Foci tippek és mérkőzések

2019 április 24.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
0:15 Atlético Huracán - Emelec
4 tipp
Libertadores kupa  
12:00 Kashima Antlers - Gyeongnam
1 tipp
AFC Champions League (AFC bajnokok ligája)
13:45 Home United - Geylang International
1 tipp
Singapore - S-Liga  
14:00 Beijing Guoan - Buriram United
1 tipp
AFC Champions League (AFC bajnokok ligája)
19:30 Atlético Madrid - Valencia
2 tipp
Spanyolország - LaLiga
20:00 Zenit Szentpétervár - Dinamo Moszkva
1 tipp
Oroszország - Premjer Liga
20:30 Espanyol - Celta Vigo
1 tipp
Spanyolország - LaLiga
21:00 Manchester United - Manchester City
1 tipp
Anglia - Premier Liga  
Mérkőzés E Oddsok
AFC Champions League (AFC bajnokok ligája)
12:00 Jeonbuk Motors - Urawa Red Diamonds
12:00 Kashima Antlers - Gyeongnam
1 tipp
14:00 Beijing Guoan - Buriram United
1 tipp
14:45 Johor Darul Takzim - Shandong Luneng Taishan
Algeria - Kupa
17:00 Belouizdad - CS Constantine  
Anglia - Non League/County Cups
20:45 Mickleover Sports - Alfreton Town
 
20:45 Nantwich Town - Cammell Laird FC
 
Anglia - Premier Liga
20:45 Wolverhampton Wanderers - Arsenal  
21:00 Manchester United - Manchester City
1 tipp
 
Argentína - Copa Argentína
2:10 Independiente Rivadavia - Club Ferrocarril Midland  
Argentína - Reserves Leagues
15:00 CA Fenix utánpótlás - CA San Telmo Reserves
 
15:00 Deportivo Espanol Reserves - Talleres de Remedios de Escalada Reserves
 
20:00 Almirante Brown Reserves - CA San Miguel Reserves
 
20:00 Atletico Colegiales Reserves - J J Urquiza Reserves
 
20:30 Sacachispas FC Reserves - Defensores Unidos Reserves
 
Ausztria - Bundesliga
19:00 Red Bull Salzburg - RZ Pellets WAC
19:00 Austria Wien - St. Pölten
19:00 LASK Linz - Sturm Graz
Ausztrália - NPL Queensland
11:15 Peninsula Power - Sunshine Coast FC
Bangladesh - Championship League
9:45 Dhaka City FC - Swadhinata KS
 
11:45 Uttar Baridhara - TT Club Motijheel 
 
Barbados - Premier Liga
1:00 Youth Milan FC - Barbados Soccer Academy
 
3:00 Notre Dame SC - Ellerton FC
 
Belarus - Tartalékok Liga
11:00 Dinamo Brest Tartalékok - Slavia Mozyr Tartalékok
 
16:00 Torpedo Zhodino Reserves - Torpedo Minsk tartalékok
 
Bolivia - Professzionális liga
21:00 Always Ready - Nacional Potosí
Bosznia és Hercegovina - Premijer Liga
17:00 FK Krupa - FK Tuzla City  
17:00 FK Zvijezda 09 - Čelik Zenica  
17:00 NK GOŠK Gabela - FK Radnik Bijeljina  
17:00 Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla  
20:00 Željezničar Sarajevo - Široki Brijeg  
Botswana - Premier Liga
19:00 Black Forest - Gaborone United
 
19:00 Security Systems FC - Sharps Shooting Stars FC
 
Brazília - Tocantinense
1:15 Sparta TO - Clube Atlético Cerrado
 
Bulgária - Kupa
18:00 CSKA Sofia - Botev Plovdiv  
CONCACAF Champions League
4:00 Tigres UANL - CF Monterrey
Cameroon - Elite One
14:00 Feutcheu FC - Fovu Club de Baham
 
14:00 Fortuna Mfou - Unisport de Bafang
 
16:00 APEJES Academy - Dragon FC Yaounde
 
16:00 Colombe du Dja et Lobo - Avion Academy FC
 
16:00 PWD Bamenda - Tonnerre Yaoundé
 
Chinese Taipei - Intercity Futball Liga
13:00 Tainan City Dragon - Hang Yuen
 
Cseh Kupa
17:00 Banik Ostrava v Bohemians 1905
 
19:30 Slavia Prague v Sparta Prague
 
Csehország - Pohár
17:00 Ostrava Baník - Bohemians 1905  
19:30 Slavia Praha - Sparta Praha  
Dánia - 1. Divízió
17:30 Næstved BK - Fremad Amager
Dél-Afrika - 1. Divízió
15:00 Stellenbosch F.C. - TS Galaxy FC
 
