Juan Martin Del Potro (ATP 12.), az ifjú Denis Shapovalov-al (ATP 25.) csap össze Londonban, és amennyiben az argentin az első játszmában nem veszít több mint két játékot, tétednek kilencszeresét nyerheted.

Két ellentétes játékformával érkező játékos fog összecsapni Queen's fűszőnyegén. Del Potro Rómában és a Roland Garroson javuló játékformát mutatott a negyeddöntő, illetve nyolcaddöntő elérésével, Shapovalov viszont a Miamiban elért elődöntőjétől, összesen csak két meccset tudott nyerni. Bár egymás elleni mérkőzéseik mérlege kiegyensúlyozott az 1-1-es állással, Del Potro nagy esélyesként indul ezen a mérkőzésen, ezért pakliban van az említett kimenetel. Legutóbbi összecsapásuk a tavaly Aucklandban zajlott és azt Juan Martin 6-2(!), 6-4-re nyerte. Az első játszmának eredményére lenne szükség most is, hogy nagy nyeremény üsse a markod.

Del Potro 6-0-ra, 6-1-re, vagy 6-2-re nyeri az első szettet Shapovalov ellen: 9.00