Jóra fordult a rosszul indult októberi hónap a milánói csapatnál.

A Serie A 11. fordulójának szombati programjában a Fiorentina - Inter összecsapás tűnik az legígéretesebbnek, amelyet 20 óra 45 perctől mi is élőben követhetünk.

Az elmúlt három hét történéseit tekintve, úgy tűnik véget ért az Inter hullámvölgyben töltött időszaka, amit az együttes zsinórban négy veretlen meccse (három győzelem, egy döntetlen) is igazol. A jó széria nem csak a bajnokságot, hanem a Bajnokok Ligáját is érinti, ahol a harmadik helyezett Barcelonát is megelőzik a fekete-kékek.

A házigazda violáknál már nem ennyire optimális a légkör, ugyanis a három legutóbbi bajnokin nemhogy meccset nem nyert a gárda, de döntetlenre is csak egyszer futotta. Ha szombaton sem tud nyerni a toszkán egylet, akkor az sem kizárt, hogy a következő fordulót a 16. helyről fogja megkezdeni.

Tippek, vélemények?

A 11. forduló szombati mérkőzései:

október 22., szombat

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-10-21, 04:30