A norvég csapat abszolút dominálva a mezőny magabiztos játékkal jutott el a középdöntő utolsó meccséhez ahol talán az egyik legkönnyebb dolguk lehet. Oftedalék hihetetlen jól tolják az egész eb-n, amit mi sem bizonyít jobban mint hogy minden meccsüket megnyerték és hét gólnál kisebb különbségen belül egyik ellenfelük sem úszta meg, még a világbajnok Hollandia sem. Felmerülhet a kérdés hogy minek hajtanék szét magukat az utolsó, számukra tét nélküli meccsen, de erre egyszerű a válasz. Nekik ez örömjáték lesz nem fáradtság, egy könnyed edzés a most éppen románokkal vért izzadó és sokadszorra is harmatgyengén játszó magyar csapat ellen. A norvégok ráadásul három teljes napot pihenhettek és ez a meccs után ismét csak pénteken játszanak az elődöntőben tehát nagyon nagy bajban leszünk. Még szerintem várják is ezt a kis mozgást és ha még jól is fognak játszani és kiakarnak végezni akkor lehet hogy 15-20 lesz közte. Nagyon baráti ez a hendi határ ahol egy kipihent az Európa bajnokság messze legjobb csapata játszik egy kizsigerelt, gyenge magyar gárdával akiknek kb 18 órájuk lesz pihenni a románok elleni rohanás után. Mert megyünk ám mint a golyó, van gól dögivel csak éppen kézilabdázni nem tanultunk meg és szégyenszemre (van még 25 perc) úgy néz ki 0 ponttal zárjuk a csoportot. Ha esetleg a románok ellenit megnyernénk akkor sem változna a véleményem, mentálisan nagyon elfáradunk ebbe a mérkőzésbe.

Nagyon erős norvég dominanciát várok. 2018-ban mindkét félidőben megszórtak és 38 gólig jutottak ellenünk pedig ott sokkal jobb magyar csapat volt a pályán. Aztán nehogy még csúnyább legyen a vége.

Tipp: 24-35

Magyarország (n) - Norvégia (n): Hendikep - Hendikep tipp