Kedd este Paulo Dybala, Cristiano Ronaldo és Douglas Costa bombagóljaival nyert a Juve Genovában, ahol végre nézhető játékkal állt elő a címvédő.

A hét elején a nem túl acélos Genoa otthonában lépett fel Maurizio Sarri együttese, amely rég nem látott jó teljesítménnyel örvendeztette meg szurkolóit. A Luigi Ferraris stadionban rendezett mérkőzés gól nélküli első félideje sem volt nézhetetlen, de a java a második játékrészben jött, mikor a Juventus három csodálatos góllal végezte ki a kiesés ellen küzdő ellenfelét. A mérkőzés rövid összefoglalója ITT tekinthető meg.

A Juventus következő bajnoki meccse a keddinél sokkal nehezebbnek ígérkezik, hiszen a városi rivális Torino csapatát fogadja az Allianz Stadionban. A csapatok egymás elleni múltja, több mint 100 évre nyúlik vissza, ebből kifolyólag a paprikás hangulat szinte mindig a garantált ezeken a  találkozókon. Ebből láthatunk egy kis bemutatót szombat délután 17 óra 15 perctől.