Foci tippek Bundesliga Bayer 04 Leverkusen Borussia Mönchengladbach

Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen: Túl hosszú nevű csapatok mérkőzése

Mönchengladbach  vs Leverkusen Bundesliga

Elkezdődött a Bundesliga 2023/24-es szezonja, ahol több kiváló meccs is volt az első fordulóban. Ebből kiindulva, reméljük továbbra is kitart a csapatok jó formája és küzdeni akarása, így szombaton jó mérkőzéseket láthatunk, ahol újfent sok gól születik.

2023 aug 26. 18:30 Közvetítés: UnibetBet365

Bayer Leverkusen: Jó kezdés, Xabi Alonsóék felkészültek

Céltudatos játékkal rukkolt elő Xabi Alonso csapata. Felkészültek abból, hogy pontrúgásokból most sebezhető a Leipzig, illetve a védelem a széleken nem zár vissza rendesen, ezért gyors kontrákat vezettek Frimpong révén, míg a másik fegyver a szögletek voltak. Ebből született első két góljuk, végig agilis volt a gyógyszergyári csapat, de azt sem árt megemlíteni, hogy defenzív játékban voltak hiányosságok, ha kicsit pontosabb a Leipzig, akkor könnyedén pontokat veszíthetett volna a Leverkusen. A keretnek megvannak a korlátai, az már most látszik, viszont Xabi Alonso igyekszik ezt elfedni.

Bundesliga Bayern (2294120543,2312879631) Előzetes

Bundesliga beharangozó: Kane jött, de minek?

Sokat gyengült a Bundesliga, hiszen elment Szoboszlai, komolyra fordítva, nagy volt a mozgás idén nyáron a német pontvadászatban, melyik klub kerülhet ki ebből győztesen?

2023 aug 14. 13:25

Valószínűleg a gyors kontrák lesznek idén is a fő profilja a gárdának, pedig ennél azért mélyebbnek tűnik a csapat. Victor Boniface gólpasszal mutatkozott be, góltól sem állt messze, de ami késik, nem múlik. Frimpong oldalán továbbra is nagyon erős a Leverkusen. Jonas Hofmann ugyan csak egy gólpasszt adott, de a meccs embere volt, Diabyval ugyan lehet kicsivel gyorsabbak lennének elől, de minden bizonnyal épp Hofmannra volt szükség, hogy hatékonyan működjön a támadójáték. Grimaldo volt kissé súlytalan a baloson, de idővel megszokja majd ezt a játékrendszert, ráadásul épp honfitársa az edző, aki ebben segíthet neki.

Borussia Mönchengladbach: Hihetetlen meccs Augsburgban

El voltak kényeztetve a német labdarúgás szerelmesei az első fordulóban, hiszen a Bayer Leverkusen - Leipzig mérkőzése mellett, több olyan találkozó is volt, amely fordulatos és sok gólt tartogatott. Az egyik ilyen az Augsburg - Mönchengladbach, ahol jobban kezdtek a vendégek, előbb egy pontrúgás után szereztek vezetést, majd a presszing meghozta hatását, növelték az előnyt egy, az Augsburg tizenhatosa környékén szerzett labda után. Amikor a bajnoki nyitányon 30 perc után hazai pályán kétgólos hátrányban vagy, akkor általában összeomlik a csapatod, de nem így az Augsburg!

Rexhbecaj óriási gólt rúgott a tizenhatosról, ezzel szépített az időközben beszoruló "Gladbach, majd a vendégek kihasználták, hogy kicsit szellősebb a hazaiak védelme. A francia Nathan Ngoumou vezetett egy magányos kontrát, gyakorlatilag egymaga lefutotta a komplett Augsburg védelmet, ezzel már 3-1 a vendégeknek a 37. percben. Azonban sok volt még hátra a szünetig, így az Augsburg pillanatok alatt vágott két gólt. A hazaiak jobbszárnya nagyon élt, ezt hozta meg a második félidő elején a vezető találatot is, amikor Vargas egy zseniális lövésből rúgott hatalmas gólt. A 'Gladbach így három gólt kapott zsinórban, de nem törtek meg, végül a 97. percen egyenlítettek egy véleményes büntetőből.

Nincs mese, góloknak kell jönnie!

Két ilyen pazar első meccs után, valahogy eszünkbe se jut más, minthogy ezen a mérkőzésen is gólok lesznek. A Leipzig pénteki mérkőzéséről ismert mindkét csapat gólt szerez + 2,5 gól felett itt annyira nem fizet jól, mint az ázsiai piacon önmagában a 3 gólos határ. Ebben tehát így lehet érték, könnyedén benne van ebben is egy sokgólos találkozó, látva a két gárda védekezését és a támadók formáját.

• Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen tipp

3 gól felett (AH)
    1.72

Szólj hozzá

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Nem vagy fórumtag?

• Az új Unibet játékosok akár egy 300 RON értékű befizetési bónuszban, valamint 200 ingyenes pörgetésben is részesülhetnek.

Unibet útmutató
Unibet regisztráció
18+ Részvételi feltételek érvényesek. Játssz felelősségteljesen! BeGambleAware.org

Beszélgetés: Bundesliga 2023/24

SPF Előzetes hozzászólt
Tegnap, 22:14
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen tipp: Meddig lehet még két végén égetni a gyertyát?

Elképesztő az, amit a Bayer Leverkusen csinál, de képesek az egész szezon során veretlenek maradni? Ebben akadályozná meg őket az Eintracht Frankfurt! Olvasd tovább

Tegnap, 10:27
Stuttgart - Bayern München tipp: Küzdelem a bajnoki ezüstért, de melyik csapatban lesz kevesebb hiányzó?

Mindkét csapat gondban van a sérülések miatt, de a bajorok még a BL-visszavágó sem segíti, így tartalékosak lehetnek a klubok a szombati mérkőzésen. Olvasd tovább

SPF Infó hozzászólt
2024 máj 2. 21:03
TSG Hoffenheim - RB Leipzig (péntek, május 3., 20:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten