Csak elviekben nem kérdés a franciák győzelme.

Kedd este a francia-ausztrál összecsapás után a harmadik játéknap is lezárul a 2022-es katari világbajnokságon.

Múlt hét szombaton súlyos csapás érte a francia válogatottat, ugyanis a friss aranylabdás, Karim Benzema izomsérülést szenvedett, ami miatt kihagyni kényszerül a tornát. A balszerencsés helyzet a csoportból való továbbjutást valószínűleg nem veszélyezteti, viszont a későbbiekben hatással lehet a csapat eredményességére.

Jónak mondható felkészülési időszakon van túl az ausztrál válogatott, amely június óta öt meccset játszott, ezekből négyet a rendes játékidőben, egyet pedig hosszabbításban nyert meg. Az viszont csalóka lehet, hogy a legyőzött ellenfelek közül egy sem képviselt olyan játékerőt, mint amilyen a franciáké lesz, úgyhogy kedden mindenképp extrára lesz szükség a sikerhez.

Tippek, vélemények?

A keddi program:

november 22., kedd

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-11-21, 04:30