Alig pár napja Pekingben Polona Hercog (WTA 48.) nagy meglepetést okozott és Angelique Kerbert két játszmában búcsúztatta.

Következő meccsén Kiki Bertens ellen is szettet nyert, de már nem sikerül győznie is. Donna Vekic (WTA 21.) viszont nincs a holland játékos színvonalán, ezért nem kizárt, hogy Hercog győzni tudjon az osztrák torna első fordulójában még akkor is, ha a bukmékerek a horvát ellenfelét tartják esélyesebbnek.

október 08., kedd

Hercog már Wuhanban a Kvitova elleni meccsén egy szettet a tie-breakig tudott nyújtani, de Pekingben Julia Goergest és (mint említve volt) Kerbert is legyőzte. Észrevehető a felívelés játékában éppen egy olyan időszakban, amikor Vekicnek nehezen jönnek a győzelmek. Donna a US Open után Osakaban, Wuhanban és Pekingben is játszott de csak egyetlen egy meccset tudott nyerni összesen. Ilyen helyzetképben Hercog ellensúlyozhatja az esélyek mérlegét.

Néhány szorzó a mérkőzésre

Fogadj itt a mérkőzésre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.10.07. (09:54).