Kettős győzelemmel léphet tovább a Vidi, de ha csak továbbjut, az is rendben van.

Ötgólos előnyének köszönhetően mindenféle izgalom nélkül készülhet a MOL Fehérvár együttese a szerda esti  Petrocub Hincesti elleni találkozóra, amely a Konferencia-liga harmadik fordulójának visszavágója lesz.

Az egy héttel ezelőtti első csörtén tulajdonképpen már az első játékrészben  kivégezte moldovai ellenfelét a Vidi, amely Dárdai, Kodro és Stopira találataival 3-0-s előnnyel térhetett szünetre. A folytatásban sem álltak le a piros-kékek és körülbelül 20 perc után jött a negyedik, majd a 88. percben az ötödik és egyben utolsó gól is. A MOL Aréna Sóstóban kialakult előny tetemes, úgyhogy nem nagyon kell aggódnunk a fehérváriak továbbjutásáért.

Tippek, vélemények?

Néhány mérkőzés csütörtöki játéknapról:

augusztus 11., csütörtök

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-08-10, 17:00