Foci tippek és mérkőzések

2019 november 16.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
0:00 Toluca (n) - Pachuca (n)
1 tipp
Mexikó - Liga MX Femenil (n)
 
1:00 USA - Kanada
1 tipp
Nemzetközi Tornák - CONCACAF Nations League
1:00 La Horquetta Rangers FC - Defence Force
1 tipp
Trinidad & Tobago - League Cup
 
1:00 Southern United FC U20 - Eastern Suburbs AFC U20
1 tipp
Új-Zéland - ASB Ifjúsági Liga
 
1:30 Atlético-GO - Paraná Clube-PR
1 tipp
Brazília - Série B  
1:30 Gimnasia de Jujuy - Almagro
2 tipp
Argentína - Primera B Nacional  
6:00 Ehime FC - FC Ryukyu
1 tipp
Japán - J2-Liga
7:05 Central Coast Mariners - Adelaide United
2 tipp
1 : 3 Ausztrália - A-Liga
7:00 Tokyo Verdy - Tokushima Vortis
2 tipp
Japán - J2-Liga
9:30 Western United FC - Newcastle Jets FC
2 tipp
Ausztrália - A-Liga
10:00 Viitorul Târgu Jiu - Csikszereda Miercurea Ciuc
1 tipp
1 : 1 Románia - Liga II  
11:45 Zbrojovka Brno U19 - FK Meteor Praha U19
1 tipp
Csehország - 1. Liga U19
 
12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
1 tipp
4 : 1 Lengyelország - I Liga  
13:00 Lech Poznań II - Olimpia Elbląg
1 tipp
Lengyelország - II Liga  
13:30 1.SC Znojmo - FC Fastav Zlín B
1 tipp
Csehország - MSFL
 
13:30 FK MAS Táborsko - Králův Dvůr
1 tipp
Csehország - ČFL
 
15:00 Ciprus - Skócia
6 tipp
1 : 2 2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
15:00 Loughgall - Knockbreda
1 tipp
Észak Írország - 1. Bajnokság
 
15:00 Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów
1 tipp
0 : 1 Lengyelország - I Liga  
15:30 Cardiff Met University - Carmarthen Town
2 tipp
0 : 3 Wales - Premier Liga  
16:00 Altrincham - Hereford United
1 tipp
Anglia - Nemzeti Liga Eszaki  
16:00 Belouizdad - ASO Chlef
3 tipp
Algeria - Liga 1  
16:00 Blackpool - AFC Wimbledon
1 tipp
2 : 0 Anglia - Liga 1  
16:00 Boreham Wood - Maidenhead United
1 tipp
2 : 1 Anglia - Nemzeti Liga  
16:00 Bromley FC - Harrogate Town
1 tipp
3 : 3 Anglia - Nemzeti Liga  
16:00 Burton Albion - Southend
1 tipp
Anglia - Liga 1  
16:00 Chesterfield - Chorley
1 tipp
2 : 3 Anglia - Nemzeti Liga  
16:00 Chippenham Town - Slough Town
1 tipp
Anglia - Nemzeti Liga Déli  
16:00 Colchester United - Bradford City
1 tipp
Anglia - Liga 2  
16:00 Coventry City - Rochdale
2 tipp
2 : 1 Anglia - Liga 1  
16:00 Crawley Town - Morecambe
1 tipp
1 : 1 Anglia - Liga 2  
16:00 Dag & Red - Aldershot
1 tipp
6 : 1 Anglia - Nemzeti Liga  
16:00 Dundee United - Queen of the South
1 tipp
3 : 0 Skócia - Championship  
16:00 Exeter - Cheltenham
1 tipp
0 : 0 Anglia - Liga 2  
16:00 Portsmouth - Fleetwood Town
1 tipp
Anglia - Liga 1  
16:00 Rotherham United - Accrington Stanley
2 tipp
1 : 0 Anglia - Liga 1  
16:00 Solihull Moors - AFC Fylde
1 tipp
3 : 1 Anglia - Nemzeti Liga  
16:00 Southport - King's Lynn Town FC
1 tipp
Anglia - Nemzeti Liga Eszaki  
16:00 Torquay United - Sutton United
1 tipp
1 : 2 Anglia - Nemzeti Liga  
16:00 Varzim - Farense
1 tipp
1 : 3 Portugália - Segunda Liga  
16:00 Woking - Halifax Town
1 tipp
0 : 0 Anglia - Nemzeti Liga  
18:00 Azerbajdzsán - Wales
26 tipp
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
18:00 JS Saoura - MC Oran
2 tipp
Algeria - Liga 1  
18:00 Oroszország - Belgium
21 tipp
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
18:00 Portugália U17 - Georgia U17
1 tipp
Nemzetközi ifjúsági versenyek - UEFA U17 Bajnokság
 
