A Juventus két alapembere, Giorgio Chiellini és Emre Can nélkül utazott el az Ajax Amsterdam elleni labdarúgó Bajnokok Ligája-negyeddöntő szerdai első mérkőzésére a holland fővárosba.

Az olasz bajnok torinói klub honlapja szerint Chiellini, a csapatkapitány az együttes hétfői edzésén szenvedett sérülést a bal vádlijában, Can jobb bokája pedig az AC Milan elleni szombati találkozó első félidejében húzódott meg.

Azt egyelőre nem közölték, hogy a két futballistának mennyi időt kell kihagynia.

A válogatott szünetben megsérült Cristiano Ronaldo viszont ott van a meccskeretben, s minden bizonnyal pályára lép a 21 órakor kezdődő találkozón.

április 10., szerda

Néhány szorzó a mérkőzésre:

A másik szerdai találkozó:

Az oddsok a bet365 irodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019-04-09, 19:20