Jégkorong

KHL tippek

Mérkőzés Oddsok
Holnap, 12:30 Kunlun Red Star - Amur Khabarovsk
Holnap, 13:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk
Holnap, 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok  
Holnap, 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Holnap, 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl
Holnap, 17:10 Dynamo Minsk v Spartak Moszkva
 
Holnap, 17:10 Dinamo Minsk - Spartak Moszkva
 
Holnap, 17:30 CSKA Moszkva - SKA St. Petersburg
Holnap, 17:30 Vityaz Podolsk - Avangard Omsk
Holnap, 17:30 Dinamo Moszkva - Ak Bars Kazan
Holnap, 17:30 Jokerit - Barys Nur-Sultan
Holnap, 18:30 Dynamo Riga - Sochi
jan 22. 12:30 Kunlun Red Star - Amur Khabarovsk
jan 23. 15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk  
jan 23. 17:00 Jaroslavl - CSKA Moskva  
jan 23. 17:30 Petrohrad - Barys Astana  
jan 23. 17:30 Dynamo Moskva - Vitiaz Chekhov  
jan 23. 17:30 Spartak Moskva - Čerepovec  
jan 23. 17:30 Kazaň - Ufa  
jan 23. 17:30 Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok  
jan 23. 17:30 Omsk - Sochi  
jan 24. 17:00 Nižnyj Novgorod - Magnitogorsk  
jan 24. 17:00 Nižněkamsk - Novosibirsk  
jan 25. 12:30 Ufa - Barys Astana  
jan 25. 13:00 Jekatěrinburg - Kazaň  
jan 25. 15:00 Spartak Moskva - Čeljabinsk  
jan 25. 15:00 Jokerit Helsinki - Red Star Kunlun  
jan 25. 15:10 Dynamo Minsk - Čerepovec  
jan 25. 15:30 Vitiaz Chekhov - Jaroslavl  
jan 25. 16:00 Dinamo Riga - Admiral Vladivostok  
jan 26. 15:00 Petrohrad - Nižnyj Novgorod  
jan 26. 15:00 Jokerit Helsinki - Nižněkamsk  
jan 26. 15:00 CSKA Moskva - Novosibirsk  
jan 26. 15:00 Omsk - Magnitogorsk  

