda / Franciaország - LNH D1 -
Ma, 20:00
Viveros Herol Bm. Nava - Benidorm
Kézilabda / Spanyolország - Liga ASOBAL -
Ma, 20:10
Minnesota Twins - Boston Red Sox
Baseball / MLB -
Ma, 20:15
Maribor - NK Celje
Foci / Szlovénia - Prva Liga -
Ma, 20:15
St. Louis Cardinals - Chicago White Sox
Baseball / MLB -
Ma, 20:20
Chicago Cubs - Milwaukee Brewers
Baseball / MLB -
Ma, 20:20
HC BT-Fuchse - Aon Fivers Vienna
Kézilabda / Ausztria - HLA -
Ma, 20:30
1. FC Kaiserslautern - 1. FC Magdeburg
Foci / Németország - 2. Bundesliga -
Ma, 20:30
2B Control Trapani - Assigeco Piacenza
Kosárlabda / Olaszország - Serie A2 -
Ma, 20:30
Almirante Brown - Defensores de Belgrano
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 20:30
Arsenal de Sarandi - CA Agropecuario
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 20:30
CA San Miguel - Club Atletico Guemes
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 20:30
CSYD Madryn - Atlético Rafaela
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 20:30
Estudiantes de Buenos Aires - Patronato de Paraná
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 20:30
Gimnasia y Esgrima Mendoza - Club Deportivo Maipú
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 20:30
Holovatiuk, Yurii - Pelikan, Josef
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 20:30
Lugano - St. Gallen
Foci / Svájc - Super League -
Ma, 20:30
Mecl, Jan Junior - Svacha, Ondrej
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 20:30
Rhein-Neckar Löwen - TSV Hannover-Burgdorf
Kézilabda / Németország - Bundesliga -
Ma, 20:30
Tezenis Verona - Urania Milano
Kosárlabda / Olaszország - Serie A2 -
Ma, 20:30
Wejwoda, Petr - Jonas, Lubomir
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 20:30
Zika, Tadeas - Pagac, Zbynek
Asztalitenisz / Czech Republic - Czech Liga Pro -
Ma, 20:45
Cercle Brugge - KRC Genk
Foci / Belgium - Jupiler Pro League -
Ma, 20:45
Monbus Obradoiro - MoraBanc Andorra
Kosárlabda / Spanyolország - Liga ACB -
Ma, 20:45
Oxford United - Peterborough United
Foci / Anglia - Liga 1 -
Ma, 20:45
Sassuolo - Inter
Foci / Olaszország - Serie A -
Ma, 20:45
Valencia Basket Club - Divina Seguros Joventut
Kosárlabda / Spanyolország - Liga ACB
-
Ma, 21:00
Brest - Nantes
Foci / Franciaország - Liga 1 -
Ma, 21:00
Cobresal - Colo Colo
Foci / Chile - Primera -
Ma, 21:00
FC Cartagena - Alcorcón
Foci / Spanyolország - LaLiga2 -
Ma, 21:00
Fluminense-RJ - Atlético Mineiro-MG
Foci / Brazília - Série A -
Ma, 21:00
HBC Nantes - Chambéry Savoie HB
Kézilabda / Franciaország - LNH D1 -
Ma, 21:00
Mallorca - Atlético Madrid
Foci / Spanyolország - LaLiga -
Ma, 21:00
Mitre de Santiago del Estero - Deportivo Morón
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 21:00
New York Subliners - Las Vegas Legion
E-sport / Call of Duty - CDL Major kval. -
Ma, 21:00
Real Sebastiani Rieti - Rinascita Basket Rimini
Kosárlabda / Olaszország - Serie A2 -
Ma, 21:00
San Martin San Juan - Guillermo Brown
Foci / Argentína - Primera B Nacional -
Ma, 21:00
Santiago Morning - Santiago Wanderers
Foci / Chile - Primera B -
Ma, 21:00
St. Louis BattleHawks - Houston Roughnecks
Amerikai Futball / UFL -
Ma, 21:30
Boston (W) - Montreal (W)
Jégkorong / PWHL -
Ma, 21:30
Chaves - FC Porto
Foci / Portugália - Primeira Liga
-
Ma, 22:00
Chapecoense-SC - América-MG
Foci / Brazília - Série B -
Ma, 22:00
Memphis 901 FC - Tampa Bay Rowdies
Foci / USA - USL -
Ma, 22:05
Pittsburgh Pirates - Colorado Rockies
Baseball / MLB -
Ma, 22:05
Washington Nationals - Toronto Blue Jays
Baseball / MLB -
Ma, 22:10
Vasco da Gama (BRA) - Associacao Bauru Basketball Team
Kosárlabda / Brazília - NBB -
Ma, 22:30
Atlanta FaZe - Carolina Royal Ravens
E-sport / Call of Duty - CDL Major kval. -
Ma, 22:30
Carlos A. Mannucci - Club Deportivo Garcilaso
Foci / Peru - Primera Division -
Ma, 22:30
Comerciantes Unidos - Unión Comercio
Foci / Peru - Primera Division -
Ma, 22:30
Mushuc Runa - LDU Quito
Foci / Ecuador - Primera A -
Ma, 22:35
Aldosivi - CA Temperley
Foci / Argentína - Primera B Nacional
-
Ma, 23:00
NRG - 100 Thieves
E-sport / Valorant - VCT: Americas League -
Ma, 23:00
Vila Nova-GO - Operário-PR
Foci / Brazília - Série B -
Ma, 23:30
RB Bragantino-SP - Flamengo-RJ
Foci / Brazília - Série A -
Ma, 23:30
Universidad de Concepción - Union San Felipe
Foci / Chile - Primera B
Foci931 esemény
Kosárlabda122 esemény
Tenisz38 esemény
Baseball21 esemény
Jégkorong33 esemény
Kézilabda86 esemény
Darts4 esemény
Röplabda7 esemény
Amerikai Futball18 esemény
Motorsportok1 esemény
Kerékpár22 esemény
Snooker1 esemény
UFC/MMA54 esemény
Ökölvívás55 esemény
E-sport40 esemény
Asztalitenisz81 esemény