Az MTK a Csákvár, a Budaörs a Nyíregyháza elleni vereséget feledtetné szerda este.

Nem kezdődött jól az MTK Budapest számára az NB II nyitó fordulója, hiszen a Csákvár vendégeként szenvedett 3-2-s vereséget. A fővárosi csapat az első félidőben kapott három gólon kívül egy piros lapot is elviselni kényszerült, így a mérkőzés 35. percétől emberhátrányban játszotta végig a találkozót. A kiállított Deák István egy bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A kék-fehérek következő ellenfele, a Budaörs is fiaskóval nyitotta az új idényt. A Bognár György vezette csapat a tatabányai Grosics Gyula Stadionban a Nyíregyháza Spartacus ellen vérzett el 2-0-ra.

augusztus 07., szerda

19:00 MTK Budapest - Budaörs 1.40 4.50 5.50
Az oddsok a bet365 irodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019-08-06, 23:10