Pár hét szünet után a svájci játékos ismét pályára lép az ATP500-as rangú tornán, Dubaiban.

Első meccsén egy régi ismerősével találkozik, a rutinos Philipp Kohlschreiberrel. Amennyiben 2-1-es szettarányban győzi le a németet, tétednek több mint ötszörösét nyerheted a William Hill fogadóirodánál.

Bár Philipp (ATP 31.) még sosem tudta legyőzni Rogert (atp 7.), játszmát három alkalommal is sikerült elvennie. Az tény, hogy ez 14 egymás elleni mérkőzésen nem nagy bravúr, de a svájci az Ausztrál Openen kissé rozsdásnak tűnt, ezért pakliban van, hogy Kohlschreiber ismét játszmát szerezzen.

Federer 2-1-re győz Kohlschreiber ellen: 5.50

Federeren kívül még három ismert játékosra fogadhatsz megnövelt szorzókkal:

Raonic 6-2-re vagy 6-3-ra nyeri az első szettet Jan-Lenard Struff ellen: 3.50

Monfils 2-0-ra nyer Cilic ellen: 3.50

Nishikori 2-1-re nyer Benoit Paire ellen: 4.50

Fogadj megnövelt szorzókkal!

Az oddsok az William Hill fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.02.25. (07:20).