Az Atlanta (26-13) jól kezeli a szoros meccseket. Az utolsó pillanatot kihasználva Jamal Crawford megnyerte csapatának a pénteki meccset, Phoenix ellen. Ezt megelőzően Bostonban arattak sikert (102-96), majd otthonukban, Washingtonnal szemben (94-82), így három siker után fogadják majd saját közönség előtt az Oklahoma City-t. Következő vendégeik között a Kings és a Bobcats szerepel. Cleveland és Boston mögött áll a Hawks, negyedik helyen pedig az Orlando, ugyanannyi győzelemmel, de egyel több elveszített mérkőzéssel. Crawford remekel idén a "sixth man" szerepben. Utolsó két játékban 21,5 az átlaga, s legalább 20 pontig jutott négyben utolsó hatból a Philips Anena-ban. Thunder elleni négy legfrissebb meccsén 23,8 a pontátlaga, és 43,5 %-ot dobott. Míg a Hawks egy ponttal nyert, Oklahoma City (22-18) annyival kapott ki hosszabbításban San Antonio-tól, majd két napra rá Dallasban is. Utolsó meccsüket nem hagyták a végére, 98-80 arányban legyőzték a Miami-t. A Thunder idegenben kettőt vesztett utolsó háromból. A mai mérkőzést követően Minnesota, Memphis, majd Cleveland lesz házigazdájuk. Utolsó hét idegenbeli játékban Durant 32,7-et átlagolt. Karrierje leghatékonyabb meccse után látogat Atlantaba. Heat ellen 18-ból 14-szer betalált, ami 77,8%-ot jelent, 36 ponttal és 10 lepattanóval végzett. A két csapat először találkozik a szezonban, a következő párharc február másodikán lesz.

Atlanta Hawks - Oklahoma City Thunder   1.36 - 3.20
Fórum - NBA 2009/10

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.