KHL eredmények

H E V
jan 16. 17:30 CSKA Moszkva 6 : 1 Sochi
jan 16. 17:30 SKA St. Petersburg 4 : 1 Jokerit
jan 16. 17:30 Vityaz Podolsk 5 : 1 Dinamo Minsk
jan 16. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 3 : 4 Traktor Chelyabinsk
jan 16. 17:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 Spartak Moszkva
jan 16. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 6 : 4 Dinamo Moszkva
jan 16. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 4 : 2 Salavat Yulaev Ufa
jan 16. 14:30 Barys Nur-Sultan 4 : 3 Metallurg Magnitogorsk
jan 16. 12:30 Kunlun Red Star 3 : 1 Ak Bars Kazan
jan 16. 10:30 Admiral Vladivostok 1 : 3 Avangard Omsk
jan 15. 10:30 Admiral Vladivostok 2 : 5 Avangard Omsk
jan 16. 10:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Sibir Novosibirsk
jan 14. 17:30 CSKA Moszkva 5 : 1 Dinamo Minsk
jan 14. 17:30 SKA St. Petersburg 3 : 0 Dynamo Riga
jan 14. 17:30 Vityaz Podolsk 2 : 3 Jokerit
jan 14. 17:00 Severstal Cherepovets 3 : 1 Avtomobilist Yekaterinburg
jan 14. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 2 : 1 Sochi
jan 14. 15:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 1 Metallurg Magnitogorsk
jan 14. 14:30 Barys Nur-Sultan 5 : 3 Salavat Yulaev Ufa
jan 14. 12:30 Kunlun Red Star 4 : 5 Sibir Novosibirsk
jan 13. 12:30 Kunlun Red Star 3 : 4 Sibir Novosibirsk
jan 14. 10:00 Amur Khabarovsk 2 : 3 Ak Bars Kazan
jan 13. 10:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Avangard Omsk
jan 12. 15:10 Dinamo Minsk 1 : 5 Spartak Moszkva
jan 12. 15:00 CSKA Moszkva 2 : 3 Avtomobilist Yekaterinburg
jan 12. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 3 Vityaz Podolsk
jan 12. 15:00 SKA St. Petersburg 2 : 1 Dinamo Moszkva
jan 12. 13:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 3 Sochi
jan 12. 12:30 Salavat Yulaev Ufa 5 : 0 Dynamo Riga
jan 12. 12:00 Barys Nur-Sultan 4 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
jan 12. 08:00 Admiral Vladivostok 5 : 1 Ak Bars Kazan
jan 11. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 2 Torpedo Nizhny Novgorod
jan 11. 14:00 Jokerit 2 : 5 Severstal Cherepovets
jan 10. 17:30 Jokerit 4 : 1 Severstal Cherepovets
jan 11. 11:30 Barys Nur-Sultan 0 : 3 Avangard Omsk
jan 10. 17:30 CSKA Moszkva 3 : 0 Kunlun Red Star
jan 10. 17:30 Sochi 2 : 1 Spartak Moszkva
2019 dec 29. 15:00 Sochi 1 : 0 Spartak Moszkva
jan 10. 17:10 Dinamo Minsk 3 : 2 Vityaz Podolsk
jan 10. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 3 : 4 Dinamo Moszkva
jan 10. 13:30 Sibir Novosibirsk 2 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
jan 9. 17:30 Ak Bars Kazan 1 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
jan 9. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 5 : 2 Admiral Vladivostok
jan 9. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 4 : 3 Amur Khabarovsk
jan 8. 18:30 Dynamo Riga 2 : 3 Severstal Cherepovets
jan 8. 15:00 Dinamo Moszkva 1 : 4 CSKA Moszkva
jan 8. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 5 Barys Nur-Sultan
jan 8. 15:00 Spartak Moszkva 2 : 3 Jokerit
jan 8. 12:30 Salavat Yulaev Ufa 1 : 2 Lokomotiv Yaroslavl
jan 7. 15:00 Ak Bars Kazan 2 : 0 Metallurg Magnitogorsk
jan 7. 15:00 Dinamo Moszkva 4 : 2 Amur Khabarovsk
jan 7. 15:00 Sochi 0 : 2 Traktor Chelyabinsk
jan 7. 15:00 Spartak Moszkva 3 : 1 SKA St. Petersburg
jan 7. 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 2 Admiral Vladivostok
jan 7. 14:10 Dinamo Minsk 1 : 5 Kunlun Red Star
jan 7. 12:30 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 4 Sibir Novosibirsk
jan 6. 18:30 Dynamo Riga 0 : 7 Jokerit
jan 6. 15:30 Avangard Omsk 2 : 3 Barys Nur-Sultan
2019 dec 9. 17:30 Avangard Omsk 2 : 3 Barys Nur-Sultan
jan 6. 12:30 Salavat Yulaev Ufa 4 : 2 CSKA Moszkva
jan 5. 15:30 Ak Bars Kazan 4 : 3 Traktor Chelyabinsk
jan 5. 15:30 Spartak Moszkva 0 : 3 Dinamo Moszkva
jan 5. 15:10 Dinamo Minsk 1 : 4 SKA St. Petersburg
jan 5. 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 5 : 0 Kunlun Red Star
jan 5. 15:00 Severstal Cherepovets 2 : 1 Amur Khabarovsk
jan 5. 15:00 Vityaz Podolsk 4 : 3 Admiral Vladivostok
jan 5. 13:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
jan 5. 13:00 Metallurg Magnitogorsk 3 : 1 Sibir Novosibirsk
2019 dec 19. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 4 : 3 Neftekhimik Nizhnekamsk
jan 4. 16:00 Dynamo Riga 1 : 0 Barys Nur-Sultan
jan 4. 15:00 Sochi 1 : 7 CSKA Moszkva
jan 3. 17:30 Jokerit 6 : 0 SKA St. Petersburg
jan 3. 15:00 Avangard Omsk 4 : 1 Admiral Vladivostok
jan 3. 15:00 Dinamo Moszkva 2 : 0 Kunlun Red Star
jan 3. 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 0 Amur Khabarovsk
jan 3. 15:00 Severstal Cherepovets 2 : 3 Dinamo Minsk
jan 3. 15:00 Spartak Moszkva 2 : 3 Vityaz Podolsk
jan 3. 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 6 Traktor Chelyabinsk
2019 dec 6. 17:10 Dinamo Minsk 3 : 4 Severstal Cherepovets
2019 dec 17. 17:30 Spartak Moszkva 6 : 0 Vityaz Podolsk
jan 3. 12:30 Metallurg Magnitogorsk 3 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
jan 3. 11:30 Sibir Novosibirsk 1 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 dec 30. 17:30 CSKA Moszkva 4 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
2019 dec 30. 17:30 Jokerit 4 : 1 Vityaz Podolsk
2019 dec 30. 17:10 Dinamo Minsk 0 : 2 Dynamo Riga
2019 dec 30. 15:00 Traktor Chelyabinsk 1 : 5 Avangard Omsk
2019 dec 30. 14:30 Barys Nur-Sultan 2 : 1 Kunlun Red Star
2019 dec 29. 15:30 Severstal Cherepovets 3 : 2 SKA St. Petersburg
2019 dec 29. 13:00 Metallurg Magnitogorsk 5 : 4 Dinamo Moszkva
2019 dec 29. 12:00 Barys Nur-Sultan 4 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 dec 29. 08:00 Admiral Vladivostok 0 : 2 Amur Khabarovsk
2019 dec 28. 17:30 Ak Bars Kazan 3 : 0 Lokomotiv Yaroslavl
2019 dec 28. 15:00 CSKA Moszkva 3 : 0 Vityaz Podolsk
2019 dec 28. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 6 Avangard Omsk
2019 dec 28. 15:00 Sochi 4 : 3 Jokerit
2019 dec 28. 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod 5 : 2 Dynamo Riga
2019 dec 28. 11:30 Sibir Novosibirsk 3 : 2 Kunlun Red Star
2019 dec 27. 15:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 5 Spartak Moszkva
2019 dec 27. 14:30 Barys Nur-Sultan 3 : 4 Dinamo Moszkva
2019 dec 27. 13:30 Sibir Novosibirsk 0 : 2 SKA St. Petersburg
2019 dec 27. 10:00 Amur Khabarovsk 4 : 3 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 dec 26. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 3 : 4 Jokerit
2019 dec 26. 16:00 Dynamo Riga 0 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 dec 25. 17:30 Avangard Omsk 1 : 3 Traktor Chelyabinsk
2019 dec 25. 17:30 CSKA Moszkva 0 : 3 Dinamo Moszkva
