A bukmékerek sima orosz győzelmet várnak a Daniil Medvedev - Jan-Lennard Struff mérkőzésen.

A harmincegy éves német játékos (ATP 45.) a müncheni döntőjével és a Roland Garros-n elért nyolcaddöntőjével egy elég jó salakos idényt futott be. Párizsban különösen nagy port kavart az első fordulóban szerzett, öt játszmás győzelme Andrey Rublev ellen. Az e heti tornát az első kiemelt ellen kezdi, de a hazai borítás gyorsasága még jobban segítheti hatalmas szerváit érvényesülni, még akkor is ha legeredményesebb játékfelülete a salak marad. Struff öt Challenger-győzelméből, hármat a lassú borításon szerzett.

Medvedev (ATP 2.) a párizsi negyeddöntős menetelés után váltott gyepre és a statisztika is nagy esélyesnek mutatja ezen a mérkőzésen, hiszen a hat egymás elleni meccsből, ötöt megnyert, ezekből pedig hármat (közöttük a legutóbbi két meccsüket is) szettvesztesség nélkül húzta be. A legutóbbi két mérkőzésükön Daniil gémeket is alig veszített, Cincinnatiban 2019-ben 6-2, 6-1-re, majd ugyancsak 2019-ben a Szaúd-Arábiában zajlott bemutató jellegű mérkőzésen 6-3, 6-1-re verte Jan-Lennard-t.