A Metz jó formájából próbálunk hasznot húzni a szerdai forduló során. Jönnek újból a hazai győzelmek?

2021 márc 3. 19:00 Közvetítés: Unibet

Döntetlenek és vendég sikerek

Az elmúlt forduló a döntetlenekről szólt a francia bajnokságban, azt megelőzően pedig a vendég csapatok domináltak. A hazaiak nem remekeltek mostanság, így bízunk benne, ez változik és egy Metz győzelemben megmutatkozik majd. Miért a Metz? Azért, mert önmagukhoz képest kiválóan teljesítenek, ha így folytatják, első hatban végezhetnek idén. A Metz február elején megtréfált minket, akkor is egy hazai DNB keretein belül fogadtunk rájuk, újból megteszik?

Mondunk egy jobbat: januárban is megszivatott minket a csapat, akkor ellenük fogadtunk, természetesen nyertek hazai pályán. Miért szeretjük őket mégis? A nosztalgia miatt, régebben sok nyertes tippet köszönhettünk nekik, hatékonyan lehetett a meccseiken gólokra fogadni. A Metz esetében hullámvölgyekről beszélhetünk, jelenleg épp a hullám tetején vannak, kérdés az, mikor esnek le róla.

Az Angers is hektikus csapat, most épp a rosszabb periódusban vannak. Két szélső bajlódik sérüléssel, de összességében rendben a keret, csak a játék nem meggyőző. Hétvégén a kupában küzdhetnek majd, első fordulóban kiejtették a Rennes-t, most jóval könnyebb ellenfél vár rájuk, nem árt azért arra a meccsre is pihenniük. A Metz is hasonló cipőben, hétvégén a Valenciennes otthonában küzdenek majd a kupában.

A Metz viszont meggyőző volt az elmúlt két idegenbeli meccsén. Nizzában hiába volt többet a hazaiaknál a labda, gyakorlatilag az első félidőre lerendezte a győzelmet a Metz, mindössze büntetőből tudott szépíteni a Nice. A Bordeaux otthonában szintén 2:1-re nyertek, ott gyengébben kezdtek, gyorsan hátrányba is kerültek, de nem adták fel. A második félidőben 5-6 nagyobb helyzetet dolgoztak ki, fordítottak. Ha ezzel a mentalitással lépnek pályára otthon, döntetlen a minimum, amit elérhetnek!

• Metz - Angers tipp

Metz DNB-vel
    Bet365
    1.72

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.