Harold Moukoudi - Saint-Etienne 002 Harold Moukoudi (Fotó: Michele Morrone / Shutterstock.com)

Ligue 1: Elég lenne egy pont is (Elhalasztva!)

SPF Team 1 tipp 2020 márc 10. 18:11 Szólj hozzá!

Foci tippek Ligue 1 as monaco St. Étienne

Roberto Moreno regnálása alatt elkezdte nyerni a mérkőzéseket a hercegségbeli csapat. Legutóbbi fordulóban viszont történt egy kis megingás. Hamar visszatalálnak a helyes útra, vagy megint egy lejtmenet kezdődik náluk?

2020 márc 15. 17:00 Közvetítés: Unibet

A mérkőzést elhalasztották!

Monaco - St. Étienne

Jól kezdte a nizzai túráját a Monaco, Wissam Ben Yeddert kiválóan ugratta ki Bakayoko. A francia támadó nyerte a félpályától indított futóversenyt, esélye sem volt a nizzai védőknek, ahogyan Benítez kapusnak sem, könnyedén átemelte őt a kiváló formában lévő csatár. Zsebben a győzelem? Ezt gondolhatták a hercegségbeli csapat játékosai is, hiszen Jovetic hatalmas kapufát rúgott 25-30 méterről, dominált a Monaco. A második félidőre azonban valami megváltozott.

Roberto Moreno együttese beállt védekezni, amit Kasper Dolberg használt ki. Ha ez nem lett volna elég, akkor a Monaco annyira visszaállt, hogy egészen a hajráig kellett várni a következő nagy helyzetükig, amit Golovin rúgott a kapufára. Ez volt a Monaco nagy esélye, egy megnyert mérkőzést buktak el, mivel utána Dolberg újból villant. A Monaco védelme most katasztrófa volt, nem volt összhang a játékosok között, elölről pedig nagyon hiányzott egy "verekedős" játékos, Slimani, aki mindössze 20 percet kapott.

Yann M'Vila (Fotó: Michele Morrone / Shutterstock.com)

A St. Étienne kiharcolta a kupadöntőt az elmúlt héten, utána pedig remizett a Bordeaux-val. Nem panaszkodhattak, hiszen sok volt a hiányzó náluk, ráadásul 20 percet emberhátrányba játszotak. Azonban ellentétben a Monacóval, ők nem kaptak gólt a hajrában. Most egy idegenbeli mérkőzés vár Claude Puel csapatára, ami azért gond, mert bajnoki mérkőzésen utoljára novemberben szereztek pontot otthonuktól távol.

A nézők viszont nem jelenthetnek problémák, mivel zártkapus lesz a találkozó, mondjuk a Monaco meccsein nem tolongtak mostanság a nézők. Valószínűsíthető, hogy Jovetic eltiltása miatt visszatér a Slimani - Ben Yedder duóhoz elől Roberto Moreno. Miért fontos ez? Mert, ha ez a két játékos kezdőként lépett pályára, akkor a Monaco minimum egy, de inkább két gólt szerzett ezeken a találkozókon. A St. Étienne védelme idegenben a harmadik legtöbb gólt kapja, kötelező gyakorlat ez Ben Yedderék számára. Érdekesség, hogy míg a francia gólzsák találata 1.96-ot fizet, addig az, hogy a Monaco minimum 2 gólt ér el, mindössze 1.67-et. Olyan, hogy Ben Yedder gól nélkül, két találatot érjen el a Monaco, mindössze egyszer fordult elő az idén!

• Monaco - Saint-Étienne tipp

Ben Yedder gólt szerez
    1.96

Borítókép: Harold Moukoudi (Fotó: Michele Morrone / Shutterstock.com)

Szólj hozzá

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Nem vagy fórumtag?

• Az új Unibet játékosok akár egy 300 RON értékű befizetési bónuszban, valamint 200 ingyenes pörgetésben is részesülhetnek.

Unibet útmutató
Unibet regisztráció
18+ Részvételi feltételek érvényesek. Játssz felelősségteljesen! BeGambleAware.org

Beszélgetés: Ligue 1 2019/20

csatarid hozzászólt
2020 aug 1. 15:38
Harmatgyenge volt a PSG, majd amikor nem számítunk rá akkor meg 3-4 gólokkal nyernek az fix.  :-X
Pozzato hozzászólt
2020 aug 1. 11:13
Az érdekel, mire megy majd a Lyon a BL-ben, nem olyan rossz csapat. Neymar most végre bizonyíthat, hiszen megkapta a vezérszerepet Mbappé nélkül. Mindössze három meccsre kéne (ha eljutnak a döntőig) összeszednie magát. Azért az nem túl meggyőző, hogy 210 perc alatt egy gólt tudtak összehozni, azt is Mbappé szólója utána.
BvB_09 hozzászólt
2020 aug 1. 10:32
A két kupadöntő bebizonyította, hogy miért volt jó döntés lezártnak tekinteni a bajnokságot.