2019 dec 4. 17:30 CSKA Moszkva 2 : 1 Dinamo Moszkva
2019 dec 25. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 1 Ak Bars Kazan
2019 dec 25. 17:00 Severstal Cherepovets 4 : 2 Sochi
2019 dec 25. 14:30 Barys Nur-Sultan 2 : 6 SKA St. Petersburg
2019 dec 25. 13:30 Sibir Novosibirsk 0 : 5 Spartak Moszkva
2019 dec 25. 12:30 Kunlun Red Star 2 : 1 Dinamo Minsk
2019 dec 25. 10:30 Admiral Vladivostok 1 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 dec 25. 10:00 Amur Khabarovsk 2 : 0 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 dec 24. 17:30 CSKA Moszkva 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 dec 23. 19:30 Salavat Yulaev Ufa 4 : 3 Ak Bars Kazan
2019 nov 24. 12:30 Salavat Yulaev Ufa 3 : 4 Ak Bars Kazan
2019 dec 23. 17:00 Severstal Cherepovets 2 : 4 Traktor Chelyabinsk
2019 dec 23. 12:30 Kunlun Red Star 1 : 4 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 dec 23. 10:00 Admiral Vladivostok 0 : 5 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 dec 23. 10:00 Amur Khabarovsk 4 : 3 Dinamo Minsk
2019 dec 22. 15:15 Spartak Moszkva 3 : 1 Barys Nur-Sultan
2019 dec 22. 15:00 Dinamo Moszkva 3 : 1 Sochi
2019 dec 22. 15:00 SKA St. Petersburg 2 : 1 Metallurg Magnitogorsk
2019 dec 22. 15:00 Vityaz Podolsk 1 : 6 CSKA Moszkva
2019 dec 21. 15:30 Ak Bars Kazan 0 : 3 Sibir Novosibirsk
2019 dec 21. 15:30 Avangard Omsk 2 : 1 Salavat Yulaev Ufa
2019 nov 27. 17:00 Ak Bars Kazan 2 : 1 Sibir Novosibirsk
2019 dec 21. 15:00 Jokerit 5 : 3 Dynamo Riga
2019 dec 21. 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 3 : 2 Severstal Cherepovets
2019 dec 21. 13:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 dec 21. 08:00 Admiral Vladivostok 5 : 1 Dinamo Minsk
2019 dec 21. 08:00 Kunlun Red Star 2 : 7 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 dec 20. 17:30 Vityaz Podolsk 2 : 5 Barys Nur-Sultan
2019 dec 20. 17:30 Spartak Moszkva 5 : 4 Sochi
2019 dec 19. 18:00 SKA St. Petersburg 0 : 1 CSKA Moszkva
2019 dec 19. 17:30 Ak Bars Kazan 2 : 1 Salavat Yulaev Ufa
2019 dec 19. 17:30 Avangard Omsk 3 : 1 Sibir Novosibirsk
2019 dec 19. 17:30 Dinamo Moszkva 8 : 1 Severstal Cherepovets
2019 dec 19. 17:30 Jokerit 4 : 5 Lokomotiv Yaroslavl
2019 dec 19. 17:30 Vityaz Podolsk 1 : 0 Dynamo Riga
2019 nov 22. 17:30 Vityaz Podolsk 4 : 1 Dynamo Riga
2019 okt 31. 17:30 Jokerit 1 : 4 Lokomotiv Yaroslavl
2019 dec 19. 15:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 3 Amur Khabarovsk
2019 dec 18. 17:10 Dinamo Minsk 2 : 5 Sochi
2019 dec 18. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 0 : 4 Barys Nur-Sultan
2019 dec 18. 12:30 Kunlun Red Star 6 : 3 Admiral Vladivostok
2019 dec 17. 12:30 Kunlun Red Star 4 : 0 Admiral Vladivostok
2019 dec 17. 18:30 Dynamo Riga 1 : 4 CSKA Moszkva
2019 dec 17. 17:30 Dinamo Moszkva 1 : 2 Jokerit
2019 dec 17. 17:30 SKA St. Petersburg 4 : 3 Severstal Cherepovets
2019 nov 22. 17:30 SKA St. Petersburg 5 : 2 Severstal Cherepovets
2019 dec 17. 17:10 Dinamo Minsk 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
2019 dec 17. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 0 Amur Khabarovsk
2019 dec 17. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 4 : 3 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 dec 17. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 2 : 3 Sibir Novosibirsk
2019 dec 9. 17:30 Dinamo Moszkva 2 : 3 SKA St. Petersburg
2019 dec 9. 17:30 Jokerit 3 : 2 Spartak Moszkva
2019 dec 9. 17:30 Vityaz Podolsk 3 : 2 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 dec 9. 15:00 Traktor Chelyabinsk 1 : 2 Sibir Novosibirsk
2019 dec 9. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 5 : 1 Dynamo Riga
2019 dec 9. 10:00 Amur Khabarovsk 2 : 3 Kunlun Red Star
2019 dec 8. 15:10 Dinamo Minsk 2 : 5 CSKA Moszkva
2019 dec 8. 15:00 Avangard Omsk 3 : 0 Ak Bars Kazan
2019 dec 8. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 2 Salavat Yulaev Ufa
2019 dec 8. 15:00 Severstal Cherepovets 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
2019 dec 7. 15:30 Sochi 1 : 4 Barys Nur-Sultan
2019 dec 7. 13:00 Avtomobilist Yekaterinburg 5 : 4 Dynamo Riga
2019 dec 7. 13:00 Metallurg Magnitogorsk 0 : 1 Traktor Chelyabinsk
2019 nov 12. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 5 : 2 Traktor Chelyabinsk
2019 dec 7. 08:00 Admiral Vladivostok 5 : 4 Kunlun Red Star
2019 dec 6. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 0 : 4 Dinamo Moszkva
2019 dec 6. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 3 : 4 Ak Bars Kazan
2019 dec 6. 13:30 Sibir Novosibirsk 3 : 4 Jokerit
2019 dec 6. 10:30 Admiral Vladivostok 3 : 1 Vityaz Podolsk
2019 dec 5. 17:30 Neftekhimik Nizhnekamsk 6 : 4 Traktor Chelyabinsk
2019 dec 5. 17:30 Sochi 2 : 1 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 dec 5. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 1 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 dec 4. 18:30 Dynamo Riga 0 : 1 Severstal Cherepovets
2019 dec 4. 17:30 SKA St. Petersburg 2 : 1 Ak Bars Kazan
2019 dec 4. 14:30 Barys Nur-Sultan 2 : 4 Jokerit
2019 dec 4. 13:30 Sibir Novosibirsk 5 : 2 Avangard Omsk
2019 dec 4. 12:30 Kunlun Red Star 4 : 3 Spartak Moszkva
2019 dec 4. 10:00 Amur Khabarovsk 2 : 3 Vityaz Podolsk
2019 dec 3. 17:30 Sochi 4 : 1 Dinamo Minsk
2019 dec 3. 17:30 Torpedo Nizhny Novgorod 2 : 3 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 dec 3. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 dec 3. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 5 : 2 Traktor Chelyabinsk
2019 dec 2. 17:30 CSKA Moszkva 2 : 4 SKA St. Petersburg
2019 dec 2. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 2 : 3 Jokerit
2019 dec 2. 12:30 Kunlun Red Star 2 : 1 Vityaz Podolsk
2019 dec 2. 10:00 Admiral Vladivostok 0 : 2 Spartak Moszkva
2019 dec 2. 10:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Avangard Omsk
2019 dec 1. 15:00 Ak Bars Kazan 5 : 2 Dinamo Moszkva
2019 dec 1. 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 0 : 1 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 dec 1. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 1 Sochi
2019 dec 1. 15:00 Severstal Cherepovets 4 : 6 Sibir Novosibirsk
2019 dec 1. 12:00 Barys Nur-Sultan 5 : 1 Dinamo Minsk
2019 nov 30. 15:30 Dynamo Riga 3 : 5 SKA St. Petersburg
2019 nov 30. 13:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 0 Salavat Yulaev Ufa
2019 nov 30. 08:00 Kunlun Red Star 3 : 2 Avangard Omsk
2019 nov 30. 08:00 Amur Khabarovsk 5 : 0 Spartak Moszkva
2019 nov 28. 12:30 Kunlun Red Star 2 : 3 Avangard Omsk
2019 nov 29. 17:30 Jokerit 1 : 4 Sibir Novosibirsk
2019 nov 29. 17:00 Ak Bars Kazan 0 : 1 Sochi
2019 nov 29. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 6 : 3 Dinamo Minsk
