A volt világelső Angelique Kerber (WTA 14.) pályafutásának egy mélypontján van, amelyből már a kínai tornán kezdene el kimászni. A londoni Grand Slam óta senkit sem sikerült legyőznie, ezért is eredményességének javulására nincs garancia főleg, hogy az első fordulóban Alison Riskével (WTA 36.) néz szembe.

szeptember 10., kedd

Az amerikai játékos a Wimbledonon meglepetésszerűen elért negyeddöntője után már nem volt képes tartani a színvonalat, de voltak szép meccsgyőzelmei a kemény borításon is, mint például a Maria Sakkari elleni Torontóban vagy a Garbine Muguruza elleni a US Openen. Annak ellenére, hogy sokkal híresebb német ellenfele az elmúlt évek egyik legkiemelkedőbb játékosa volt a WTA-nak, Riske nem lesz megszeppenve, mivel legutóbbi összecsapásukat ő nyerte (Mallorca 2018). Azt is meg kell viszont említeni, hogy Angelique 3-1-re vezet az egymás elleni mérkőzéseken, és azokon a meccseken, amelyeket megnyert még játszmát sem veszített. Bár Kerber elméletileg esélyesebb, egyáltalán nem kizárt, hogy az amerikai játékosnak sikerül a papírforma borítása.

Néhány szorzó a mérkőzésre

Fogadj itt a mérkőzésre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.09.09. (08:40).