A Barcelona újabb hullámvölgybe került, míg a Monaco épp most vánszorgott ki belőle, nem is akármilyen sikerekkel. Ezekről írunk most, illetve elemezzük, mire mehet egymással a két csapat a szerdai játéknap rangadóján.

Tipp: Monaco 78,5 pont felett + Barcelona 71,5 pont felett
Bet365
1.76

Őrült Monaco meccsek

Érdemes visszanézni a Monaco elmúlt Euroliga meccsét, ahol a Real Madridot tudták legyőzni hosszabbítás után. A rendes játékidő vége előtt 6 másodperccel még négy pontos hátrányban voltak a franciák, majd jött Mike James triplája, amibe ráadásul egy fault is került, így a három pont mellé még James bevágta a plusz egyet is. Ennek köszönhetően mentette hosszabbításra a meccset a Monaco. Az egész találkozó tele volt kiváló jelenetekkel, fantasztikus egykezes zsákolással, óriási blokkokkal, mintha egy NBA mérkőzést néznénk, olyan volt az egész.

Magas színvonalú találkozó volt, ahol nagy győzelmet aratott a Monaco egy jó formában lévő Real Madrid ellen. A hétvégén megint hosszabbítás után tudott nyerni a Monaco, akkor épp a francia bajnokságban. Mike James a két meccsen majd 70 percet töltött a pályán, lehet, hogy ez azért sokat kivesz belőle, hiszen egy hét leforgása alatt kell játszania három fontos találkozót. A Barcelona látogat hozzájuk az Euroliga duplaforduló első felvonásán. A katalánok rossz formában vannak, legutóbb a Monaco riválisától, az ASVEL-től kaptak ki, ráadásul épp a Palauban hazai közönség előtt.

A Barcelona majdnem ugyanazt a teljesítményt hozza, mint tavaly, szokásos ingadozó játék. Ha elkapják a fonalat, akkor 2-3 héten át senki se tudja legyőzni őket, majd jönnek sorra az érthetetlen vereségek. Ez a csapat továbbra sincsen kész, hiába öltek bele rengeteg pénzt. A Monaco hazai pályán szórja a pontokat, szinte megállíthatatlanok, Barcelona ugyan képes jobb védekezésre, de nem valószínű, hogy megállítják a hercegségbeli csapatot. Ezért a hazaiaktól minimum 80 pont környékén várunk, míg a vendégek részéről 70 pont felett.