Dél-Afrika - Premier Liga
18:00 Free State Stars - Baroka FC  
19:30 Amazulu FC - Supersport United  
19:30 Bidvest Wits - Black Leopards  
19:30 Maritzburg United - Orlando Pirates  
19:30 Polokwane City F.C. - Bloemfontein Celtic  
Dél-Korea - Nemzeti Liga
12:00 Gangneung City - Daejeon Korail
 
Egyesült Arab Emirátusok - Arabian Gulf Liga
15:55 Emirates Club Ras al Khaimah - Shabab Al Ahli Dubai  
16:10 Al Dhafra (EAE) - Al Nasr (UAE)  
Európai barátságos mérkőzések
13:30 Lokeren v KV Mechelen
 
Guatemala - Liga Nacional
20:00 Deportivo Malacateco - Antigua GFC
 
20:00 Siquinalá - Deportivo Guastatoya
 
23:45 Deportivo Sanarate FC - Petapa
 
Görögország - Görög Kupa
20:00 Asteras Tripolis - PAOK Thessaloniki
 
20:00 Lamia 1964 - AEK Athens
 
Görögország - Super League U19
11:00 Apollon Smirnis U19 - PAOK Thessaloniki FC U19
 
15:00 Olympiakos Piraeus U19 - OFI Crete FC U19
 
Hollandia - Eredivisie
19:45 FC Utrecht - Fortuna Sittard
19:45 PEC Zwolle - FC Groningen
20:45 NAC Breda - Feyenoord
Horvátország - Horvát Kupa
18:00 Inter Zaprešić - Rijeka  
Indonézia - Kupa
10:00 Pusamania Borneo - Persib Bandung
 
Izrael - Liga Leumit
18:00 Hapoel Acre - Hapoel Marmorek Irony Rehovot  
18:00 Hapoel Iksal Amad - Hapoel Bnei Lod Rakevet  
18:00 Hapoel Petach Tikva - Maccabi Ahi Nazareth  
18:00 Hapoel Rishon Letzion - Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon  
Japán - J.League Cup
12:00 FC Tokyo - Kashiwa Reysol
12:00 Gamba Osaka - Júbilo Iwata  
12:00 Oita Trinita - Nagoya Grampus Eight  
12:00 Shimizu S-Pulse - Matsumoto Yamaga FC  
12:00 V-Varen Nagasaki - Consadole Sapporo  
12:00 Vegalta Sendai - Sagan Tosu  
12:30 Cerezo Osaka - Vissel Kobe  
12:30 Yokohama F Marinos - Shonan Bellmare  
Jordánia - 1. divízió
15:00 Mansheyat Bani Hasan - Sahab
 
15:00 Shabab El-Hussein - Blama
 
Kazakhstan - Premier Liga
15:00 Kairat Almaty - FK Atyrau
 
Kenya - Premier Liga
14:00 Kariobangi Sharks - AFC Leopards
 
14:00 Kenya Commercial Bank - Chemelil
 
14:00 Nzoia United - Western Stima
 
14:00 Ulinzi Stars - Vihiga united
 
Kenya - Super League
14:00 Bidco United - Shabana
 
Kolumbia - Copa Kolumbia
21:30 Fortaleza FC - Llaneros F.C.  
22:30 Deportivo Pereira - Jaguares de Córdoba  
22:30 Real Cartagena - Unión Magdalena  
23:00 Envigado FC - Leones FC  
Kolumbia - Liga Águila
23:30 La Equidad Seguros - Rionegro Águilas Doradas  
Lengyelország - Ekstraklasa
18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
20:30 Lech Poznań - Légia Varsó
Lengyelország - Ekstraklasa (n)
14:00 AZS PSW Biała Podlaska (W) - GKS Katowice (W)
 
16:00 AZS UJ Kraków (W) - UKS SMS Lodz (W)
 
16:00 Medyk Konin (W) - AZS Wroclaw (n)
 
16:00 Mitech Zywiec (n) - MKS Olimpia Szczecin (n)
 
Lengyelország - I Liga
17:00 Wigry Suwałki - LKS Lodz  
17:30 Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała  
18:00 Chrobry Głogów - Garbarnia Kraków  
18:00 GKS Jastrzębie - Bytovia Bytów  
19:00 Puszcza Niepołomice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza  
19:00 Odra Opole - Stal Mielec  
19:10 Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy '71  
20:00 Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań  
20:00 GKS Katowice - Stomil Olsztyn  
Lengyelország - II Liga
17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg  
17:00 Resovia - Ruch Chorzów  
17:00 Elana Toruń - Skra Częstochowa  
17:00 KS ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów  
17:00 Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce  
17:00 Gryf Orlex Wejherowo - Olimpia Grudziądz  
17:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg  
19:00 Znicz Pruszków - Rozwoj Katowice  
19:05 Widzew Łódź - Radomiak Radom  
Lettország - Virsliga