2019 nov 29. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 2 Dinamo Moszkva
2019 nov 28. 17:30 Severstal Cherepovets 1 : 0 Admiral Vladivostok
2019 nov 28. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 3 CSKA Moszkva
2019 nov 28. 15:00 Traktor Chelyabinsk 4 : 2 Salavat Yulaev Ufa
2019 nov 28. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 1 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 nov 27. 17:30 SKA St. Petersburg 4 : 2 Sochi
2019 nov 27. 17:30 Vityaz Podolsk 2 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 nov 26. 17:30 Dinamo Moszkva 4 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
2019 nov 26. 17:30 Jokerit 4 : 1 Amur Khabarovsk
2019 nov 26. 17:10 Dinamo Minsk 2 : 3 Admiral Vladivostok
2019 nov 26. 17:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 Dynamo Riga
2019 nov 26. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 nov 26. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 nov 26. 15:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 3 CSKA Moszkva
2019 nov 25. 17:30 Avangard Omsk 3 : 0 Vityaz Podolsk
2019 nov 25. 17:30 SKA St. Petersburg 4 : 1 Kunlun Red Star
2019 nov 25. 17:30 Spartak Moszkva 1 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 nov 24. 15:30 Jokerit 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
2019 nov 24. 15:00 Sochi 2 : 3 Dynamo Riga
2019 nov 1. 17:30 Sochi 3 : 2 Dynamo Riga
2019 nov 24. 13:00 Avtomobilist Yekaterinburg 2 : 1 CSKA Moszkva
2019 nov 24. 13:00 Traktor Chelyabinsk 4 : 0 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 nov 24. 12:00 Barys Nur-Sultan 2 : 3 Amur Khabarovsk
2019 nov 24. 11:30 Sibir Novosibirsk 1 : 2 Admiral Vladivostok
2019 nov 23. 15:00 Avangard Omsk 1 : 2 Dinamo Minsk
2019 nov 22. 17:30 Jokerit 3 : 1 Dinamo Moszkva
2019 nov 22. 17:30 Sochi 2 : 5 Lokomotiv Yaroslavl
2019 nov 22. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 0 : 2 Kunlun Red Star
2019 nov 22. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 5 : 3 Amur Khabarovsk
2019 nov 22. 14:30 Barys Nur-Sultan 1 : 5 Ak Bars Kazan
2019 nov 22. 13:30 Sibir Novosibirsk 1 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 nov 21. 17:30 Spartak Moszkva 7 : 2 Dinamo Minsk
2019 nov 21. 17:30 Avangard Omsk 1 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 nov 21. 10:30 Admiral Vladivostok 5 : 4 Metallurg Magnitogorsk
2019 nov 20. 18:30 Dynamo Riga 3 : 4 Dinamo Moszkva
2019 nov 20. 17:30 Sochi 4 : 2 Severstal Cherepovets
2019 nov 20. 17:30 Spartak Moszkva 4 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
2019 nov 20. 17:30 Vityaz Podolsk 2 : 3 CSKA Moszkva
2019 nov 20. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 1 : 0 Kunlun Red Star
2019 nov 20. 13:30 Sibir Novosibirsk 1 : 4 Ak Bars Kazan
2019 nov 19. 17:30 Torpedo Nizhny Novgorod 3 : 2 Dinamo Minsk
2019 nov 19. 15:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 5 Jokerit
2019 nov 19. 14:30 Barys Nur-Sultan 3 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 nov 19. 10:00 Amur Khabarovsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 nov 18. 17:30 Avangard Omsk 4 : 1 Salavat Yulaev Ufa
2019 nov 18. 17:30 CSKA Moszkva 1 : 2 Severstal Cherepovets
2019 nov 18. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 6 Dinamo Moszkva
2019 nov 17. 16:00 Dynamo Riga 1 : 2 Sochi
2019 nov 17. 15:30 Torpedo Nizhny Novgorod 6 : 2 Vityaz Podolsk
2019 nov 17. 13:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 4 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 nov 2. 13:00 Traktor Chelyabinsk 3 : 5 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 nov 17. 10:30 Kunlun Red Star 3 : 1 Metallurg Magnitogorsk
2019 nov 17. 08:00 Admiral Vladivostok 1 : 2 SKA St. Petersburg
2019 nov 17. 08:00 Amur Khabarovsk 4 : 1 Jokerit
2019 nov 16. 17:10 Dinamo Minsk 1 : 2 Avangard Omsk
2019 nov 16. 15:00 Dinamo Moszkva 4 : 2 Sibir Novosibirsk
2019 nov 16. 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 5 : 1 Salavat Yulaev Ufa
2019 nov 16. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 4 Spartak Moszkva
2019 nov 15. 18:30 Dynamo Riga 4 : 0 Vityaz Podolsk
2019 nov 15. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 0 Sochi
2019 nov 15. 12:30 Kunlun Red Star 2 : 3 SKA St. Petersburg
2019 nov 15. 10:00 Admiral Vladivostok 3 : 2 Jokerit
2019 nov 14. 18:30 Dynamo Riga 3 : 1 Spartak Moszkva
2019 nov 14. 17:30 CSKA Moszkva 2 : 5 Salavat Yulaev Ufa
2019 nov 14. 17:30 Dinamo Moszkva 3 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 nov 14. 17:00 Ak Bars Kazan 4 : 1 Traktor Chelyabinsk
2019 nov 14. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 6 : 3 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 nov 14. 17:00 Severstal Cherepovets 1 : 5 Avangard Omsk
2019 nov 14. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 6 : 2 Sibir Novosibirsk
2019 nov 13. 17:30 Dinamo Minsk 4 : 3 Vityaz Podolsk
2019 nov 13. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 5 : 1 Sochi
2019 nov 13. 12:30 Kunlun Red Star 2 : 3 Jokerit
2019 nov 13. 10:00 Amur Khabarovsk 1 : 3 SKA St. Petersburg
2019 nov 12. 18:30 Dynamo Riga 1 : 2 Salavat Yulaev Ufa
2019 nov 12. 17:30 Ak Bars Kazan 3 : 0 Avangard Omsk
2019 nov 12. 17:30 CSKA Moszkva 2 : 3 Spartak Moszkva
2019 nov 12. 17:30 Dinamo Moszkva 3 : 6 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 nov 12. 17:10 Dinamo Minsk 6 : 5 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 okt 17. 18:10 Dinamo Minsk 0 : 6 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 nov 12. 17:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 nov 12. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 0 Sibir Novosibirsk
2019 nov 4. 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 5 Admiral Vladivostok
2019 nov 4. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 1 CSKA Moszkva
2019 nov 4. 15:00 Severstal Cherepovets 0 : 2 Ak Bars Kazan
2019 nov 4. 15:00 Vityaz Podolsk 3 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 nov 3. 15:30 Avangard Omsk 4 : 3 Dinamo Moszkva
2019 nov 3. 15:00 SKA St. Petersburg 4 : 3 Dynamo Riga
2019 nov 3. 15:00 Sochi 2 : 0 Kunlun Red Star
2019 nov 3. 13:00 Metallurg Magnitogorsk 4 : 1 Sibir Novosibirsk
2019 nov 3. 12:30 Salavat Yulaev Ufa 9 : 1 Dinamo Minsk
2019 nov 2. 15:30 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 2 Ak Bars Kazan
2019 nov 2. 15:00 Vityaz Podolsk 2 : 1 Severstal Cherepovets
2019 nov 2. 15:00 Jokerit 3 : 1 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 nov 2. 15:00 SKA St. Petersburg 1 : 2 Lokomotiv Yaroslavl
2019 nov 2. 15:00 Spartak Moszkva 3 : 4 Admiral Vladivostok
