Érdekes kis csapat az Atletico Madrid, nem szórja meg az ellenfeleit, nem üti ki, nem nyer 5-6 góllal, csak hozza a szokásos 1-0-ákat, 2-0-ákat,és gyűjtögeti a pontokat szorgosan. Tényleg már-már kér megnézni egy átlagos Atleti-meccset, amikor alavés szintű csapattal játszik, mert tuti, hogy 1-0-ra, vagy 2-0-ra nyer. Tényleg nagyjából ennyi az izgalom, hogy eggyel nyer, vagy kettővel.

Ott kezdődik minden, hogy Oblak lehúzza a rolót, magyarul nem kap gólt, vagy nem sűrűn. Eddig 5-öt nyelt be, minden más csapat minimum 10-et. Ez a védekezés elit, még olyan spílerek is, mint Carrasco be lett törve, igazi csapatember, és mindenféle allűrök nélkül védekezik, ha kell. De akár Joao Felixet is lehet említeni, szóval elképesztő egység. Előrejátékban nem a 'tico az, amely a legszebb focit tolja, de olyan ászok vannak Simeone paklijában, olyan egyéniségek, akik közül valaki biztos megvillan. Vagy Joao, vagy Carrasco, vagy Suarez botlik gólba. De piszok jó Llorente is, egyben van ez a csapat. Nálam origo, hogy gólt nem kap a 'tico most sem. Ez az Alavés tehetetlen ilyen védelem ellen, és a lendületet sem érzem most a csapatban. Pár hete, még akár a Sociedad elleni 0-0-t is lehet említeni, érezni lehetett a tüzet a csapatban, most ez nincs meg. Most leginkább sodródik az Alavés, az pedig fix, hogy egy full motivált csapat lesz most az ellenfele, tényleg reális esély van bajnoki címet nyerni, és ez egy éhes Atleti. Én azt mondom, hogy minimum az egyik félidőt megnyeri, ez picit biztonságibb tipp, mint a sima Atleti-siker, közben a szorzó annyival nem rosszabb.

Alavés - Atlético Madrid: Atlético Madrid legalább az egyik félidõt megnyeri - Igen/Nem tipp