Majdnem napra pontosan, tavaly május 22-én nyerte meg negyedik és idáig utolsó Challenger-tornáját az ezerrel száguldó Carlos Alcaraz.

A 19 éves Carlos Alcaraz győzelmét sejti a fél teniszvilág a francia nyílt teniszbajnokság keddi negyeddöntőjében, ahol az ifjú játékos a nála hat évvel idősebb Alexander Zverev ellen lép pályára.

Ha nem is egyik pillanatról a másikra, de villámgyors léptékben tört ki a világranglista alsóbb rétegeiből a spanyol fiú, aki körülbelül másfél év alatt a 141. helyről a 6. helyre küzdötte fel magát. Idén négy tornagyőzelem szerepel a dicsőséglistáján, melyek közt két Masters-torna is megtalálható. A Grand Slam cím egyelőre még várat magára, de elnézve a játékos formáját, lehet, hogy már erre sem kell sokat várni.

Tippek, vélemények?

A keddi program:

május 31., kedd

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-05-30, 06:30