Michael Smith vitathatatlanul az egyik legjobb formában lévő versenyző a PDC mezőnyében... Már jó ideje rendszeres résztvevője major tornák döntőinek, de elképesztő módon rendre alulmaradt, ami már már kísértette Bully Boy-t... így még több terhet téve a vállára, már már nem is vártuk tőle, hogy egyhamar megtörje ezt... ám végül mégis sikerült ez neki nem is olyan régen, hiszen az idei Grand Slam döntőt valami elképesztő simán nyerte Aspinall ellen (16-5!!!)! Ennek pedig nagyon jó hatása lehet Smith karrierjére... felszabadultabban játszhat és jó pár necces szituban nyúlhat ehhez a mentális áttöréshez... Nos, itt elég simán vette az első (pontosabban a másodikat) kört egy 96-os átlaggal (sima 3-0-ra intézte el Rafferty-t) és jó eséllyel játszhat a harmadik fordulóban is olyan meccset, amely során nem kerül necces helyzetbe... Legalábbis elnézve a formáját, egy négy nyert szettig tartó meccsen azt hiszem nem kéne, hogy bajba kerüljön. Schindler ugyan képes elkapni a fonalat, de nem várom tőle, hogy akár 6-7 szetten keresztül hozni tudja azt... Ha Smith itt nem hoz valami olyan gyenge játékot, amit tőle nagyon ritkán látunk idén, akkor német ellenfelének egy, nagyon max két szettet nézek ki ebből a meccsből... számomra meglepetés lenne, ha ez a meccs eljutna döntő szettig... Ennek fényében itt is játszható szerintem a -1.5-es szett hendikep, ami jelenleg 1.49-ért fogadható Unibeten... Szerintem amúgy ez még kb egy tizedet eshet is a holnap esti kezdésig és valahol 1.40 környékén vog megállni.

Smith, Michael - Schindler, Martin: Szett hendikeppel - Hendikep tipp