A Görög csapat egy meccsel kevesebbel és még hazai győzelem nélkül áll. Így fogadja a Szlovén Ljubjanát mely csapat csodát akar itt véget vinni , ami oly kevés az esély de hát megpróbálhatják , de ha odahaza nem tudták legyőzni a görögöket ,idegenben miért tudnák . Jure Zdovc csapata ugyanis 81:75re kikapott a Maroussi Hondától,igaz egészen negyedik negyedig tartották előnyüket ,de a végére elszórakozták lehetőségeiket a második hét játéknapján , elég csúfos volt ez hazai környezetben . Ráadásul amúgy is betudható hogy elég kemény csoport ez a két csapat számára )orosz,Spanyol ,Olasz ellenfelekkel szemben nehéz)és az otthoni meccseket nem szabad kiengedni a kezük közül .Most így előnyben a hazaiak és élni is fognak a lehetősséggel mert ha a legjobb 16 közé be akarnak kerülni más cél nem lehet csak a siker ,és ezt legkönnyebben idehaza érhetik el.

Tipp: 1
Odds: 1.45
Iroda: Expekt

(Írta: Seckó)

Fórum - Euroliga 2009/10

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.