18:00 San Marino - Kazahsztán
15 tipp
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
18:00 Szlovénia - Lettország
14 tipp
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
18:15 Penafiel - Feirense
1 tipp
Portugália - Segunda Liga  
18:30 Elche - UD Almeria
3 tipp
Spanyolország - LaLiga2
18:30 Numancia - Rayo Vallecano
2 tipp
Spanyolország - LaLiga2
20:30 Coritiba-PR - Oeste-SP
1 tipp
Brazília - Série B  
20:30 Lokeren - Lommel SK
2 tipp
Belgium - Proximus League  
20:45 Ausztria - Észak-Macedónia
21 tipp
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
20:45 Horvátország - Szlovákia
31 tipp
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
20:45 Észak-Írország - Hollandia
19 tipp
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
20:45 Németország - Fehéroroszország
23 tipp
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
20:45 Izrael - Lengyelország
8 tipp
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk  
21:00 All Boys - Villa Dálmine
1 tipp
Argentína - Primera B Nacional  
21:00 Club Atlético Fénix (ARG) - Club Atletico Defensores Unidos
1 tipp
Argentína - Primera B Metropolitana
 
21:00 Flandria - JJ Urquiza
1 tipp
Argentína - Primera B Metropolitana
 
21:00 Santos-SP - São Paulo-SP
2 tipp
Brazília - Série A  
21:00 Tristán Suárez - Villa San Carlos
1 tipp
Argentína - Primera B Metropolitana
 
21:30 Alianza Lima - Sport Huancayo
2 tipp
Peru - Primera Division
23:00 Fluminense-RJ - Atlético Mineiro-MG
2 tipp
Brazília - Série A  
23:00 Londrina-PR - Botafogo-SP
1 tipp
Brazília - Série B  
23:45 Academia Cantolao - Carlos A. Manucci
1 tipp
Peru - Primera Division
Mérkőzés E Oddsok
2020-as Európa-bajnoki selejtezõk
15:00 Ciprus - Skócia
6 tipp
1 : 2  
18:00 Azerbajdzsán - Wales
26 tipp
 
18:00 Oroszország - Belgium
21 tipp
 
18:00 San Marino - Kazahsztán
15 tipp
 
18:00 Szlovénia - Lettország
14 tipp
 
20:45 Ausztria - Észak-Macedónia
21 tipp
 
20:45 Horvátország - Szlovákia
31 tipp
 
20:45 Észak-Írország - Hollandia
19 tipp
 
20:45 Németország - Fehéroroszország
23 tipp
 
20:45 Izrael - Lengyelország
8 tipp
 
Afrikai Nemzeti Kupa Kvalifikálás
14:00 Madagascar - Ethiopia  
20:00 Elefántcsontpart - Niger
Algeria - Liga 1
16:00 Belouizdad - ASO Chlef
3 tipp
 
16:00 Paradou Ac - USM Bel-Abbès  
18:00 JS Saoura - MC Oran
2 tipp
 
Algeria - Liga 1 U21
13:00 Paradou U21 - USM Bel-Abbès U21
 
15:00 JS Saoura U21 - MC Oran U21
 
Algéria Kupa
14:00 HB Chelghoum Laid v CR Village Moussa
 
14:00 WA Boufarik v ESM Kolea
 
Algériai liga - női U20
11:00 MZ Biskra U20 Women v FC Constantine U20 Women
 
Anglia - Liga 1
16:00 Blackpool - AFC Wimbledon
1 tipp
2 : 0  
16:00 Bolton - Milton Keynes Dons 1 : 0  
16:00 Bristol Rovers - Sunderland  
16:00 Burton Albion - Southend
1 tipp
 
16:00 Bury - Peterborough United
 
16:00 Coventry City - Rochdale
2 tipp
2 : 1  
16:00 Doncaster Rovers - Shrewsbury Town  
16:00 Gillingham - Lincoln City 1 : 0  
16:00 Oxford United - Ipswich Town  
16:00 Portsmouth - Fleetwood Town
1 tipp
 
16:00 Rotherham United - Accrington Stanley
2 tipp
1 : 0  
Anglia - Liga 2
16:00 Colchester United - Bradford City
1 tipp
 
16:00 Crawley Town - Morecambe
1 tipp
1 : 1  
16:00 Exeter - Cheltenham
1 tipp
0 : 0  
16:00 Forest Green Rovers - Plymouth Argyle 0 : 1
16:00 Grimsby Town - Newport County  
16:00 Leyton Orient - Scunthorpe United 0 : 2  
16:00 Northampton Town - Crewe Alexandra  
16:00 Port Vale - Carlisle 2 : 1  
16:00 Salford City FC - Swindon Town  
16:00 Stevenage FC - Oldham Athletic  
16:00 Walsall - Cambridge United 2 : 1  
Anglia - Nemzeti Liga
16:00 Barnet - Stockport County 1 : 2  
16:00 Boreham Wood - Maidenhead United
1 tipp
2 : 1  
16:00 Bromley FC - Harrogate Town
1 tipp
3 : 3  
16:00 Chesterfield - Chorley
1 tipp
2 : 3  
16:00 Dag & Red - Aldershot
1 tipp
6 : 1  
16:00 Ebbsfleet United - Hartlepool United 2 : 2  
16:00 Notts County - Barrow 0 : 3  
16:00 Solihull Moors - AFC Fylde
1 tipp
3 : 1  
16:00 Torquay United - Sutton United
1 tipp
1 : 2  
16:00 Woking - Halifax Town
1 tipp
0 : 0  
18:20 Yeovil Town - Dover Athletic
Anglia - Nemzeti Liga Déli
16:00 Chelmsford City - Oxford City  
16:00 Chippenham Town - Slough Town
1 tipp
 
16:00 Concord Rangers - Dorking Wanderers FC  
16:00 Dartford - Maidstone United  
16:00 Dulwich Hamlet - Billericay Town  
16:00 Hampton & Richmond - Wealdstone  
16:00 Havant & Waterlooville - Bath City  
16:00 Hungerford Town - Eastbourne Borough  
16:00 Tonbridge Angels - St Albans City  
16:00 Welling United - Braintree Town  
Anglia - Nemzeti Liga Eszaki
16:00 AFC Telford United - Spennymoor Town  
16:00 Alfreton Town - Gloucester City
 
16:00 Altrincham - Hereford United
1 tipp
 
16:00 Brackley Town - Darlington FC  
16:00 Bradford Park Avenue - Leamington  
16:00 Curzon Ashton - York City  
16:00 Farsley Celtic - Boston United  
16:00 Gateshead - Chester FC  
16:00 Kettering Town - Blyth Spartans  
16:00 Southport - King's Lynn Town FC
1 tipp
 
Anglia - Professional Development League
13:00 Sheffield Wednesday Tartalékok - Wigan Tartalékok
 
Argentína - Femenino (W)
21:00 Atletico Lanus (n) - Villa San Carlos (n)
 
21:00 UAI Urquiza (n) - SA Television (W)
 
Argentína - Primera B Metropolitana
21:00 Club Atlético Fénix (ARG) - Club Atletico Defensores Unidos
1 tipp
 
21:00 Flandria - JJ Urquiza
1 tipp
 
21:00 Los Andes - Colegiales
 
21:00 Tristán Suárez - Villa San Carlos
1 tipp
 
Argentína - Primera B Nacional
0:00 Belgrano - Club Atlético Alvarado  
1:30 Gimnasia de Jujuy - Almagro
2 tipp
 
1:30 San Martin San Juan - Nueva Chicago