Dominic Thiem két szettes hátrányból fordított Nick Kyrgios ellen és azzal a Grigor Dimitrov-l csap össze, aki csak hét gémet játszott az előző fordulóban.

Grigor Dimitrov (Fotó: FRANCESCO PANUNZIO / Shutterstock.com)

február 14., vasárnap

Közel három és fél órára volt szüksége az osztrák játékosnak (ATP 3.), hogy legyőzze ausztrál ellenfelét a harmadik fordulóban. Nem is a játékidő annyira, mint a játék intenzitása az, ami kissé kérdésessé teszi Dominic további szereplését. Kyrgios egy nagyon változatos játékot zúdított ellenfelére, ezért a labdamenetek kiszámíthatatlansága, a gyakori irányváltások, a gyors döntéshozások nem csak fizikailag, hanem mentálisan is roppant megterhelők voltak. Thiem rövidre kell fogja majd a bolgár játékos elleni mérkőzését, ami nem lesz könnyű, mivel Grigor (ATP 21.) pihenten érkezik. A bolgár simán vette az első két fordulót (Cilic és Bolt ellen), majd Pablo Carreno Busta 0-6, 0-1-nél visszalépett a harmadik körben. Érdekes tény, hogy Dimitrov  3-2-re (kemény borításon 3-1-re) vezet a hivatalos egymás elleni meccseken és az adott helyzetkép miatt akár véghez viheti azt, amit Kyrgiosnak nem sikerült.

Ne feledd, hogy fogadásaiddal részt vehetsz az Australian Open fogadás bajnokságon, és emellett ingyen tippelhetsz is a melbournei összecsapásokra vonzó nyereményekért.

Fogadj az Australian Openre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021.02.13. (08:28)