Azonban ami eddig elég volt a taljánoknak, az korántsem biztos, hogy elég lesz a szerbek ellen is. Ennek a gárdának nincs is kimondottan gyenge pontja, nagyon kevés a sebezhető pontja. Ha őket valaki leakarja győzni, akkor már elejétől magához kell ragadni a kezdeményezést és elhúzni minél több góllal, mert hátrányban hajlamosak elbizonytalanodni és kapkodni, de ideáig egyrészt borzalmasan nehéz eljutni, másrészt még ez sem jelent granciát arra, hogy sikerül is győzni ellenük, ezt sajnos csütörtökön a mieink is megtapasztalhatták. Kemény Dénes fiai már egy megnyert meccset veszítettek el ellenük hosszabbításban, úgy, hogy 3 negyedig parádésan játszottak, végig vezettek 3-4 góllal, de ahogy Madaras Norbi is nyilatkozta, a rengeteg emberhátrányos szituáció miatt elfogytunk a végére a szerbek pedig egalizáltak. Sajnos a 2. félidőben a görög bíró pedig komoly hátszelet biztosított Udovicicéknak, amit ők köszöntek szépen és éltek is vele, de ez már egy másik téma. A lényeg, hogy nem csak fizikálisan, hanem, ami legalább ennyire fontos, mentálisan is borzalmasan erős ez a válogatott. Tele van a keretük rutinos világklasszissal, elég csak a szakemberek által jelenleg a világ legjobbjának tartott Vanja Udovicicet, Filipovicot, Prlainovicot, Nikicet, Pijetlovicot vagy Sorot megemlíteni és majdnem az egész kezdőcsapatot fel is soroltam. Úgy vélem, őket komoly tétmeccsen csak egy csúcsra járatott magyar, horvát vagy esetleg egy montenegrói válogatott képes verni, a többiek nem. 2-3 góllal jobbnak tartom őket az olaszoknál, őket nem fogják tudni megtörni Tempestiék, és mégegyszer nem fognak ki olyan jó napot, mint tették azt a horvátok ellen.

Röviden: szerintem a szerbek lesznek a világbajnokok.

Tipp: Szerbia