A dán bajnoksággal ellentétben a portugál még nem kezdődött el, de ennek most nem lesz jelentősége.

Kedd este a kétszeres BEK-győztes SL Benfica is bekapcsolódik a BL-selejtezős sorozatba, ahol az első fellépésén a dán Midtjylland együttesét fogadja.

A nyári szünetben jelentős változások történtek a Benfica keretében és szakmai stábjában is, amit legfőképpen az elmúlt három bajnoki szezon eredménytelensége indokolt. A csapat legutóbb a 2018/19-es szezonban tudott bajnoki címet nyerni, ami cselekvésre ösztönözte a vezetőket. Az más kérdés, hogy az új felállás mennyire lesz hatékony, de az előjelek kifejezetten jónak mondhatók.

A Midtjylland 2022/23-as bajnokság első három fordulóját már letudta, de közel sem hiba nélkül. Döntetlen az első körben, vereség a másodikban majd múlt pénteken a harmadik fordulóban beköszönt az első siker is az Odense vendégeként.

Tippek, vélemények?

A keddi program:

augusztus 02., kedd

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-08-01, 06:30