Fucsovics Márton 29. kiemeltként nem jutott a legjobb 32 közé a Miamiban zajló keménypályás tenisztornán, miután pénteken három szettben kikapott Felix Auger-Aliassimetől.

Az első szettben a világranglistán 57. kanadai 5:4-es előnyéig mindenki hozta saját adogatását, ám ekkor Fucsovics hibázott, Auger-Aliassime pedig lezárta a negyven perces játszmát.

A folytatásban azonban rögtön brékkel indított a rangsorban 36. nyíregyházi játékos, aki viszont elbukta második és harmadik szervagémjét, így a rivális 4:2-re ellépett. Fucsovics viszont két brékkel és saját sikeres adogatásával fordított, majd az 57 perces szett megnyerésével egyenlített.

Ezt követően azonban Auger-Aliassime nem hagyott kétséget a győztes kiléte felől: a záró játszmát fél óra alatt, vesztett játék nélkül besöpörte, s 2 óra 8 perc után a legjobb 32 közé jutott.

A torna szombati programja:

március 23., szombat

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019-03-23, 07:30