2019 okt 19. 16:00 Jokerit 3 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 nov 2. 12:00 Barys Nur-Sultan 0 : 3 CSKA Moszkva
2019 nov 1. 17:30 Avangard Omsk 3 : 2 Amur Khabarovsk
2019 okt 10. 18:30 Avangard Omsk 1 : 0 Amur Khabarovsk
2019 nov 1. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 3 : 2 Dinamo Minsk
2019 okt 31. 17:30 Dinamo Moszkva 4 : 1 Salavat Yulaev Ufa
2019 okt 31. 17:30 Spartak Moszkva 3 : 2 Severstal Cherepovets
2019 okt 31. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 2 Kunlun Red Star
2019 okt 31. 14:30 Barys Nur-Sultan 3 : 4 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 okt 31. 13:30 Sibir Novosibirsk 2 : 1 CSKA Moszkva
2019 okt 30. 17:30 Vityaz Podolsk 2 : 3 SKA St. Petersburg
2019 okt 30. 17:30 Ak Bars Kazan 2 : 0 Admiral Vladivostok
2019 okt 30. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 3 Amur Khabarovsk
2019 okt 30. 15:00 Traktor Chelyabinsk 4 : 1 Dinamo Minsk
2019 okt 29. 18:30 Dynamo Riga 1 : 3 Kunlun Red Star
2019 okt 29. 17:30 Dinamo Moszkva 1 : 0 Avangard Omsk
2019 okt 29. 17:30 Sochi 3 : 1 Salavat Yulaev Ufa
2019 okt 29. 17:30 Spartak Moszkva 4 : 2 Jokerit
2019 okt 29. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 2 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
2019 okt 29. 14:30 Barys Nur-Sultan 1 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 okt 29. 13:30 Sibir Novosibirsk 3 : 0 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 okt 28. 17:00 Ak Bars Kazan 3 : 1 Amur Khabarovsk
2019 okt 28. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 3 Admiral Vladivostok
2019 okt 28. 17:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 SKA St. Petersburg
2019 okt 27. 15:10 Dinamo Minsk 2 : 3 Salavat Yulaev Ufa
2019 okt 27. 15:00 Avangard Omsk 1 : 2 CSKA Moszkva
2019 okt 27. 15:00 Spartak Moszkva 3 : 2 Dynamo Riga
2019 okt 27. 15:00 Vityaz Podolsk 2 : 4 Kunlun Red Star
2019 okt 27. 11:30 Sibir Novosibirsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 okt 26. 16:30 Ak Bars Kazan 3 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 okt 26. 16:30 Lokomotiv Yaroslavl 4 : 3 SKA St. Petersburg
2019 okt 26. 16:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 Jokerit
2019 okt 26. 14:00 Traktor Chelyabinsk 1 : 2 Amur Khabarovsk
2019 okt 25. 18:30 Avangard Omsk 0 : 3 Kunlun Red Star
2019 okt 25. 18:30 Dinamo Minsk 1 : 2 Dynamo Riga
2019 okt 25. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 0 : 3 Metallurg Magnitogorsk
2019 okt 25. 11:30 Admiral Vladivostok 1 : 3 Sochi
2019 okt 24. 18:30 CSKA Moszkva 0 : 3 Jokerit
2019 okt 24. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 3 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 okt 24. 18:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 okt 24. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 3 Spartak Moszkva
2019 okt 24. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 2 : 1 Vityaz Podolsk
2019 okt 23. 18:30 Dynamo Riga 2 : 0 Traktor Chelyabinsk
2019 okt 23. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 0 Ak Bars Kazan
2019 okt 23. 11:30 Admiral Vladivostok 1 : 4 Dinamo Moszkva
2019 okt 23. 11:00 Amur Khabarovsk 2 : 1 Sochi
2019 okt 22. 18:30 SKA St. Petersburg 2 : 3 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 okt 22. 18:10 Dinamo Minsk 1 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 okt 22. 17:30 Jokerit 2 : 3 Spartak Moszkva
2019 okt 22. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 1 : 2 Avangard Omsk
2019 okt 22. 14:30 Sibir Novosibirsk 4 : 1 Vityaz Podolsk
2019 okt 21. 18:30 CSKA Moszkva 5 : 2 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 okt 21. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
2019 okt 21. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 1 : 6 Ak Bars Kazan
2019 okt 21. 13:30 Kunlun Red Star 3 : 2 Sochi
2019 okt 21. 11:00 Amur Khabarovsk 1 : 5 Dinamo Moszkva
2019 okt 20. 16:30 Dynamo Riga 1 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 okt 20. 16:00 SKA St. Petersburg 2 : 3 Spartak Moszkva
2019 okt 7. 18:30 SKA St. Petersburg 2 : 3 Spartak Moszkva
2019 okt 20. 14:00 Metallurg Magnitogorsk 3 : 0 Avangard Omsk
2019 okt 20. 13:00 Barys Nur-Sultan 3 : 2 Vityaz Podolsk
2019 okt 19. 16:00 CSKA Moszkva 3 : 0 Traktor Chelyabinsk
2019 okt 19. 13:30 Salavat Yulaev Ufa 3 : 1 Ak Bars Kazan
2019 okt 19. 09:00 Admiral Vladivostok 5 : 3 Severstal Cherepovets
2019 okt 19. 09:00 Kunlun Red Star 1 : 2 Dinamo Moszkva
2019 okt 18. 18:30 Sochi 1 : 4 Sibir Novosibirsk
2019 okt 18. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 1 : 3 Avangard Omsk
2019 okt 17. 18:30 Vityaz Podolsk 3 : 1 Traktor Chelyabinsk
2019 okt 17. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 1 SKA St. Petersburg
2019 okt 17. 18:00 Ak Bars Kazan 4 : 3 Jokerit
2019 okt 17. 11:30 Admiral Vladivostok 3 : 4 Lokomotiv Yaroslavl
2019 okt 17. 11:00 Amur Khabarovsk 1 : 0 Severstal Cherepovets
2019 okt 16. 18:30 Dinamo Moszkva 1 : 2 CSKA Moszkva
2019 okt 16. 18:30 Sochi 3 : 4 Metallurg Magnitogorsk
2019 okt 16. 18:30 Spartak Moszkva 1 : 2 Sibir Novosibirsk
2019 okt 16. 15:30 Barys Nur-Sultan 3 : 4 Dynamo Riga
2019 okt 15. 18:30 Vityaz Podolsk 1 : 2 Salavat Yulaev Ufa
2019 okt 15. 18:00 Avangard Omsk 3 : 2 SKA St. Petersburg
2019 okt 15. 13:30 Kunlun Red Star 1 : 2 Severstal Cherepovets
2019 okt 15. 11:00 Amur Khabarovsk 2 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
2019 okt 14. 18:30 Dinamo Moszkva 6 : 3 Metallurg Magnitogorsk
2019 okt 14. 18:00 Ak Bars Kazan 3 : 1 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 okt 14. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 1 Sibir Novosibirsk
2019 okt 14. 16:00 Traktor Chelyabinsk 3 : 4 Dynamo Riga
2019 okt 14. 15:30 Barys Nur-Sultan 0 : 1 Admiral Vladivostok
2019 okt 13. 16:00 Sochi 0 : 2 CSKA Moszkva
2019 okt 13. 16:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 4 SKA St. Petersburg
2019 okt 13. 16:00 Vityaz Podolsk 3 : 0 Dinamo Minsk
2019 okt 13. 15:00 Jokerit 3 : 2 Salavat Yulaev Ufa
2019 okt 13. 09:00 Kunlun Red Star 3 : 6 Lokomotiv Yaroslavl
2019 okt 12. 16:30 Dinamo Moszkva 6 : 3 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 okt 12. 16:30 Severstal Cherepovets 1 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 okt 12. 16:00 Avangard Omsk 4 : 1 Dynamo Riga
2019 okt 12. 16:00 Spartak Moszkva 1 : 2 Amur Khabarovsk
2019 okt 12. 14:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 3 Admiral Vladivostok
2019 okt 11. 18:00 Ak Bars Kazan 2 : 5 CSKA Moszkva
2019 okt 11. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 2 Salavat Yulaev Ufa
2019 okt 11. 17:30 Jokerit 3 : 2 Dinamo Minsk
