A vendégek igazi szentek, de ez sem menti meg őket a majdani kieséstől, annyira esélytelenek. Miközben a focivilág élvonala nyaral, addig ezek a kiscsapatok életük legnagyobb küzdelmeit nyomják le. Egy perc néma csenddel adózzunk tiszteletükre, aztán fogadjunk valamit erre a fogadhatlanul nehéz összecsapásra!

Bajnoki meccskondiban a Häcken

Amikor fogadásokat kötünk labdarúgásra, akkor mindig számít mindenféle körülmény, például az időjárás, ami lehet tényező a Hamrun - Maccabi Haifa összecsapáson, de az aktuális forma is nagyon fontos. Jelen esetben az egyik csapat bajnoksága véget ért, szünetel, míg a másiké épp zajlik kőkeményen. Egész pontosan a svéd Häcken van benne a bajnokság rejtelmeiben, harmadik helyen 15 forduló után. Náluk éves szinten megy a pontok gyűjtögetése, nem pedig őszi-tavaszi formában.

Tavaly lett bajnok a Häcken, ráadásul magabiztosan több pontos előnnyel megelőzve a Djurgårdens IF csapatát. Jelenleg az új idényben nem állnak az élen, de ez talán betudható az európai kupaszereplésre való fókuszálásnak. Edzőjük igazi rutinos öreg róka, Per-Mathias Høgmo 2021 óta irányítja az együttest. Közel 60%-os győzelmi mutatója van, tud mindent amit kell erről a csapatról, keretről. Hogyan lendítse formába őket, hogyan hozza ki a csúcsformát.

Hiába szentek, a TNS esélytelennek tűnik

A The New Saints FC vagy röviden TNS egy profi, félig walesi, félig angol labdarúgócsapat, mely az Oswestry Town FC és a Llansantffraid FC összevonásával jött létre. Írják a Wikipédia oldalán a csapatról, mely többször változtatott ugyan nevet, de 15-ször lett bajnok, és van komplett BL-mérlegük is összegyűjtve a neten. Szóval 38 BL-selejtező, ebből pedig 10 győzelem és 23 vereség. Nem annyira meggyőző, talán nem most fog javulni ez a mérleg.

Többnyire az első két körben esnek ki a BL-selejtezés során, de a harmadik kör az már tényleg top kategória náluk. Jelenleg meccsformában sincsenek, játszottak ugyan néhány barátságos találkozót. Győztek is, vesztettek is ezeken a találkozókon, de sokat nem vonhatunk le a dologból. Egyet talán mégis, próbáltak a svéd ellenfélre készülni. Craig Harrison tavaly augusztus óta irányítja a klubot, a hazai bajnokságot uralják, több 70%-os győzelmi mutatójuk van.

Häcken - TNS fogadási lehetőségek

Az erőviszonyok meccsformától függetlenül egyértelműek, a TNS gyengébb csapat, gyengébb a kerete, rosszabb az edzője, kevesebb az anyagi forrása. Egyszerűen nem fér bele most a botlás a Häcken együttesének. Ezért aztán a bet365 kínálatában a hazai győzelem felé húzok, ami olyan fogadás amiben semmi érték nincs. Ezért aztán talán maradnak az overek, vagy élő fogadás. Neked van jó tipped a meccsre? Oszd meg velünk!

július 12., szerda

A cikkben közölt oddsok a(z) Bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2023 július 11. 5:34 UTC.