Ibrahimovic felépült és erősebb mint valaha.. szép lassan építi vissza őt a játékba Pioli hiszen először csak 10 percre küldte játékba az elmúlt bajnokin, majd a szintén Torino elleni kupatalálkozón már egy félidőt volt pályán a svéd. Ma már akár a teljes mérkőzésen szükség lehet rá hiszen nem titok azért van ilyen tetszetős odds a listavezető győzelmére mert elég sok hiányzójuk, sérültjük, betegséggel küzdő játékosaik vannak. A teljesség igénye nélkül: Bennacer, Gabbia, Calhanoglu, Hernandez, Krunic és Rebic mellett már Leao játékára sem számíthat az olasz hiszen kisárgázta magát a portugál. Ennek ellenére nem kéne hogy gondot okozzon a Cagliari legyőzése. A csapat nagyon jó formában van, a kupameccsen elért 0:0 majd csak büntetőkkel való továbbjutás nem kell megzavarjon senkit hiszen az a Torino cserekapusának Milinkovic-Savic több mint 10 védésének köszönhetően alakult úgy, hogy a hirtelen halálig ment az ütközet. A Milannak amúgy 2-3 góllal nyernie kellett volna, főleg a második játékrészben felmosták vendégeikkel a gyepet, csak éppen ez az eredményjelzőn nem látszott. A Cagliari éppen ellentétes utat jár be hiszen utoljára novemberben tudtak győzni. Ennek pedig immáron 10 meccse így nem véletlen hogy egyre frusztráltabbak a játékosok és sorban jönnek a nagyobbnál nagyobb vereségek és már csak egy pont választja el őket a kiesőhelyek egyikétől. Joao Pedro tartja bennük a lelket 10 góljával, de ő is hibázott a Fiorentina ellen például egy büntetőt ami megalapozta újabb vereségüket. Nem látom magam előtt hogy itt a Cagliari éppen ma tudna feltámadni poraiból. Nandez eltiltott, Rog sérült, Carboni pedig betegséggel küzd... 2020-ban oda-vissza verte őket a Milan kapott gól nélkül.