2019 okt 11. 14:30 Sibir Novosibirsk 0 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 okt 10. 18:30 SKA St. Petersburg 2 : 1 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 okt 10. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 1 : 0 Sochi
2019 szept 10. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 1 Sochi
2019 okt 10. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 3 : 4 Admiral Vladivostok
2019 okt 10. 13:30 Kunlun Red Star 2 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 okt 9. 13:30 Kunlun Red Star 2 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 okt 9. 18:30 Dynamo Riga 3 : 2 Dinamo Minsk
2019 okt 9. 18:30 Severstal Cherepovets 3 : 2 Spartak Moszkva
2019 okt 9. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 4 : 2 Vityaz Podolsk
2019 okt 9. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 1 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 okt 9. 16:00 Traktor Chelyabinsk 3 : 2 Dinamo Moszkva
2019 okt 8. 18:30 CSKA Moszkva 4 : 1 Amur Khabarovsk
2019 okt 8. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 0 : 4 Ak Bars Kazan
2019 okt 8. 17:30 Jokerit 3 : 2 Sochi
2019 okt 7. 18:30 Dynamo Riga 1 : 2 Vityaz Podolsk
2019 okt 7. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 0 Traktor Chelyabinsk
2019 okt 7. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 0 : 3 Metallurg Magnitogorsk
2019 okt 7. 14:30 Sibir Novosibirsk 1 : 0 Dinamo Moszkva
2019 okt 7. 11:30 Admiral Vladivostok 2 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 okt 6. 16:10 Dinamo Minsk 2 : 4 Ak Bars Kazan
2019 okt 6. 16:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 1 Avangard Omsk
2019 okt 6. 16:00 Sochi 1 : 2 Amur Khabarovsk
2019 okt 6. 13:00 Barys Nur-Sultan 5 : 1 Severstal Cherepovets
2019 okt 5. 16:30 SKA St. Petersburg 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
2019 okt 5. 16:30 Vityaz Podolsk 1 : 2 Spartak Moszkva
2019 okt 5. 16:00 CSKA Moszkva 6 : 1 Dynamo Riga
2019 okt 5. 14:00 Avtomobilist Yekaterinburg 1 : 4 Dinamo Moszkva
2019 okt 5. 14:00 Metallurg Magnitogorsk 2 : 3 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 okt 5. 12:30 Sibir Novosibirsk 4 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 okt 5. 09:00 Admiral Vladivostok 2 : 1 Kunlun Red Star
2019 okt 4. 18:30 Sochi 4 : 3 Avangard Omsk
2019 okt 4. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 3 : 1 Severstal Cherepovets
2019 okt 3. 18:30 CSKA Moszkva 1 : 2 Vityaz Podolsk
2019 okt 3. 18:10 Dinamo Minsk 5 : 3 Traktor Chelyabinsk
2019 okt 3. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 5 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
2019 okt 3. 15:30 Barys Nur-Sultan 2 : 1 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 okt 3. 11:00 Amur Khabarovsk 3 : 2 Kunlun Red Star
2019 okt 2. 18:30 Dynamo Riga 0 : 7 Avangard Omsk
2019 okt 2. 18:30 Dinamo Moszkva 1 : 2 Severstal Cherepovets
2019 okt 2. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 2 Jokerit
2019 okt 2. 18:00 Ak Bars Kazan 2 : 1 SKA St. Petersburg
2019 okt 2. 11:30 Admiral Vladivostok 1 : 2 Sibir Novosibirsk
2019 szept 30. 11:30 Admiral Vladivostok 3 : 2 Sibir Novosibirsk
2019 okt 1. 18:30 Spartak Moszkva 3 : 9 CSKA Moszkva
2019 okt 1. 18:30 Dinamo Minsk 2 : 1 Sochi
2019 okt 1. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 4 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
2019 okt 1. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 5 : 1 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 szept 30. 18:30 Dynamo Riga 0 : 3 SKA St. Petersburg
2019 szept 30. 18:30 Dinamo Moszkva 1 : 2 Jokerit
2019 szept 30. 18:30 Avangard Omsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 szept 30. 18:00 Ak Bars Kazan 3 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 szept 19. 18:30 Ak Bars Kazan 4 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 szept 30. 15:30 Barys Nur-Sultan 2 : 5 Kunlun Red Star
2019 szept 29. 16:30 Torpedo Nizhny Novgorod 4 : 1 Sochi
2019 szept 29. 14:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
2019 szept 28. 16:00 Severstal Cherepovets 4 : 3 Salavat Yulaev Ufa
2019 szept 28. 16:00 Ak Bars Kazan 5 : 0 Kunlun Red Star
2019 szept 28. 16:00 SKA St. Petersburg 4 : 1 Dinamo Moszkva
2019 szept 28. 16:00 Avangard Omsk 3 : 4 Spartak Moszkva
2019 szept 28. 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 5 : 4 Dinamo Minsk
2019 szept 28. 16:00 Vityaz Podolsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 szept 28. 15:00 Jokerit 4 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 szept 28. 09:00 Amur Khabarovsk 3 : 0 Sibir Novosibirsk
2019 szept 27. 18:30 Torpedo Nizhny Novgorod 0 : 3 CSKA Moszkva
2019 szept 11. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 2 : 1 CSKA Moszkva
2019 szept 27. 16:00 Traktor Chelyabinsk 1 : 2 Barys Nur-Sultan
2019 szept 26. 18:30 SKA St. Petersburg 4 : 1 Salavat Yulaev Ufa
2019 szept 26. 18:30 Sochi 3 : 4 Dinamo Moszkva
2019 szept 26. 18:30 Spartak Moszkva 1 : 0 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 szept 26. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 3 : 4 Kunlun Red Star
2019 szept 26. 18:00 Severstal Cherepovets 3 : 2 Dinamo Minsk
2019 szept 26. 11:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Admiral Vladivostok
2019 szept 24. 11:00 Amur Khabarovsk 3 : 2 Admiral Vladivostok
2019 szept 25. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 4 : 0 Dynamo Riga
2019 szept 25. 17:30 Jokerit 1 : 5 CSKA Moszkva
2019 szept 25. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 3 Barys Nur-Sultan
2019 szept 25. 16:00 Traktor Chelyabinsk 0 : 6 Ak Bars Kazan
2019 szept 24. 18:30 Vityaz Podolsk 1 : 0 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 szept 24. 18:30 Spartak Moszkva 2 : 4 Salavat Yulaev Ufa
2019 szept 24. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 4 : 3 Dinamo Minsk
2019 szept 23. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 1 : 4 Jokerit
2019 szept 23. 18:30 SKA St. Petersburg 2 : 3 CSKA Moszkva
2019 szept 23. 18:00 Severstal Cherepovets 6 : 1 Dynamo Riga
2019 szept 23. 16:00 Traktor Chelyabinsk 1 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 szept 23. 14:30 Sibir Novosibirsk 4 : 2 Ak Bars Kazan
2019 szept 22. 16:00 SKA St. Petersburg 2 : 4 Vityaz Podolsk
2019 szept 22. 16:00 Avangard Omsk 5 : 2 Kunlun Red Star
2019 szept 21. 16:30 Dinamo Moszkva 4 : 1 Dynamo Riga
2019 szept 21. 16:10 Dinamo Minsk 5 : 0 Jokerit
2019 szept 21. 16:00 Sochi 1 : 2 Admiral Vladivostok
2019 szept 21. 16:00 Severstal Cherepovets 2 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 szept 21. 14:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 2 Ak Bars Kazan
