Balázs Attila (ATP 208.) bizonyítja, hogy a budapesti tornán elért negyeddöntője nem volt a véletlen műve és az umagi vörös borításon ismét ATP rangú tornán produkált hasonlót. A magyar játékos akár tovább is juthat, viszont ezt Stefano Travaglia (ATP 105.) próbálja majd megakadályozni.

július 19., péntek

Attila a selejtezőkből indult és a főtáblára jutva két háromszettes mérkőzést játszott, amelyeken még döntő tie-breakekre is sor került. A Filip Krajinovic (ATP 58.) elleni nyolcaddöntős győzelmének öröme viszont kárpótolhatja az elveszített energiájáért és adhat még erőt a folytatásra. Ez viszont nem lesz könnyű, hiszen az olasz ellenfele még négy játszmát sem játszott összesen a horvát tornán, a nyolcaddöntőben Fabio Fognini 1-6, 1-2-es állásnál feladni kényszerült a meccset.
Bár a bukmékerek Stefanót enyhén esélyesebbnek látják a továbbjutásra, Attila feladata egyáltalán nem lehetetlen, hiszen az egyetlen egymás elleni meccsüket, amely 2016-ban Triesztben zajlott 2-1-re nyerte.

Néhány szorzó a mérkőzésre

Fogadj itt a mérkőzésre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.07.18. (09:33).