2019 szept 21. 13:30 Salavat Yulaev Ufa 2 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 szept 21. 13:30 Avtomobilist Yekaterinburg 2 : 4 Spartak Moszkva
2019 szept 20. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 3 Vityaz Podolsk
2019 szept 20. 15:30 Barys Nur-Sultan 2 : 0 Traktor Chelyabinsk
2019 szept 20. 14:30 Sibir Novosibirsk 2 : 1 Amur Khabarovsk
2019 szept 3. 14:30 Sibir Novosibirsk 2 : 1 Amur Khabarovsk
2019 szept 19. 18:30 CSKA Moszkva 4 : 0 Admiral Vladivostok
2019 szept 19. 18:30 Dinamo Moszkva 0 : 2 SKA St. Petersburg
2019 szept 19. 18:30 Sochi 5 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 szept 19. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 2 : 5 Avangard Omsk
2019 szept 19. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 5 : 4 Kunlun Red Star
2019 szept 19. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 4 : 3 Spartak Moszkva
2019 szept 18. 18:30 Dynamo Riga 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
2019 szept 18. 18:30 Vityaz Podolsk 4 : 1 Severstal Cherepovets
2019 szept 18. 18:10 Dinamo Minsk 1 : 0 Amur Khabarovsk
2019 szept 18. 14:30 Sibir Novosibirsk 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
2019 szept 17. 18:30 Sochi 0 : 1 SKA St. Petersburg
2019 szept 17. 18:30 Dinamo Moszkva 4 : 2 Admiral Vladivostok
2019 szept 17. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 3 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 szept 17. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 3 : 2 Kunlun Red Star
2019 szept 17. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 2 Avangard Omsk
2019 szept 17. 15:30 Barys Nur-Sultan 3 : 0 Spartak Moszkva
2019 szept 16. 18:30 CSKA Moszkva 5 : 2 Lokomotiv Yaroslavl
2019 szept 16. 18:30 Dynamo Riga 4 : 3 Amur Khabarovsk
2019 szept 16. 18:00 Ak Bars Kazan 4 : 3 Severstal Cherepovets
2019 szept 15. 16:10 Dinamo Minsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 szept 15. 16:00 SKA St. Petersburg 3 : 2 Jokerit
2019 szept 15. 16:00 Torpedo Nizhny Novgorod 3 : 0 Avangard Omsk
2019 szept 15. 09:00 Kunlun Red Star 2 : 1 Traktor Chelyabinsk
2019 szept 14. 09:00 Kunlun Red Star 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
2019 szept 14. 16:00 Vityaz Podolsk 3 : 2 Sibir Novosibirsk
2019 szept 14. 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 3 : 5 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 szept 14. 16:00 Severstal Cherepovets 3 : 2 Dinamo Moszkva
2019 szept 14. 16:00 Spartak Moszkva 0 : 1 Sochi
2019 szept 14. 13:30 Salavat Yulaev Ufa 3 : 2 Amur Khabarovsk
2019 szept 13. 18:30 SKA St. Petersburg 0 : 3 CSKA Moszkva
2019 szept 13. 18:00 Ak Bars Kazan 2 : 1 Metallurg Magnitogorsk
2019 szept 13. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 6 : 5 Jokerit
2019 szept 13. 11:30 Admiral Vladivostok 3 : 0 Barys Nur-Sultan
2019 szept 12. 18:30 Spartak Moszkva 5 : 1 Dynamo Riga
2019 szept 12. 18:30 Vityaz Podolsk 3 : 2 Sochi
2019 szept 12. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 5 : 2 Dinamo Moszkva
2019 szept 12. 18:10 Dinamo Minsk 2 : 3 Sibir Novosibirsk
2019 szept 12. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 0 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
2019 szept 11. 18:00 Severstal Cherepovets 1 : 4 Jokerit
2019 szept 11. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 3 : 0 Metallurg Magnitogorsk
2019 szept 11. 11:30 Admiral Vladivostok 1 : 3 Traktor Chelyabinsk
2019 szept 10. 11:30 Admiral Vladivostok 2 : 1 Traktor Chelyabinsk
2019 szept 11. 11:00 Amur Khabarovsk 1 : 3 Barys Nur-Sultan
2019 szept 10. 18:30 SKA St. Petersburg 4 : 2 Sibir Novosibirsk
2019 szept 10. 18:30 Spartak Moszkva 2 : 3 Avangard Omsk
2019 szept 9. 18:30 Vityaz Podolsk 4 : 1 Dinamo Moszkva
2019 szept 9. 18:30 Severstal Cherepovets 0 : 4 CSKA Moszkva
2019 szept 9. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 0 Dynamo Riga
2019 szept 9. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
2019 szept 9. 13:30 Kunlun Red Star 2 : 3 Barys Nur-Sultan
2019 szept 8. 09:00 Kunlun Red Star 1 : 0 Barys Nur-Sultan
2019 szept 8. 16:00 Avangard Omsk 4 : 2 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 szept 8. 16:00 Spartak Moszkva 4 : 5 Dinamo Minsk
2019 szept 8. 09:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
2019 szept 7. 09:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
2019 szept 7. 16:00 Sochi 3 : 6 Ak Bars Kazan
2019 szept 7. 15:00 Jokerit 7 : 2 Dynamo Riga
2019 szept 7. 12:30 Sibir Novosibirsk 1 : 3 Salavat Yulaev Ufa
2019 szept 6. 18:30 Dinamo Moszkva 3 : 2 Spartak Moszkva
2019 szept 6. 18:30 Sochi 5 : 4 Dinamo Minsk
2019 szept 6. 18:30 CSKA Moszkva 3 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 szept 6. 18:30 Avangard Omsk 1 : 5 Severstal Cherepovets
2019 szept 6. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 3 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 szept 6. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 0 : 2 Vityaz Podolsk
2019 szept 6. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 5 : 2 SKA St. Petersburg
2019 szept 5. 18:00 Jokerit 2 : 5 Ak Bars Kazan
2019 szept 5. 15:30 Barys Nur-Sultan 3 : 2 Amur Khabarovsk
2019 szept 5. 14:30 Sibir Novosibirsk 5 : 1 Admiral Vladivostok
2019 szept 4. 18:30 Dynamo Riga 3 : 0 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 szept 4. 18:30 Dinamo Moszkva 3 : 2 Dinamo Minsk
2019 szept 4. 18:30 Sochi 3 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 szept 4. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 5 Spartak Moszkva
2019 szept 4. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 2 Vityaz Podolsk
2019 szept 4. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 4 : 2 Severstal Cherepovets
2019 szept 4. 16:00 Traktor Chelyabinsk 3 : 4 SKA St. Petersburg
2019 szept 4. 13:30 Kunlun Red Star 0 : 2 Salavat Yulaev Ufa
2019 szept 3. 18:30 CSKA Moszkva 3 : 2 Ak Bars Kazan
2019 szept 3. 17:30 Jokerit 1 : 3 Avangard Omsk
2019 szept 3. 15:30 Barys Nur-Sultan 1 : 3 Admiral Vladivostok
2019 szept 3. 13:00 Kunlun Red Star 4 : 3 Salavat Yulaev Ufa
2019 szept 2. 18:30 Dinamo Moszkva 3 : 2 Torpedo Nizhny Novgorod
2019 szept 2. 18:30 Dynamo Riga 2 : 1 Spartak Moszkva
2019 szept 2. 18:10 Dinamo Minsk 2 : 4 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019 szept 2. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 2 Severstal Cherepovets
2019 szept 2. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 3 SKA St. Petersburg
2019 szept 2. 16:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 4 Vityaz Podolsk
2019 szept 1. 14:30 CSKA Moszkva 1 : 3 Avangard Omsk
Műsorajánló

2020 jan 8. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Szerda

Valencia - Real Madrid a spanyol Szuperkupában.

Műsorajánló

2019 nov 21. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Csütörtök

Itt a tél, jöhet a strandfoci.

Hír

2019 okt 17. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Csütörtök

Szűkös a lista, de még így is lesz mit nézni.

KHL tabella

Bobrov Division
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 Petrohrad 49 21 0 12 129:96 69
2 Dynamo Moskva 50 24 0 14 145:116 65
3 Jokerit Helsinki 48 22 0 12 145:122 65
4 Spartak Moskva 49 19 0 14 133:112 62
5 Čerepovec 50 10 0 22 104:138 46
6 Dinamo Riga 48 9 0 30 80:150 32
Chernyshev Division
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 Omsk 49 26 0 12 130:92 68
2 Barys Astana 49 22 0 13 119:103 65
3 Red Star Kunlun 51 17 0 21 115:128 53
4 Ufa 48 18 0 19 117:111 52
5 Admiral Vladivostok 47 15 0 21 103:120 49
6 Chabarovsk Amur 48 14 0 22 91:108 44

Kharlamov Division
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 Kazaň 47 27 0 11 132:89 68
2 Jekatěrinburg 48 18 0 14 125:115 61
3 Novosibirsk 48 21 0 17 108:109 57
4 Magnitogorsk 49 17 0 19 113:109 53
5 Nižněkamsk 48 14 0 21 112:127 47
6 Čeljabinsk 50 16 0 25 104:130 45
Tarasov Division
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 CSKA Moskva 49 30 0 10 153:81 74
2 Jaroslavl 48 17 0 18 127:120 56
3 Vitiaz Chekhov 48 18 0 17 105:118 55
4 Nižnyj Novgorod 49 18 0 20 139:130 54
5 Sochi 49 13 0 22 98:130 46
6 Dynamo Minsk 49 8 0 28 103:176 32

Eastern Conference
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 Kazaň 47 27 0 11 132:89 68
2 Omsk 49 26 0 12 130:92 68
3 Barys Astana 49 22 0 13 119:103 65
4 Jekatěrinburg 48 18 0 14 125:115 61
5 Novosibirsk 48 21 0 17 108:109 57
6 Red Star Kunlun 51 17 0 21 115:128 53
7 Magnitogorsk 49 17 0 19 113:109 53
8 Ufa 48 18 0 19 117:111 52
9 Admiral Vladivostok 47 15 0 21 103:120 49
10 Nižněkamsk 48 14 0 21 112:127 47
11 Čeljabinsk 50 16 0 25 104:130 45
12 Chabarovsk Amur 48 14 0 22 91:108 44
Western Conference
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 CSKA Moskva 49 30 0 10 153:81 74
2 Petrohrad 49 21 0 12 129:96 69
3 Dynamo Moskva 50 24 0 14 145:116 65
4 Jokerit Helsinki 48 22 0 12 145:122 65
5 Spartak Moskva 49 19 0 14 133:112 62
6 Jaroslavl 48 17 0 18 127:120 56
7 Vitiaz Chekhov 48 18 0 17 105:118 55
8 Nižnyj Novgorod 49 18 0 20 139:130 54
9 Sochi 49 13 0 22 98:130 46
10 Čerepovec 50 10 0 22 104:138 46
11 Dinamo Riga 48 9 0 30 80:150 32
12 Dynamo Minsk 49 8 0 28 103:176 32